Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
-
FragileSilence111
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 11 lis 2013 21:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la FragileSilence111 » 20 ožu 2014 19:19
Skoro se onesvijestim svaki put dok me pogledaš.
Više skoro uopće ne spavam i (slučajno) znam cijeli tvoj raspored predavanja napamet.
Ubit ćeš me

-
dreamtheater21
- Postovi: 13
- Pridružen/a: 15 lis 2011 20:08
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Post
Postao/la dreamtheater21 » 21 ožu 2014 09:57
FragileSilence111 je napisao/la:Skoro se onesvijestim svaki put dok me pogledaš.
Više skoro uopće ne spavam i (slučajno) znam cijeli tvoj raspored predavanja napamet.
Ubit ćeš me

Maj, koji faks!

-
FragileSilence111
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 11 lis 2013 21:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la FragileSilence111 » 22 ožu 2014 22:00
Moja najdraža,
Ako uskoro počnemo pričati, nikad ti neću priznati da sam otvorila ovu temu, samo za tebe.
Ali svejedno, ja više ne znam čekati. Počela sam ići na faks samo zbog tebe i brojim sekunde kad ćeš se pojaviti na predavanju. Nikad u životu nisam bila ovoliko opsjednuta s nekim. Nikad u životu nisam upoznala nekog ovoliko sličnog meni.
-
baby
- Postovi: 15
- Pridružen/a: 26 ožu 2013 03:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la baby » 22 tra 2014 13:21
lol, stvarno, koji faks?

-
FragileSilence111
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 11 lis 2013 21:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Post
Postao/la FragileSilence111 » 22 tra 2014 19:09
baby je napisao/la:lol, stvarno, koji faks?

Nebitno.

Trenutno ju ignoriram jer mi ide na živce jer se stalno javlja na satu i pravi se pametna.
