Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
-
Starfish
- Postovi: 1
- Pridružen/a: 02 srp 2015 22:19
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Starfish » 02 srp 2015 23:00
Hey
Upravo se uselila u Umag (negdje blizu), pa bi željela upoznati nove ljudi za druženje, za kakvu kavu ili drink. Opuštena sam cura i nemam predrasuda za upoznavanje preko spleta. Ako si sličnog mišljenja, voliš upoznavati nove ljudi i voliš piti kavu, šalji poruku
Za više informacija se javi na pm

-
Yeci
- Postovi: 2226
- Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Post
Postao/la Yeci » 03 srp 2015 06:57
Moja sućut.

Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila.

Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš.

Don't talk about life, live it.
-
autumn
- Postovi: 8
- Pridružen/a: 18 vel 2012 13:23
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la autumn » 11 srp 2015 13:05
Yeci je napisao/la:Moja sućut.

Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila.

Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš.

Yeci, i ja sam u Umagu već oko godinu dana i nisam uspjela skužiti "gdje upoznat ekipu našeg teama", deder prosvijetli me

-
Yeci
- Postovi: 2226
- Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Post
Postao/la Yeci » 11 srp 2015 14:23
Javiš se Starfishici u inbox kojoj lijepo sve objasnih, možda i popijete kavicu.

Don't talk about life, live it.