što sve znači "veza"?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la JaNNa » 30 ožu 2011 16:55

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 30 ožu 2011 16:57

To je bila vijestu medijima, ja tu koja je bila hospit. zbog seksualnosti ne poznam osobno, samo sam čula za taj primjer i zaprepastio me. Ta moja NIJE tamo zbog seksualnosti, da nebi bilo nesporazuma. :ok:

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 30 ožu 2011 16:59

evo, vidim da je pic. sve objasnila prije mene s ovim linkom.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la JaNNa » 30 ožu 2011 17:01

Da, skužili smo - radi depresije.. i super je to što s tom dijagnozom ima nadu u osobu koja se viđa s drugima i koja se zaljubljuje preko noći...

Blago joj se! :tjesi:

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 30 ožu 2011 17:06

ne, NISAM bezosjećajna ili nešto slično (i, bdw, SVE sam samo ne osoba koja se zaljubljuje preko noći), samo znam sebe kad se zaljubim i bojim se iskreno se zaljubiti u nekog za kog nisam sigurna možemo li na kraju, uopće, i biti u vezi. Da je sve po tom pitanju riješeno, ako saznam da dolazi u dom u mjesto u kojem živim, ne bih niti pogledala drugu, to je sigurno. Samo sam nepovjerljiva i ne želim još 1 šamar sudbine! (ovo je bilo poetično, ali mislim da shvaćaš to hoću reći.).

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la samo ja » 30 ožu 2011 17:18

Pitanje: Da li bi ti htjela biti sa njom? Ako da, onda se usredotoči na nju, a druge ostavi za neko drugo razdoblje. Ako ne, onda joj to nekako poruči i usredotoči se na druge. Ove neke bi/ne bi kombinacije nisu zabavne drugima (čitaj njoj), osim možda samo tebi...

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la dany » 30 ožu 2011 17:32

možda sam u krivu, al ovako ja to vidim:
a) zaljubljena si u curu koja te voli - daklem možeš "dejtat" s ovcama, nije ni bitno, jer si zaljubljena i drugi te ne zanimaju osim na prijateljskoj bazi, bez obzira koliko teško bilo održavat tu vezu.
b) nisi zaljubljena u curu koja te voli - rješenje je da je ne jebeš u mozak i ne zavlačiš nego budeš iskrena. cura je na psihijatriji jer pati od depresije, još emocionalnih udaraca joj neće pomoć.

which leads me to my point: ne treba ti nitko reć jesi li u vezi da bi ti znala šta TI osjećaš i šta TI želiš. a ako želiš i druge, očito je da ne možeš imat nju. osim ako je ne želiš sjebat. pa da u najgorem slučaju nešto sebi napravi. ili u najboljem, tebi.
jebote b*g

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la JaNNa » 30 ožu 2011 17:41

Aidy13Lorelaine je napisao/la:ne, NISAM bezosjećajna ili nešto slično (i, bdw, SVE sam samo ne osoba koja se zaljubljuje preko noći), samo znam sebe kad se zaljubim i bojim se iskreno se zaljubiti u nekog za kog nisam sigurna možemo li na kraju, uopće, i biti u vezi. Da je sve po tom pitanju riješeno, ako saznam da dolazi u dom u mjesto u kojem živim, ne bih niti pogledala drugu, to je sigurno. Samo sam nepovjerljiva i ne želim još 1 šamar sudbine! (ovo je bilo poetično, ali mislim da shvaćaš to hoću reći.).
Cura pati od depresije! To je poremećaj i očito nije ni u prvoj ni u drugoj fazi - i s time se nije za zajebavat, a ako si i sama imala neki poremećaj to znaš!
Sudbina će te ošamarit milion puta, a ti trebaš odabrat oćeš se uzmaknut i nastavit hodat ili past na pod i urlat! Karma je zajbana stvar, ali sve nas kad tad stigne!
Ovo je izazov - ili uzmi ili ostavi! ako uzimaš pripremi se na puno posla i šamara, a ako ne - move on!
meni tu nema previše ružičastog - više mi je sve crno bijelo! :nezna:

a i šta Dany kaže: čim se ti pitaš da li ste u vezi i želiš viđat druge....

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Zita » 30 ožu 2011 18:34

ak je cura u depri i vec sama po sebi skurcana nemoj je jos ti onda cimat. To je tako ruzno.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Kroacija » 30 ožu 2011 18:52

slika

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la bašja » 30 ožu 2011 18:58

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa (vidiš kako znaš lijepo objasniti kad te se naljuti)

ja ću zato reći da podupirem tvoje izlaženje i s drugim curama.
kolko ti je god stalo do te djevojke, ne možeš svoj život vrtiti oko toga što je ona u takvom stanju da bi ju to eventualno da sazna povrijedilo. takvo bi razmišljanje bilo čak malo i umišljeno. njezini problemi su njezini i nisi ni prva ni zadnja stvar u njezinom sjebanom životu kojeg će ona, sigurna sam, dovesti u red.

bez nepotrebnih cimanja naravno, da joj ne bi bacila ciglu kroz prozor s porukom "zauvijek tvoja", a onda na kavicu s drugima.

a ruku na srce, ako si zaista zaljubljena u nju, sve će te kave ostati samo kavu jer ćeš razmišljati o njoj... nemoj isto tako nekoj od tih vanjskih cura obećat nešto, a onda maštat o danu kad će ova izaći iz bolnice

kako god okrenulo, iskrenost se kao i vijek najviše isplati: iskrenost prema sebi da izlaziš na te kave ako imaš potrebu za tim, iskrenost da njoj ne obećaješ nešto što ne misliš ispuniti, iskrenost prema nekoj potencijalnoj trećoj da si ludo zaljubljena (no pun intended) u neku koja nije tu...
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la alice » 30 ožu 2011 19:13

moje mišljenje je da bi se tu curu koja je u bolnici trebalo ostaviti na miru da dođe k sebi i da stane na svoje noge, a ne da se liječi drugom ovisnosti-ljubavi. ako to jest ljubav, bit će ljubav i kad izađe i kad proradi na sebi bilo sama ili uz tuđu pomoć. svakome je potrebno ljubavi i pažnje i bilo bi lijepo da ima potporu nekoga tko je voli, no ako je to tako sve friško, naglo i turbulentno-mislim da nije fer prema njoj. neka se najprije nauči nositi s problemima koji su razlog zbog kojeg je došla u bolnicu. imam osjećaj da bi ta djevojka na kraju samo razmišljala o tebi, što radiš, očekivala pisma, grizla nokte u strepnji kad će izać, umjesto da SEBE i svoju dobrobit i zdravlje (koje ima prednost pred ljubavi!) stavi na prvo mjesto.
bilo bi fer da se makneš prije nego što se sve zakomplicira.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

satine462
Postovi: 21
Pridružen/a: 23 sij 2011 12:17
Spol/rod: žensko

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la satine462 » 30 ožu 2011 19:46

ahm rijecka?!

Gost

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Gost » 30 ožu 2011 20:22

Ako ti je zanimljivija zbog toga što je:
a) ranjiva, emotivno krhka i potencijalni "projekt" kojem bi mogla pomoći
ili
b) hospitalizirana je, pa je "tu" i "sigurna"
ili
c) ju žališ, u neku ruku

... onda odmah odustani.

Ne želim biti zloguki prorok, ali netko tko je hospitaliziran zbog depresije (pretpostavljam, teži oblik) nije u redu sa sobom i nema pogled na život koji je zdrav. Ne vidim kako takav netko može emotivno zadovoljiti nekoga tko jest, dok se ne pobrine za sebe. * shrug *
To može odvesti samo u posesivno ponašanje. Prvi dodatni hint je ta izjava ljubavi zbog par tel.poziva i par zaj.hobija.

+ Nisi u vezi. Da jesi, znala bi to.

Mani se igranja doktora i pobrini se za vlastitu emotivnu stabilnost/rast/iskustvo, s obzirom na ovaj speed dating koji "ništa ne košta" rekla bih da si u fazi odrastanja i nek bezbrižnost traje dok može, naravno uz iskrenost sa svima koji u tome sudjeluju.

Sretno.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la samo ja » 30 ožu 2011 21:09

zajeb :-o

Avatar
Seven_of_Nine
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 sij 2011 23:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Mordor

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Seven_of_Nine » 30 ožu 2011 23:43

Prvo ću se ispričat za svoju netaktičnost neozbiljnim komentarom (nemam izgovora) :cvjece: . Da se vratimo na post, mislim da bi stvarno trebala pričekat dok njoj ne bude bolje pa onda vidjet kako će se sve razvit jer ovako ne pomažeš ni sebi ni njoj. Ako je to sad to, onda će biti i kada ona bude zdrava i van bolnice. Držam fige da će sve ispast dobro :)
If it walks like a duck and quacks like a duck, it could be a dragon doing a duck impersonation.

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 31 ožu 2011 19:25

Seven_of_Nine je napisao/la:Prvo ću se ispričat za svoju netaktičnost neozbiljnim komentarom (nemam izgovora) :cvjece: . Da se vratimo na post, mislim da bi stvarno trebala pričekat dok njoj ne bude bolje pa onda vidjet kako će se sve razvit jer ovako ne pomažeš ni sebi ni njoj. Ako je to sad to, onda će biti i kada ona bude zdrava i van bolnice. Držam fige da će sve ispast dobro :)
no hard feelings. :stop:
sve :ok:
Zadnja izmjena: girly23, dana/u 01 tra 2011 17:44, ukupno mijenjano 1 put.

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 31 ožu 2011 19:38

Hvala vam, cure na iskrenim komentarima, fakat ste mi skrenule pažnju na neke stvari kojih opće nisam bila svijesna. :ruza: Inače, odlučila sam odjebat hirove i pričekat ju. ZNAM da je riskantno, ali život je dovoljno dug da bih se mogla oporaviti od još koje pljuske. Htjela sam dejtat druge samo da ne bi mislila na nju, jer se, iskreno govoreći, bojim što bi joj se moglo dogodit i izjeda me to što ne znam kako je, i to mi se sad nekako posložilo. Inače nisam osoba koja puno traži i voli tuđe savjete, ali oko ovog sam fakat bila "in mess", i hvala vam šta ate mi pomogle da se sredim (bar po tom pitanju). :srce: Ne kanim je zavlačit. Volim je, i sad sam si to priznala.
Ok, previše pričam, nije ovo dnevnik nego net. :pardon:
Anyway, hvala sam curke na :tjesi: prema nama. :) thnx :srce:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la Ameli » 01 tra 2011 11:18

Tebi svaka čast na iskrenost(mada si temu iznijela s brda zdola).
Neki komentari me nit nisu iznenadili ( još uvik je po onom ide psihiću i luda i zakinuta i p.m. na zapadu plaćaju a ovdje su svi "zdravi" , a vjerujem da bi mnogima dobro došao).

girly23
Postovi: 69
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: što sve znači "veza"?

Post Postao/la girly23 » 01 tra 2011 17:50

fala. :roll2:
nisam te baš skontala jer malo fali interpunkcija, ali bilo bi licimjerno da zamijeram. :ok: :pivo:

Odgovorite