jedna crna iz kafica u centru

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
gost

jedna crna iz kafica u centru

Post Postao/la gost » 09 ožu 2007 14:17

najdivniji prizor u ovom svemiru svakakvih pomaknutih lezbijki
djelujes naivno- nevino, ali vjerovatno nisi naivna, nego samo najblaze bice koje postoji, puno dragosti, njeznosti i magicnih ociju, plavkasto zelenkaste, crna kratka kosa, najslada guza na svijetu, super stil oblacenja, otvoren stav prema ljudima, tijelo princeze sa drugog svijeta, otkud samo ti carobna ljepotice bila si jednom kraljica i svi su ti se divili, i iscekivali trenutak tvoje blizine kao kap vode u pustinji....
tako se i ja osjecam kad te vidim.. --imas sve sto bi jedna zena mogla pozeliti i vise ..
moj svijet se srusio i ponovo uzdigao iz prasine tog dana kada sam te prvi put vidjela, pitam se jel to istina ili san, da li si stvarno tako predivna,
da li ti je koza tako mekana, kao svila il mi se to cini
zelim ti svu ljubav ovog svita koju mozes naci u ovom zivotu i zelim samo da te sretnem i u sljedecem i da odaberes mene kao svoju suputnicu, ljubavnicu, prijateljicu, sve sto druga polovica tako predivne osobe kao sto si ti mora imati ....

ljubavi za tebe sve sto trazis, sve sto zelis, tvoja zauvijek

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 09 ožu 2007 15:13

ne zelim biti zlocesta, ali zar ljudi zaista misle da ce naci bas tu koju su sreli iza 5. stupa ulicne rasvjete, na 9. brijegu istocno od gajnica???

mogla si bar napisati u kojem kaficu si je srela.....mozda bi se tada neka i prepoznala :)
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 09 ožu 2007 16:12

sto reci na ovo!ovako ja imam kafic u centru i sve ovo sto si napisala kao da sam ja opisivala sebe! :o

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 09 ožu 2007 20:01

eto, uz sve to jos ima/s i birtiju i para vjerovatno- zena snova :D


sori, bez uvrede, nisam mogla izdrzat :o
my only fear of death is coming back reincarnated...

gost

Post Postao/la gost » 09 ožu 2007 21:11

sve što sam tražila našla sam u tebi...želim tebe...zauvijek

Avatar
kika23
Postovi: 578
Pridružen/a: 06 ožu 2007 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la kika23 » 11 ožu 2007 16:56

eh da! :thumbup: :confused:

Odgovorite