Čeznja

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
loryyy
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 svi 2006 15:24

Čeznja

Post Postao/la loryyy » 03 kol 2009 13:04

Srele smo se u dodiru tame. mjeseceve zrake padale su ti na dlan. ja sam te promatrala krajičkom oka,dok se čudis noći. Ti jesi i bila si sjena mog života. i danas dok lutam ulicama straha, zagrljena sa žudnjom, sjecam se tebe... Sjecam se jedne sreće od koje sam pobjegla,a za kojom ceznem. Kad bih mogla da te nadem ponovno, pustila te ne bih da mi te noć ukrade. Prigrlila bih te sebi,i rekla ti tiho da sam te cijeli zivot trazila, da sam zivjela samo za tebe,da su moje oci gledale samo da tebe vide..da su moje ruke trazile samo tebe da dodiruju. I čitavo vrijeme koje je proslo u naručju druge, ceznja za tobom nikad nestala nije. Još te tražim,još te gledam kad nitko ne cuje. Izgovaram tiho tvoje ime u noći,da te oživim...da te vidim..

Avatar
elena
Postovi: 41
Pridružen/a: 10 svi 2006 14:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la elena » 03 kol 2009 16:18

Baš lijepo :aha: stihovi su ti super :cvjetic:

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 04 kol 2009 20:54

E ovo je jako lijepo... Divne riječi.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 kol 2009 21:17

Meni tramvaj ne izlazi iz glave. :D
bring your mind into my head...

loryyy
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 svi 2006 15:24

...................

Post Postao/la loryyy » 05 kol 2009 09:18

Dolina mojih riječi otapa se u rijeku..kad trebala sam te..kad željela sam te..nema više,gotovo je... Ovo su zadnji trzajevi,zadnji uzdasi. Ljubav sto je ona? Jeli to nesto sto samo jednom doživimo,ili se ponavlja više puta u životu. Ne znam,ali znam da jednom osjetiš da je to ono pravo,drugo je sve farsa,laž koju vučemo za sobom u svakoj prošloj vezi. Uigrali smo se u tu ulogu i dobri smo igrači,zar nije tako? Ponekad mislim bolje je biti sam,imaš svu slobodu razmišljanja,a s druge strane sebičnost u meni raste,pa poželim nekog. Sve je to samo igra života,igra nas samih. Pa mi smo ti koji odlučujemo.pa zašto onda ne bi izabrali da smo sretni. Zašto se vučemo sa starim navikama iz dana u dan. Idemo sami sebi na živce boječi se svega što nas okružuje. Prepuštam se svemu što me okružuje,dosta je bilo skrivanja od same sebe,želim stvoriti nešto lijepo,nešto posebno. Želim se uzdignuti iznad kaosa i pogledati ga u oči. Trebalo je dugo,ali evo me sad, tipkam u mraku sobe i stvaram nešto novo, nešto bolje. Samim time več sam daleko odmakla...

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 05 kol 2009 12:17

:cvjece:
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
_rea_
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 ožu 2008 01:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: LaiBach :)

Post Postao/la _rea_ » 06 kol 2009 00:41

nice :)
***"Lose everything and what is real will still remain"***

Odgovorite