Sto je aktualno u sportu?

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Odgovorite
Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la talented miss cohen » 27 sij 2017 15:31

Nadal vs. Federer! >wubble wubble wubble< :veryhappydance:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la ariadne » 27 sij 2017 15:39

Dobro da mu je trebalo PET FAKING SATI za to :mukajezeva: Našla sam stream na kraju, umrla sam. Nadam se da će se uspjet oporavit i imat dovoljno energije u finalu. Also treba ukinut best of 5, ovo je nehumano prema svima. I don't care kolko je dobar meč, nemaš šta tamo radit 5 sati. Dobar meč je jednako dobar i u max 3 seta i u 5, let us live.

All that being said, Dimitrov se dobro držao, iznenadio me. Nadam se da će uspjet preokrenut formu. Al then again, bio je u polufinalu GS-a i ranije pa je onda proveo sljedeće tri godine fejlajuć sramotno, so. Ja sam samo salty jer je Šarapovin bivši i po svemu sudeći narcisoidno derište, al da zna igrat, zna. I lijepo ga je gledat kad nije propalitet. I zgodan je ajd, Šarapova ima smisla za estetiku if nothing else.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la ariadne » 29 sij 2017 13:40

Fed :happycry:

Ja ne znam šta se tamo sve izdogađalo :lol: Overall mi se čini da je možda Nadal zapravo bolje igrao, ali Roger je stisnuo u najvažnijim trenucima. #tenis
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la talented miss cohen » 29 sij 2017 14:24

Meni je tako drago da je Fed pobijedio, iako sam Rafin fan. Zaslužio je i jednostavno mi je drago za comeback. Generacijska podrška valjda. :D
Rafin govor :inlove:
Kako je tenis lijep sport otkad nema Đokovića :sealedlips:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
nautilus
Postovi: 63
Pridružen/a: 23 vel 2010 19:17

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la nautilus » 29 sij 2017 16:21

Sramota za rukomet :cries:
Izbornika bez razmišljanja :kickout:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la ariadne » 30 sij 2017 20:06

talented miss cohen je napisao/la:Kako je tenis lijep sport otkad nema Đokovića :sealedlips:
Čak mi je i Wawrinku postalo lijepo gledat. :D Ovaj AO je bio dobar, polufinala posebno, samo mi je bed što nisam uhvatila Kyrgiosa. Taj dečko mi zna bit stvarno super kad nije derište.

Što se rukometa tiče, rasplakali su mi mater i to im neću oprostit. :kickout:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 05 tra 2017 17:07

Vidim tema nije aktivna od kraja prvog mjeseca pa evo malo da se uključim. Dosta pratim sport i necu stavljati bas sve jer bi toga bilo previse već cu se orijentirati na najzanimljivije.
Pa krenimo :veryhappydance:

Jucer su igrane utakmice njemačke bundeslige i za istaknuti je pobjeda Hoffenheima protiv lidera prvenstva Bayern Munchena. Gol za pobjedu Hoffenheima postigao je naš Kramarić.
Bila je to golčina pa za sve vas koje želite pogledati evo link :
https://www.youtube.com/watch?v=4tdrZEpIzV4

Danas se igraju utakmice engleske premier lige i za istaknuti su dvije utakmice; Arsenal- West Ham te Chelsea- Manchester City. Slaven Bilić (trener West Ham) malo se muči u zadnje vrijeme jer West Ham nije uspio pobijediti u zadnjih šest utakmica, a nije se bas lako vaditi protiv Arsenala no vidjeti cemo. Utakmica Chelsea- Manchester City obećava dosta golova. Chelsea je neočekivano izgubio zadnju utakmicu protiv Crystal Palacea tako da ostaje za vidjeti da li je to malo poremetilo njihovo samopouzadnje i put prema naslovu prvaka.

U španjoskoj ligi je najzanimljivije od svih liga petice. Biti će to tijesna borba za naslov između Real Madrida i Barcelone skroz do zadnjeg kola. Koga zanima, dns vjerojatno najzanimljivija utakmca igrati će se između Barcelone i Seville.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 07 tra 2017 16:43

Lučić Baroni je u 1/4finalu turnira u Charlestonu :veryhappydance:
Sljedeći meč igra dns u 22.00h protiv amerikanke Rogers i svakako joj drzim fige :).
Za najaviti je i sutrašnja utakmica 1.HNL( daaa, ne mogu vjerovati ni sama da ovo pišem ali nije tipfeler...1.hnl je u pitanju) između Rijeke i Dinama. Ovo će biti vjerojatno najzanimljivija utakmica cjelokupne 1. HNL. Rijeka vodi u prvenstvu sa 4 boda prednosti ispred Dinama i eventualna pobjeda bi joj vjerojatno osigurala naslov prvaka. Koga zanima, utakmica počinje u 19:00h.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 11 tra 2017 17:02

Mirjana Lučić je polufinalom turnira u Charlestonu došla do 21.mjesta wta ljestvice. Bravo mikica :).

Cedevita i Crvena Zvezda igraju finale ABA lige. Igra se na tri dobivene utakmice. Prva utakmica se igrala jucer i pobjedu je odnijela Crvena Zvezda rezultatom 81:66. Druga utakmica se igra dns u Beogradu, a treća u Zagrebu.

Danas i sutra su na rasporedu utakmice nogometne Lige prvaka. Danas igraju Juventus- Barcelona te Borussia D.- Monaco, a sutra Atletico Madrid- Leicester i Bayern- Real Madrid. Sve utakmice počinju u 20:45h. Enjoy :rainbow:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 18 tra 2017 17:04

Borna Čorić je osvojio svoj prvi naslov u karijeri :veryhappydance:
U finalu ATP turnira u Marrakechu pobijedio je nijemca Kohlschreibera spašivši 5 meč lopti.

Danas se igraju prve dvije utakmice uzvrata 1/4 finala Lige prvaka; Real Madrid- Bayern Munchen te Leicester- Atletico Madrid. U prvoj utakmici Real je pobijedio Bayerna sa 2:1,a Atletico je sa 1:0 bio bolji od Leicestera. Bayernu se za ovu utakmicu vraća ozlijeđeni Lewandowski.
Sutra se igraju druge dvije utakmice; Monaco- Borussia Dortmund ( 3:2) te Barcelona- Juventus (0:3).

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 23 tra 2017 13:22

Danas se igra utakmica koju ce vjerojatno gledati i oni malo manji zaljubljenici u nogomet; u 20:45h se igra El Classico; Real Madrid vs Barcelona :feelingfree:
Ova utakmica uvijek obiluje dobrim potezima,a niti tenzija ne manjka a ove godine igra i bitnu ulogu u borbi za naslov prvaka španjolske. Trenutno na ljestvici vodi Real Madrid sa 3 boda prednosti pred Barcelonom i utakmicom manje. Bitno je spomenuti i da za Barcelonu neće igrati Neymar.

Za one koje prate tenis danas se igra finale ATP turnira u Monte Carlu između Rafaela Nadala i A. Ramos Vinolasa. Meč počinje uskoro; 14:30h.

A jučer se igrao El Classico kroejŠn style; u kojem je Hajduk sa 2:0 pobijedio Dinamo na Maksimiru :celebration:. Time je Hajduk pomogao Rijeci da utakmicom protiv Istre praktički riješi prvenstvo, no ta utakmica je završila rezultatom 1:1 tako da je Dinamo ostao u igri za naslov prvaka.

Spomenut ću rezultate Lige prvaka koja se igrala ovog tjedna; Leicester- Atletico Madrid 1:1, Monaco- Borrusia D. 3:1, Barcelona- Juventus 0:0, Real Madrid- Bayern Munchen 1:2 ( produžeci 4:2). U polufinalu će se susresti Real Madrid vs. Atletico Madrid te Juventus vs. Monaco.

Jučer se igralo polufinale FA Cupa i mogli smo pratiti jako dobru utakmicu Chelsea- Tottenham 4:2. Odličan gol je zabio Nemanja Matić pa evo link za one koje zanima https://www.youtube.com/watch?v=IhSLDeV-qIk

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 02 svi 2017 19:06

Danas i sutra se igraju polufinala nogometne LP; danas igraju Real Madrid vs. Atletico Madrid, a sutra Monaco vs. Juventus. Obje utakmice pocinju u 20:45 a ova sutrasnja se prenosi na HRT2. Enjoy :)

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 09 svi 2017 18:49

Uzvrati lige prvaka se igraju: Juventus vs. Monaco ( dns, 1.utakmica 2:0 za juve) Atletico M. vs. Real Madrid ( sutra, 1.utakmica 3:0 za Real).

sokr47
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 svi 2017 13:51
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la sokr47 » 07 lip 2017 13:46

Čudim se da nitko nije spomenuo našeg Modrića i Mandžukića u finalu Lige prvaka :) Ja sam osobno navijala za Mandžu jer Lukica već ima 2 lige prvaka, ali eto, nažalsot nije išlo. Ali nema veze, dao je lijepi gol a i drago mi je zbog Luke :)

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 07 lip 2017 14:58

Ja sam isto navijala za juve ali jbg....real je bio bolji. A mandžin gol je bio extra :)

sokr47
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 svi 2017 13:51
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la sokr47 » 12 lip 2017 13:06

Slažem se, Real je bio bolji, ali oni i imaju bolje, skuplje igrače, Juve je dobro uoće došao do finala sa ovakvih igračima. Nema veze, bit će još finala :)

backspace

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la backspace » 24 stu 2018 16:38

Kakav mec, kako su ga decki preokrenuliiiiiii
Ajmo pavic, ajmo dodig!
:feelingfree:

backspace

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la backspace » 24 stu 2018 17:35

Jaoooooooo jeboteeee!!!
Pavicuuuuuuuu

backspace

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la backspace » 24 stu 2018 17:53

Strasan mec, bravo za nase, izvukli su se dvaputa na nevjerojatan nacin 💪
Cestitke francuzima 🤝

I drago mi je da smo to sve ovdje u ovoj temi zajedno prolazile, me myself and i :D

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 25 stu 2018 08:10

@bakspace Hoćemo osvojiti mi taj Davis cup danas? :feelingfree:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 25 stu 2018 14:51

2:0 u setovima, ruke KGK u zraku. Nadajmo se da Čilić neće dobiti mentalnu konstipaciju kao inače u ovakvim mečevima.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 25 stu 2018 15:47

Evo salatare nama :feelingfree:
Đe si sad @bakspace? :D

backspace

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la backspace » 26 stu 2018 07:25

Najjakiji 🍾🍾🍾🍾
Bravo za nase!
🤜🤛
💪💪

Marij@
Postovi: 104
Pridružen/a: 13 lip 2017 14:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Marij@ » 11 lis 2020 12:46

Danas je finale Roland Gorsa - Nole vs Nadal.

Igramo nogoemt poslije toga protitv Šveđana (Hrvatska).

Igor Vori odlazi iz Zagreba, a na mjest trenera dolazi Šola

I tako. Ima svega.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 07 ožu 2022 21:08

Liga prvaka sutra i prekosutra.
Sutra: Liverpool- Inter
Prekosutra: Real Madrid- PSG

Uskrs ide, srce kuca, tko će s kime da se tuca?

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 20 ožu 2022 08:34

El Clasico :feelingfree:

Thus
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Thus » 16 svi 2023 10:25

Doba je maratona i ultratrailova 🏃🏻🏃🏻

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Royal » 01 kol 2023 19:54

Ženski SP u nogometu
Vamos čikite

Thus
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Thus » 07 ruj 2023 15:29

Gotovi transferi u nogometnom svijetu a Amurikanci ipak nisu 'wotld champs ' What an irony.

Thus
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Thus » 05 stu 2023 22:33

Pronaći idealan kostim ta ovogodišnji advent run a da se ne pregrijem u njemu-neprocjenjivo.

Odgovorite