Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Plavatortilja
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 ožu 2018 15:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Plavatortilja » 04 ožu 2018 16:10

Cao svima, nova sam ovdje iako sam vec prije cula za Crol tek sam se danas odlucila napravit profil pa ko zna mozda ceg i bude.. Ugl ak ima neka curka koja bi se htjela upoznat, prvo dopisivat slobodno se javite. Imam 19 godina i trazim neku od 18-35 ak ima takvih koje vole plavuse sa plavim ocima nek se jave pa se mozemo i bolje upoznati ;)

adamzyan

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la adamzyan » 04 ožu 2018 17:03

Sto ti volis? Sto ti trazis? Koji su tvoji kriteriji? Osim sirokog raspona godina.
Zasto sebe predstavljas na ovakav nacin?
Super je sto si mlada, otvorena i nesputana, ali i u tim godinama nemres o sebi pisati kao da si komad mesa. "Ja sam plavusa s plavim ocima, ko voli nek izvoli."
Jbt. samopostovanje se gradi od malih nogu....

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Bash » 04 ožu 2018 18:25

dobrodošla, plava tortiljo. piši šta god, nismo sve čangrizave. :D sretno :wave:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la degenereginald » 04 ožu 2018 18:57

slika
Svi smo mi komadi mesa. Ne daj se, dobro je to.
Nego, mene je zanimalo di baš taj raspon, ali mi je sad bed pitati. Ak tebi nije bed odgovorit, samo daj :D
I, dobrodošla!
I have no money and I have to scream.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la jpeg » 04 ožu 2018 19:06

zasto ti je bed?
Zasto meni nije bed tebi na to rec: pa pari da ona zna zasto? Znat ce sa 35 da je bila pre tupava kad je to govorila.
Al ako dobije neku stariju onda..
Ajme zamisli bit s nekim od osamnajst. :hideunderrock:
I dvajstpet mi se cini nista. Sicam se sebe sa dvajstpet..imala sam stariju. Imala je trideset :dork:

adamzyan

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la adamzyan » 04 ožu 2018 19:10

Neka sam ja vas potaknula da pisete, pa taman i cangrizava ispala :veryhappydance:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la degenereginald » 04 ožu 2018 19:13

Pa kužiš, da sad to ne shvati ko neki napad jer ju je ova napala da se ne poštuje. Reko, neka ti sebi.
A kajjaznam, ima nas svakakvih. Znam ja ljude koji imaju fakat ogromne razlike u godinama, pa su se jebeno našli. Doduše, dva para, nije to niš. :D
+
A i ovak je pitanje oće se tko javit; zamisli kaj bi bilo da je 18-20. Neka ode na koji dejt, barem će joj bit' zabavno. :D
I have no money and I have to scream.

adamzyan

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la adamzyan » 04 ožu 2018 19:23

Ja je nisam napala, ja sam izrekla kako sam je ja dozivjela. Mozda su moji, tvoji, njezini i svaciji odrazi samopostovanja drugaciji, to je posve ok. Ne vidi svatko sebe na isti nacin ;) Zene znaju biti jako licimjerne, jer da frajeri ove vase navedene komentare nabacuju, vi bi se prve digle na sve cetiri noge.

Plavatortilja
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 ožu 2018 15:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Plavatortilja » 04 ožu 2018 19:34

Nije da nemam samopoštovanja, poštujem se bez brige možda se ovako učinilo na prvu jer sam post napisala nabrzaka nisam razmišljala previše o njemu.. ugl 35 sam stavila jer mi se ne čini pre staro za moju dob (bar po mome ukusu, mada može bit i starija cura ako je simpa druželjubiva i komunikativna zašto nebi popričale

adamzyan

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la adamzyan » 04 ožu 2018 19:41

@Plavatortilja ispricavam se sto ti nisam pozeljela dobrodoslicu, i ako sam te povrijedila :)
Ali bar sam zbog tebe digla forum na noge :rainbow:
Zelim ti svakako da pronades zanimljivu curu, kao sto sam napisala i u prvom postu ali proslo je neopazeno super je sto si tako otvorena i nesputana.
Pamet u glavu, rekle bi mi cangrizave ;)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la slapa » 04 ožu 2018 22:53

mi koje filozofiramo ispod ovakvih postova obično ionako nismo zainteresirane za ta dopisivanja i upoznavanja pa slobodno to brzinski pročitaj jer ono. :D

dobrodošla i sretno s upoznavanjem!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

KLEOPATRA
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la KLEOPATRA » 05 ožu 2018 05:42

adamzyan je napisao/la:@Plavatortilja ispricavam se sto ti nisam pozeljela dobrodoslicu, i ako sam te povrijedila :)
Ali bar sam zbog tebe digla forum na noge :rainbow:
Zelim ti svakako da pronades zanimljivu curu, kao sto sam napisala i u prvom postu ali proslo je neopazeno super je sto si tako otvorena i nesputana.
Pamet u glavu, rekle bi mi cangrizave ;)
Omg, šta si tako napala curu, strašno ;)
Ne zna mala, gdje je došla, još. Ali lijepo od tebe što si joj se ispričala ;)

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Lagadema » 05 ožu 2018 22:00

I ja bi neku od 35 :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Fantasy exploration » 06 ožu 2018 12:12

Lagadema je napisao/la:I ja bi neku od 35 :lol:
Curke, imam mali prijedlog? Da ne gubite vrijeme na ova tipkanja i poruke tipa javi se, piši mi, itd, dajte si oduška s jednim iznenadnim blind meetupom. Vidim da vas ima dosta.... Npr. Jpeg (djeluje elokventno :)) otvori topic, "sve zainteresirane za blind cugu ovaj petak u xx gradu u xx sati neka se jave na privat ili na mail). Ako vas se javi vise od 2 koje se neznate super, salje se pm svima koje su se javile gdje se i u koliko nađete i kak da se raspoznate. Ili mozete javno na forum mada je to mozda malo previse ? Tipa zadnji stol do sanka u Vimpyu, šifra Ruža na stolu :veryhappydance: Javno mjesto neko naravno, ovo je net, puno psychoa :vampglomp: Jer ovako čitat nečije natipkotine ionako ne znaci puno, dok ne sretneš njen pogled u polumraku sve je to samo :typerhappy: ....

Nama je prije 15 godina na chatovima to bilo super, nekad je doslo 3 ljudi, a nekad 23 :veryhappydance:

Primjetih neku večer da bude po dvoje registriranih i 27 lurkerica.. pa zato... my two cents...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la jpeg » 06 ožu 2018 22:22

one su toliko nesposobne.

i vimpi.
Od cilog zagreba koji ima valjda cetri tisuce kafica i bar tisucu koji imaju s pravom pecat od sanitarne.
Al mogle bi one tamo. Da.
Zasto ne. Super ti je ideja!

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Fantasy exploration » 08 ožu 2018 15:16

jpeg je napisao/la:one su toliko nesposobne.

i vimpi.
Od cilog zagreba koji ima valjda cetri tisuce kafica i bar tisucu koji imaju s pravom pecat od sanitarne.
Al mogle bi one tamo. Da.
Zasto ne. Super ti je ideja!
Jpeg, sretan ti dan žena ! :gigglenod: :giveflower: :giveflower: :hugsqueeze:

Amadex
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 ruj 2020 09:32
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la Amadex » 10 ruj 2020 09:33

Pozdrav, pokrenuta je web stranica za dopisivanje i slušanje glazbe. Registracija je besplatana i može se izvršiti putem email adrese (nije potrebna verifikacija) ili preko facebook/gmail gumba za brži način. Ukoliko vam se ne svidi atmosfera, možete izbrisati svoj račun u postavkama.
Unutar chata su ugrađene radio stanice da možete slušati glazbu dok čavrljate. Ovo nije vjerska zajednica, tako da je moguće da ćete naići i na 18+ fotke. Stranica koristi kolačiće (cookies) zbog pamćenja prijave.

Link web glavne stranice je: https://cavrljanje.com

Alternativni linkovi su:
https://geek.com.hr/
https://mobchat.com.hr/

Vaša IP adresa kao i email adresa su skriveni od ostalih korisnika. :touched:

Screenshot unutar sajta:
https://i.imgur.com/NvdqIOv.png

Stranica je non-profit, otvorena iz hobija ka online chatanju. Ništa se ne plaća, osim što ja plaćam server i domenu hehe.

shahmat
Postovi: 32
Pridružen/a: 01 svi 2019 14:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Neka za upoznavanje/dopisivanje?

Post Postao/la shahmat » 12 ruj 2020 19:34

Amadex je napisao/la:
10 ruj 2020 09:33
Vaša IP adresa kao i email adresa su skriveni od ostalih korisnika. :touched:

Stranica je non-profit, otvorena iz hobija ka online chatanju. Ništa se ne plaća, osim što ja plaćam server i domenu hehe.
I tebi sve na uvid: i chat i adrese i IP.
Ništa na ovom svijetu nije besplatno... ali tko vjeruje nek izvoli.

Odgovorite