Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la ariadne » 20 ruj 2011 13:10

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Gost

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Gost » 20 ruj 2011 14:51

ariadne je napisao/la:Presented without comment.
:D

Komentar suvišan. * ariadne *

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la bašja » 20 ruj 2011 15:01

prva reakcija mi je smijeh.
druga pitanje: što onda prihvaćaju?!
treće inat: pa ni evolucija nije prihvatila hrvate, zašto bi onda oni nju!!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la ariadne » 20 ruj 2011 15:15

bašja je napisao/la:treće inat: pa ni evolucija nije prihvatila hrvate, zašto bi onda oni nju!!
Uuuu, nice one. :D

Eno piše tamo da prihvaćaju inteligentni dizajn, iako ne znaju da se to tako zove. :D Poteklo je iz Amerike, naravno. Pratim cijelu tu situaciju zadnjih par godina, sve otkad su ta sranja došla pred njihove sudove tamo negdje 2004. Shit got serious and now it's spreading. :shakehead:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la pihach » 20 ruj 2011 16:24

mene vise fascinira USA :o
slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la ariadne » 20 ruj 2011 17:07

O da. :D Meni se u zadnje vrijeme čini da su oni jedina tehnološki napredna zemlja koja nazaduje u društvenom smislu. :reče ona jedući McEnnedy American Way kekse:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la pihach » 20 ruj 2011 17:14

slazem se.
uostalom...
slika

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Zita » 20 ruj 2011 17:15

bašja je napisao/la:...
treće inat: pa ni evolucija nije prihvatila hrvate, zašto bi onda oni nju!!
odlicna! :thumbsup:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la melted_sun » 20 ruj 2011 22:15

pakujem kufere za Island :D

Plague

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Plague » 21 ruj 2011 00:58

meni je ovo presmiješno. :D bilo bi mi užasno dosadno da nema takvih ljudi i da smo svi razumni, osviješteni i ne vjerujemo u trkeljanja luđaka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7X2G2W43l44[/youtube]

sedlo <3

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la dany » 21 ruj 2011 02:41

^^ he is god. are you god?

najbolje spuštanje ikad. aj ti nađi kontra argument. :D
jebote b*g

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la ariadne » 21 ruj 2011 13:27

:haha: :haha:

Pogledala sam Religulous čim je izašao, pozaboravljala sam pola toga. Predobro. :D
Ma ne smetaju meni ti luđaci i njihova trkeljanja, smeta mi samo kad ta njihova trkeljanja uzmu maha pa onda imamo pola populacije u najrazvijenijoj zemlji na svijetu koja ne prihvaća znanstvene činjenice. Pa da se ubiješ.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
dream_child
Postovi: 3
Pridružen/a: 01 vel 2012 21:21
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la dream_child » 01 vel 2012 21:49

Kao što je netko već napisao, što se tu ima prihvaćati? Nije to Biblija i stvaranje svijeta u 7 dana da se ne prihvaća il prihvaća.... Ali ovakvo stajalište da evolucija ne postoji je ..ahh :primalscream:
Očito nisu za svakoga znanstvene činjenice...
Hih hrvati su uvijek bili pametan narod :D :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Andain » 16 ožu 2013 12:20

Ovo je fakat razočaravajuće..kao i podatak da smo poslije Amera prvi po debljini (toliko o mediteranskoj klimi)..:/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2013 16:58

Mogu ja ovdje stavit related linkove? Mogu, jelda.

Creationist stakes $10,000 on contest between Bible and evolution
Mastropaolo believes that evolution cannot be proved scientifically. "It turns out that there is nothing in the universe [that] is evolving, everything is devolving, everything is going in the opposite direction," he said.
Well, he certainly is. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Plague » 07 tra 2013 05:18

rodicin muž, visoko obrazovan glazbenii genij, čovjek koji je test inteligencije riješio 100%. lumen, što bi se reklo. nedavno izjavio mom frendu koji studira arheologiju da je njegov faks za kurac jer ih tamo uče evoluciji. ne da sam osupnuta, nego sam sve uvjerenija da ću se jednog dana probudit i skužit da sam utripala ovaj svijet predozirana lošim heroinom dok sam bila u jako šaljivom moodu.

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la In vino veritas » 21 vel 2016 19:04

Ja cu odmah rec da ne znam, nego neke stvari su mi ili vise vjerojatne ili manje itd. Za vas koji s esmijete onima koji ne vjeruju evoluciji, evo ni ja nsam bas u nju sigurna sta se tice covjeka. Sta se tice zivotinja, biljaka itd, cinimi se evolucija prihvatljiva, a sta se tice covjeka, nisam bas sigurna, i samo zato sto ne povjerujem odmah hrpi znanstvenih clanaka, ne cini me zaostalom ni ludom :shakinghead: gledala sam koliko mi vrijeme dopusta razne strane i argumente, i ideja da su ljudi zivjeli skupa sa dinosaurima (creationism) mi je smjesna ali pokusavam se postovat svakoga bez obzira sta vjeruju. S druge strane i da je covjek nastao direkt od majmuna ima svoje mane. Plus samo zato sta je nesto znanstveno istrazivanje ne znaci da cu mu vjerovati (pogotovo onih sta se ticu farmaceutske strane, i ima ljudi koji su priznali da su lazirali znanstvena istrazivanja prema mjeri farmaceutskog lobija). Te na kraju zasto ljudi misle da postoje samo dvije teorije, ili da je covjek stvoren od boga ili da je nastao evolucijom. Ima ljudi koji tvrde (a uostalom cini mi se to i sasvim moguci slijed dogadjanja), da su nas napravili izvanzemaljci koristeci dna od majmuna. Eto, postoji i spoj i kreacionizma i evolucije.
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Bash » 21 vel 2016 20:58

Svatko je slobodan smišljati svoju najlogičniju teoriju o životu na Zemlji. Ovdje je razgovor išao više u smjeru frustracije činjenicom da je ogroman dio stanovništva nedovoljno obrazovan o osnovnim činjenicama i istinama o tome šta čini ovaj naš svijet da donese informiranu odluku o tome kako svijet funkcionira. Svoje stavove formiramo prema onom što se nama čini najvjerojatnijim, bilo da je to uvjerljiva mamina priča ili članak u znanstvenom časopisu. Formalne obrazovne institucije rade na tome da svi u svojim knjigama imamo jednak pristup nekim osnovnim istinama, ali tu su i roditelji, tu su mediji, tu su prijatelji i autoriteti od kojih također učimo. Uči se od tih pojedinaca u tvojoj direktnoj okolini s nažalost nedovoljno skepse prema njihovim informacijama i s puno skepse prema znanosti jer ko su ti ljudi i ko zna šta su muljali i nema šanse da još moram čitat koju knjigu nastalu na tisućama radova tisuća stručnjaka koji su posvetili cijele živote kroz stoljeća pokušavajući naći odgovor na to kako smo nastali, a ova knjižica od 80 strana o ljudima gušterima meni ima potpunog smisla i skroz je pitka pa eto mislim da je ipak to ono pravo objašnjenje. Društvo čine svi, i oni koji su pratili na satu i oni koji su prepisivali, jednako pravo glasa imaju i informirani i neinformirani, a to isto društvo ne napreduje dok su god ovi drugi glasniji.

P. S. Čovjek nije nastao direktno od majmuna, već imaju zajedničkog pretka.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Malory » 22 vel 2016 11:22

In vino veritas je napisao/la: S druge strane i da je covjek nastao direkt od majmuna ima svoje mane.
Razlog zbog kojeg je potrebno S RAZUMIJEVANJEM čitati literaturu. Čovjek nije nastao od majmuna. Čovjek i majmun imaju zajedničkog pretka.
Plus samo zato sta je nesto znanstveno istrazivanje ne znaci da cu mu vjerovati (pogotovo onih sta se ticu farmaceutske strane, i ima ljudi koji su priznali da su lazirali znanstvena istrazivanja prema mjeri farmaceutskog lobija).
U znanstvenom svijetu postoji ogroman broj šrotovskih članaka, ali evo, ne ulijevaš mi neko povjerenje da bi ti znala razlikovati šrot od kvalitetnog članka. Za razlikovati hoax od istine potrebno je imati neko predznanje (tvoje o evoluciji (čovjeka) jednako je 0).
Te na kraju zasto ljudi misle da postoje samo dvije teorije, ili da je covjek stvoren od boga ili da je nastao evolucijom. Ima ljudi koji tvrde (a uostalom cini mi se to i sasvim moguci slijed dogadjanja), da su nas napravili izvanzemaljci koristeci dna od majmuna. Eto, postoji i spoj i kreacionizma i evolucije.
:wow:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la slapa » 22 vel 2016 11:43

In vino veritas je napisao/la:Ja cu odmah rec da ne znam, nego neke stvari su mi ili vise vjerojatne ili manje itd.
za početak, ne smijem ti se nit mislim da si zaostala ali mi se čini da nisi baš previše čitala o teoriji evolucije već da si onako dosta brzinski preletila ono što zagovaraju različite teorije o nastanku čovjeka. oprosti ako krivo zaključujem. mene bi zanimalo čuti tvoj odgovor na ova dolje pitanja. čisto da pokušam shvatiti u čemu je problem s prihvaćanjem teorije evolucije čovjeka.
Sta se tice zivotinja, biljaka itd, cinimi se evolucija prihvatljiva, a sta se tice covjeka, nisam bas sigurna
zbog čega ti je ideja o evoluciji čovjeka manje vjerojatna od ideje o evoluciji životinja i biljaka?
S druge strane i da je covjek nastao direkt od majmuna ima svoje mane.

koje mane?
btw. ko što je Bash rekla čovjek nije nastao direkt iz majmuna nego je evoluirao iz istog pretka. i nije odmah nastao čovjek kakav smo mi već je tu u međuvremenu bilo puno među karika a i (pod)vrsta koje su paralelno egzistirale (dobrim dijelom su im ostaci iskopani i činjenica je da su postojali).
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la In vino veritas » 22 vel 2016 12:02

Bash je napisao/la:.. i s puno skepse prema znanosti jer ko su ti ljudi i ko zna šta su muljali i nema šanse da još moram čitat koju knjigu nastalu na tisućama radova tisuća stručnjaka koji su posvetili cijele živote kroz stoljeća pokušavajući naći odgovor na to kako smo nastali, a ova knjižica od 80 strana o ljudima gušterima meni ima potpunog smisla i skroz je pitka pa eto mislim da je ipak to ono pravo objašnjenje.

Samo zato sto mi se neka teorija koja vecini zvuci ludo cini donekle logicnom (ne nuzno gusteri, vec govorim za teorije koje vecini zvuce nelogicno i nemoguce.) ne znaci da nisam istrazivala ostala polja, ili zato jer mi se neda. Naprotiv, ako je nesto vecini pa tako i meni poznato (bilo to evoljcija, biblija ili nesto drugo), potrebno je vise snage i truda da bi to vec poznato odbacio, a pokusao usvojiti nesto novo. Tako da tvoja zamisao da mi je lakse procitat 80 stranica o gusterima i to povjerovat samo zato jer mi se neda citat i vjerovat znanstvenim clancima, radovima, ne stoji. ().

P. S. Čovjek nije nastao direktno od majmuna, već imaju zajedničkog pretka.
To sam mislila smao se nisam dobro izrazila.
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la In vino veritas » 22 vel 2016 12:04

Bash je napisao/la:Svatko je slobodan smišljati svoju najlogičniju teoriju o životu na Zemlji. Ovdje je razgovor išao više u smjeru frustracije činjenicom da je ogroman dio stanovništva nedovoljno obrazovan o osnovnim činjenicama i istinama o tome šta čini ovaj naš svijet da donese informiranu odluku o tome kako svijet funkcionira. Svoje stavove formiramo prema onom što se nama čini najvjerojatnijim, bilo da je to uvjerljiva mamina priča ili članak u znanstvenom časopisu. Formalne obrazovne institucije rade na tome da svi u svojim knjigama imamo jednak pristup nekim osnovnim istinama, ali tu su i roditelji, tu su mediji, tu su prijatelji i autoriteti od kojih također učimo. Uči se od tih pojedinaca u tvojoj direktnoj okolini s nažalost nedovoljno skepse prema njihovim informacijama i s puno skepse prema znanosti jer ko su ti ljudi i ko zna šta su muljali i nema šanse da još moram čitat koju knjigu nastalu na tisućama radova tisuća stručnjaka koji su posvetili cijele živote kroz stoljeća pokušavajući naći odgovor na to kako smo nastali, a ova knjižica od 80 strana o ljudima gušterima meni ima potpunog smisla i skroz je pitka pa eto mislim da je ipak to ono pravo objašnjenje. Društvo čine svi, i oni koji su pratili na satu i oni koji su prepisivali, jednako pravo glasa imaju i informirani i neinformirani, a to isto društvo ne napreduje dok su god ovi drugi glasniji.

P. S. Čovjek nije nastao direktno od majmuna, već imaju zajedničkog pretka.
Za ps. To sam i mislila sam sam se krivo izrazila

Za tekst:
Samo zato sto mi se neka teorija koja vecini zvuci ludo cini donekle logicnom (ne nuzno gusteri, vec govorim za teorije koje vecini zvuce nelogicno i nemoguce.) ne znaci da nisam istrazivala ostala polja, ili zato jer mi se neda. Naprotiv, ako je nesto vecini pa tako i meni poznato (bilo to evoljcija, biblija ili nesto drugo), potrebno je vise snage i truda da bi to vec poznato odbacio, a pokusao usvojiti nesto novo. Tako da tvoja zamisao da mi je lakse procitat 80 stranica o gusterima i to povjerovat samo zato jer mi se neda citat i vjerovat znanstvenim clancima, radovima, ne stoji. ().
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la In vino veritas » 22 vel 2016 12:09

Te na kraju zasto ljudi misle da postoje samo dvije teorije, ili da je covjek stvoren od boga ili da je nastao evolucijom. Ima ljudi koji tvrde (a uostalom cini mi se to i sasvim moguci slijed dogadjanja), da su nas napravili izvanzemaljci koristeci dna od majmuna. Eto, postoji i spoj i kreacionizma i evolucije.
:wow:[/quote]

Da hvala na wow, to mi je puno objasnilo. A i tnx na pojasnjavanju mi koliko je moje znanje iz evolucije :ok:
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Malory » 22 vel 2016 12:13

Nema frke. Netko ti je morao reći da laješ na Mjesec i laprdaš gluposti. :D

Shvaćam da ljudi vjeruju u svašta. Shvaćam da postoje ljudi kojima znanost nije dovoljno "dobra", ali kreacionizam je nešto najdebilnije ikad. Ok, postoji još gro debilnih stvari. Neću diskriminirati.

Ako postoji nešto što ti nije jasno, a vezano je za evoluciju, potrudit ću se i objasniti, ali tvoje pitanje moea biti eksplicitno i dobro strukturirano, a ne općenito naklapanje da je moguće to da su nas vanzemaljci stvorili od majmunske (čimpanzine?) DNK.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la Bash » 22 vel 2016 18:40

In vino veritas je napisao/la:Samo zato sto mi se neka teorija koja vecini zvuci ludo cini donekle logicnom (ne nuzno gusteri, vec govorim za teorije koje vecini zvuce nelogicno i nemoguce.) ne znaci da nisam istrazivala ostala polja, ili zato jer mi se neda. Naprotiv, ako je nesto vecini pa tako i meni poznato (bilo to evoljcija, biblija ili nesto drugo), potrebno je vise snage i truda da bi to vec poznato odbacio, a pokusao usvojiti nesto novo. Tako da tvoja zamisao da mi je lakse procitat 80 stranica o gusterima i to povjerovat samo zato jer mi se neda citat i vjerovat znanstvenim clancima, radovima, ne stoji.
Tebi ne znam šta je lakše i ne bi se upuštala u procjene jer nije konstruktivno srozavat razgovor na osobnu razinu, kad već ne pričamo o pičkama. :aha: Tvoja zamisao o mojoj zamisli ne stoji jer si falila poantu. Ljudi si zamišljaju da nešto znaju o tome što im je poznato, a zapravo im je poznato u smislu da su čuli za to nešto. Od nekud. Možda u kinu. A to nešto šta misle da znaju je blizu stvarnosti recimo kao zadnja rečenica gluhog telefona onoj prvoj.

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvati pri dnu liste nacija koje prihvaćaju evoluciju

Post Postao/la In vino veritas » 22 vel 2016 21:04

Bash je napisao/la: Tebi ne znam šta je lakše i ne bi se upuštala u procjene jer nije konstruktivno srozavat razgovor na osobnu razinu, kad već ne pričamo o pičkama. :aha: Tvoja zamisao o mojoj zamisli ne stoji jer si falila poantu. Ljudi si zamišljaju da nešto znaju o tome što im je poznato, a zapravo im je poznato u smislu da su čuli za to nešto. Od nekud. Možda u kinu. A to nešto šta misle da znaju je blizu stvarnosti recimo kao zadnja rečenica gluhog telefona onoj prvoj.
Uredu, slazem se, pogotovo sa zadnjim djelom :)
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Odgovorite