Trazim dušu osobe :)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
DreamGirl007
Postovi: 1
Pridružen/a: 28 svi 2020 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Trazim dušu osobe :)

Post Postao/la DreamGirl007 » 28 svi 2020 20:18

Pozdrav svima. Evo ovako voljela bi upoznati neku djevojku koja se osjeća kao da ne pripada ovoj planeti :D, u smislu da ne prihvata ovo sve danas sto je plasirano tj povrsne stvari, povrsne odnose, ljudi koji jedni drugima zabijaju noz u ledja, i da postuje osobu i da joj ne prica iza ledja, da cijeni prave vrijednosti.

Nekog ko moze i zeli da upozna drugu osobu, ali bukvalno da je upozna u smislu njene duse, nje kao osobe.

Nekog s kim cu se u isto vrijeme i ludirati, i piti mozda neko vino kraj mora, il negdje gdje nam najvise pase, i neko ko ce biti ono sto jeste bez maski i bez ikakvih lazi, jer cemu onda sve ako lazemo jedni druge.

Nekog kome mogu biti najbolji prijatelj ali i partner, nekog ko je svjestan da niko od nas nije savrsen, i da svi imamo mane, samo je do nas koliko cemo kompromisa imati prema tom odnosu.

KLEOPATRA
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Trazim dušu osobe :)

Post Postao/la KLEOPATRA » 29 svi 2020 16:32

Ljepo si to napisala ako zelis javi se za komunikaciju, pa tko zna 😉

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Trazim dušu osobe :)

Post Postao/la Extravagant_style » 31 svi 2020 09:39

Jako lijepo napisano..
gimme some more...

Odgovorite