I have a question

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Lovemaniac
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 srp 2019 10:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

I have a question

Post Postao/la Lovemaniac » 13 srp 2019 11:28

Bok svima :)
Zanima me ima li ko ode iz splita? Vidin da ste vecinom svi sa sjevera nase drzavice😕 ali eto zanima me ima li ko malo juznije,bar iz dalmacije.
Ugl nova san ode,izasla san nedavno iz ormara (🎉🎊) i zanima me ima li po splitu koje misto di je nas djir ljudi? Osin ghetta,za to san cula. Posto mi je sve ovo novo nadan se da ce se nac neka dobra dusa na ovom forumu pa da cu dobit koju povratnu informaciju.
Btw ako se ko zeli dopisivat,nek se javi :))

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: I have a question

Post Postao/la call_me » 13 srp 2019 14:37

Sama cinjenica da postoji LGBT centar Rišpet u ulici Kralja Tomislava 8...pa kreni otamo :-) Naci ces istomisljenice, ekipu, info o tulumima etc

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I have a question

Post Postao/la tamara3 » 14 srp 2019 17:49

Da, i javi se curama iz Split Pridea, a imaš i queeranarchive kolektiv, sigurno ćeš tamo naći ekipu, barem za početak.

Stella
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 svi 2020 21:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualac
Status: Ostalo

Re: I have a question

Post Postao/la Stella » 18 svi 2020 21:54

Lovemaniac je napisao/la:
13 srp 2019 11:28
Bok svima :)
Zanima me ima li ko ode iz splita? Vidin da ste vecinom svi sa sjevera nase drzavice😕 ali eto zanima me ima li ko malo juznije,bar iz dalmacije.
Ugl nova san ode,izasla san nedavno iz ormara (🎉🎊) i zanima me ima li po splitu koje misto di je nas djir ljudi? Osin ghetta,za to san cula. Posto mi je sve ovo novo nadan se da ce se nac neka dobra dusa na ovom forumu pa da cu dobit koju povratnu informaciju.
Btw ako se ko zeli dopisivat,nek se javi :))
Pa di to sa sjevera? 🙈 Ja vidim sve samo Split😁

Odgovorite