Anketa o vjernosti u vezama

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la sascha » 13 sij 2012 15:47

Ariande slazem se s tobom! J.fe i da me na koljenima moli nema sanse.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la JaNNa » 13 sij 2012 15:48

oke! uvažavam mišljenje, vjerojatno je poslijedica iskustva, jel?
(sada strpljivo čeka da Doll kaže da i crtama opiše kako se je osjećala i zašto to ne bi više prolazila)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2012 15:52

J.Fe je napisao/la:A. i ta drži vodu, ali opet - kažem: događa se i svaka veza ima svoje uspone i padove, zar ne?
Prevara nije pad nego strmopižđenje niz Mt. Everest. :D Ne, OK, ja stvarno ne znam kakve bi okolnosti te prevare trebale biti da prijeđem preko toga. Naravno, ne znam što se sve može dogoditi ali trenutno mi ništa ne pada na pamet. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la sascha » 13 sij 2012 15:52

Hehehehe ubijeno emotivno i psihicki, bila kost i koza, ali doll je velika pa je otresla prasinu s kaputa i rekla, roman nikada ne citam dva puta. Bilo je uzasno.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la JaNNa » 13 sij 2012 15:54

onda jedna za DOLL!nisam još skužila koji žanr slušaš, ali ova je zbog lyricsa!

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la takeover » 13 sij 2012 15:57

J.Fe je napisao/la:očekivala sam više od tebe Takeover... :D
Takeover smatra da je prijevara odraz kontinuiranog nezadovoljstva u vezi (govorim o ozbiljnim vezama)
Ako bi prijevara bila "emocionalna", a zaključujem kako se osoba osjeća zapostavljenom od mene ili misli da ne dobiva dovoljno pažnje pa to isto traži od nekog drugog, a i dalje voli mene, onda to i nije prijevara već kriza u vezi.
Ako je prijevara emotivno fizička ili samo fizička,...što ja tu imam tražiti više? Kako imati povjerenja u nekoga tko je spreman lagati me posred lica i onda učiniti takvo što?

Dovoljno je da te jednom netko povrijedi, sasvim da bi postojala vječita sumnja koliko god mi to negirali.
I da, svi imamo nekakav ego, zar ne? Nije to samo udarac u emociju, već i na samu mene,...ako misliš da ti ja nisam ta, idi ,...ali nemoj me varati.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2012 15:59

Zbog ovog svega sam vas i pitala o emocionalnoj prevari. Fizička ima jasno određene granice, ali emocionalna ne jer ne možete znati što je nekome u glavi.

Kako uopće možete znati je li vaša druga polovica potencijalno emocionalno zainteresirana za nekog drugog? Što se mora dogoditi da vi tu drugu osobu doživite kao prijetnju? U anketi ima pitanje o tome što biste tolerirali partneru/ici u odnosu s nekim za koga mislite da može osjećati nešto više pa mi nije jasno. :/

Edit: nepismena sam i ponavljam se. :lol: Odoh pojest nešto jer mi opada koncentracija. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Kroacija » 13 sij 2012 16:04

J.Fe je napisao/la:
pa meni je ljubljenje veća (gora) prevara nego seks...
meni je jednako. ne dajem usta svakom, a kamoli picke (barem ne kvalitetno ako mi nije stalo :D) pa polazim od toga da i drugi tako rade. :nezna:

ali emocionalna prevara je vel'ki shit. nema tu gore ili bolje, sve je to shit.
Zadnja izmjena: Kroacija, dana/u 13 sij 2012 16:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la sascha » 13 sij 2012 16:06

Emocionalna prevara, lako je to znati, bar meni jer kad volim kao buha sam, prica stalno o toj doticnoj osobi. To mi se s bivsom dogodilo, na kraju je priznala da ta doticna (njena bivsa) da ju nije preboljela, i da je mislila posto uz mene ima osjecaj sigurnosti da ce ju zaboraviti. Ali eto prekinule smo, to je najpametniji izlaz bio. Ako sam sad malo skrenula s teme sorry.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Fusion » 13 sij 2012 16:06

ariadne je napisao/la:Vi pod oprost podrazumijevate nastavak veze?
Nope. Ja sam mislila na bilo koji oblik povrede druge osobe u bilo kojem obliku odnosa.
J.Fe je napisao/la:A. ne bi nastavila vezu da znaš da je ta osoba dobra općenito, da je dobra prema tebi (izuzev te prevare tipa ONS), da te voli i obožava i da vam je dobro zajedno?
U mom svemiru je sex užasno precijenjen, a ljudi u vezi ga precijenjuju na n-tu potenciju. For fuck sake, čime se bave pružateljice usluga najstarijeg zanata na svijetu?
No zato nikad nitko neće moći otvoriti javnu kuću za pružanje emocija i emocionalnu povezanost, upravo zato jer se to na realnoj razini ne može fabricirati.

Zanimljivo mi je vidjeti kako su neki moji frendovi koji su u monogamnoj vezi po 5 ili 8 godina na početku veze apsolutno odbacivali takav način razmišljanja,
dok im je sada sasvim prihvatljiv. slika
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 13 sij 2012 16:21, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la takeover » 13 sij 2012 16:08

ariadne je napisao/la:Zbog ovog svega sam vas i pitala o emocionalnoj prevari. Fizička ima jasno određene granice, ali emocionalna ne jer ne možete znati što je nekome u glavi.
Ne možeš znati, ali ako nekoga dobro poznaješ onda možeš osjetiti da nešto nije u redu,...barem govorim sa svog stajališta
ariadne je napisao/la: Kako uopće možete znati je li vaša druga polovica potencijalno emocionalno zainteresirana za nekog drugog? Što se mora dogoditi da vi tu drugu osobu doživite kao prijetnju?
U cijeloj priči nije bitan taj netko treći nego nas dvije. Ukoliko se osoba počne udaljavati, a k tome pokazuje "simptome" koji bi mogli upućivati na to da sam ja polako out of the game (emocija+sex),....onda hebiga,...očito njoj to nije to, a ja put pod noge. Ofc, osim u slučaju koji sam već navela u gornjem postu.

Gost

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Gost » 13 sij 2012 16:14

Prevara=laganje.

Bez pretjeranog romantiziranja, ono što je na duže staze ne ide bez komunikacije, uzajamnog povjerenja i, najvažnije, ravnoteže u rastu. Sve se da iskombinirati, ali ako itko (s)laže znači da nije (do)rastao = game over.

Plague

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Plague » 13 sij 2012 16:30

takeover je napisao/la:očito njoj to nije to, a ja put pod noge.
jedno je put pod noge, drugo je prevara.
osobu koja me posjedne i fino ko čovjek mi kaže da joj se sviđa netko drugi ću cijeniti i jednog dana kada ne budemo u vezi možda ćemo biti frendovi. možda se danas-sutra ona zaljubi u nekog, možda ja. tu nažalost ne možemo ništa osim biti iskreni.
ali onaj tko me prevari ili mi napravi bilo šta iza leđa će biti pizda koja za mene više neće postojat. tako nekako gledam i na prijateljstva. ne volim laži i muljanja. jako ih ne volim i ljude koji se njima bave ne poštujem. a sjebano je kad nekog ne poštujem jer onda tu nema temelja ni za kakav odnos.
jako volim dosljednost, a lijepo je od mene i što je pružam zauzvrat.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Jadzia Dax » 13 sij 2012 18:25

ariadne je napisao/la:
Jadzia Dax je napisao/la:ništa nije bed dok ne ode s drugom u postelju (ne mislim na spavanje, nego na aktivniju radnju, jel), eh, onda je problemčić
Znači ne bi ti smetalo ako su emocionalno povezani? Mogu pričat o svemu i svačemu i povjeravati se jedno drugome o bilo čemu, bilo kada, a da se nikad nisu ni dotakli praktički? :D



Jer meni je koncept emocionalne nevjere puno zanimljiviji za proučavanje. Fizička nevjera je već toliko puta prožvakana da mi se diže kosa na glavi. :D

Za prvi bold:
E, pa što?

A za ostalo:


ne vjerujem da postoji emocionalna nevjera.
što bi to trebalo značiti, na kraju krajeva?
da se nekom drugom povjerava, big deal, ako joj je tako lakše.
da fantazira o nekoj drugoj, seksualno, big deal, neka zamišlja koga hoće, na kraju krajeva, možemo to pretvoriti i u zanimljivu role play igricu.
da želi biti s nekom drugom u vezi, big deal, samo nek mi kaže i držat ćemo našu vezu light do daljenjega.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la slapa » 13 sij 2012 18:49

zena je emotivno bice i zbog toga smatram emocionalno vezivanje za drugu osobu puno gorom stvari za vezu od fizicke prevare. jer iz toga proizlazi zelja za vezivanjem uz drugu osobu i smanjuje se zelja za blizinom partnerice. to vodi kraju veze...

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 13 sij 2012 19:18

PicajzLa je napisao/la:
takeover je napisao/la:očito njoj to nije to, a ja put pod noge.
jedno je put pod noge, drugo je prevara.
osobu koja me posjedne i fino ko čovjek mi kaže da joj se sviđa netko drugi ću cijeniti i jednog dana kada ne budemo u vezi možda ćemo biti frendovi. možda se danas-sutra ona zaljubi u nekog, možda ja. tu nažalost ne možemo ništa osim biti iskreni.
ali onaj tko me prevari ili mi napravi bilo šta iza leđa će biti pizda koja za mene više neće postojat. .


apsolutni potpis!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2012 19:37

Jadzia Dax je napisao/la:ne vjerujem da postoji emocionalna nevjera.
što bi to trebalo značiti, na kraju krajeva?
da se nekom drugom povjerava, big deal, ako joj je tako lakše.
da fantazira o nekoj drugoj, seksualno, big deal, neka zamišlja koga hoće, na kraju krajeva, možemo to pretvoriti i u zanimljivu role play igricu.
da želi biti s nekom drugom u vezi, big deal, samo nek mi kaže i držat ćemo našu vezu light do daljenjega.
Ti si valjda jedina osoba koju znam (dobro, ne znam, ali znam za :D) koja tako razmišlja. :D Ja to ne bih mogla, onda ne moram ni biti u vezi što se mene tiče. Al dobro, svakome njegovo. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la takeover » 13 sij 2012 19:56

PicajzLa je napisao/la:
takeover je napisao/la:očito njoj to nije to, a ja put pod noge.
jedno je put pod noge, drugo je prevara.
osobu koja me posjedne i fino ko čovjek mi kaže da joj se sviđa netko drugi ću cijeniti i jednog dana kada ne budemo u vezi možda ćemo biti frendovi. možda se danas-sutra ona zaljubi u nekog, možda ja. tu nažalost ne možemo ništa osim biti iskreni.
ali onaj tko me prevari ili mi napravi bilo šta iza leđa će biti pizda koja za mene više neće postojat. tako nekako gledam i na prijateljstva. ne volim laži i muljanja. jako ih ne volim i ljude koji se njima bave ne poštujem. a sjebano je kad nekog ne poštujem jer onda tu nema temelja ni za kakav odnos.
jako volim dosljednost, a lijepo je od mene i što je pružam zauzvrat.

Mislim da me se krivo razumjelo pa ću preformulirati. Ukoliko osjetim da me osoba izigrava na bilo koji način - odlazim - (put pod noge) :)

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Jadzia Dax » 13 sij 2012 20:18

ludakoslapa je napisao/la:zena je emotivno bice i zbog toga smatram emocionalno vezivanje za drugu osobu puno gorom stvari za vezu od fizicke prevare. jer iz toga proizlazi zelja za vezivanjem uz drugu osobu i smanjuje se zelja za blizinom partnerice. to vodi kraju veze...
ma ne mora značiti, fantazije su jedno RL nešto sasvim drugo.
one platonske ljubavi su ustvari odraz nečeg sasvim drugog, jer obično u takvim situacijama si i ti neka druga osoba (prilagođavaš sliku sebe prema idealnoj verziji tebe, a isto radiš i sa tom drugom osobom, idealiziraš ju), ništa od toga nije stvarno, to je samo odraz nezadovoljstva sa samim sobom, zato to ne smatram prevarom.

prevara je realno stanje, izvedivo u vremenu i prostoru a ne u mislima

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la shizika » 13 sij 2012 20:40

ne bi oprostila ni jednu ni drugu, al bi me više povrijedila emocionalna prevara!
...život je lijep... (:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la tamara3 » 13 sij 2012 20:41

Jadzia Dax je napisao/la:prevara je realno stanje, izvedivo u vremenu i prostoru a ne u mislima
Da, ali što ako te misli i emocije koje bi trebale, recimo to tako, biti namijenjene tebi, dobrim ili većim dijelom odlaze nekome drugome? Ono, s tobom je ali... zapravo nije?

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Afrodita » 13 sij 2012 20:43

Prevara je prevara kakva god bila fizička ili emocionalna.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Gost

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Gost » 13 sij 2012 20:54

Jako jednostavno:

Misao-> Riječ -> Namjera -> Djelo.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Jadzia Dax » 13 sij 2012 21:09

tamara3 je napisao/la:
Jadzia Dax je napisao/la:prevara je realno stanje, izvedivo u vremenu i prostoru a ne u mislima
Da, ali što ako te misli i emocije koje bi trebale, recimo to tako, biti namijenjene tebi, dobrim ili većim dijelom odlaze nekome drugome? Ono, s tobom je ali... zapravo nije?

e i što?
zar bi se trebala ljutiti na nekog zato što nije zaljubljen u mene?
gle, daleko od toga da me nebi bolilo, ali što se realno tu može napraviti kod emocionalne prevare?
nemam se na što ljutiti kad ništa nije napravljeno.
razgovor, revizija odnosa, pa onda odluka kako i što dalje s tom osobom, ali ni u jednom trenu se ne mogu duriti što je prestala, ili nikad nije bila ili kako god ste zamislili taj scenarij, zaljubljena u mene, misli se ne mogu kontrolirati.

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la fakatja » 13 sij 2012 22:30

Jadzia Dax je napisao/la:
tamara3 je napisao/la:
Jadzia Dax je napisao/la:prevara je realno stanje, izvedivo u vremenu i prostoru a ne u mislima
Da, ali što ako te misli i emocije koje bi trebale, recimo to tako, biti namijenjene tebi, dobrim ili većim dijelom odlaze nekome drugome? Ono, s tobom je ali... zapravo nije?

e i što?
zar bi se trebala ljutiti na nekog zato što nije zaljubljen u mene?
gle, daleko od toga da me nebi bolilo, ali što se realno tu može napraviti kod emocionalne prevare?
nemam se na što ljutiti kad ništa nije napravljeno.
razgovor, revizija odnosa, pa onda odluka kako i što dalje s tom osobom, ali ni u jednom trenu se ne mogu duriti što je prestala, ili nikad nije bila ili kako god ste zamislili taj scenarij, zaljubljena u mene, misli se ne mogu kontrolirati.
Emocionalna prevara: A sta je to tocno? Na poslu se stalno druzit sa nekim, dopisivat si sa frendom/icom svaki dan par puta, pricat sa nekim/ nekom stalno? Imat prijateljicu, stalno sa njom na kavi? Imat THE nekoga, sa kim puno pricas, o kome puno pricas? A imas partnera /icu negdje...

To je stvar karaktera, a nije nuzno emocionalna prevara. A dal ja to podnosim, ne-dopada mi se-pizdim-sumnjam i sve ostalo...e...
Ali, koliko mi bili moralni u tom pogledu, mi mastamo ponekad, zezamo se sa prijateljima, varamo u mislima...Ko to moze zaustavit, sprijecit? Pa misao je brza od svijetla.. Gledas film, citas, pricas, sjedis u tramvaju, prolazi lijepa zena, ostavljajuci smijesak tajanstveni, dugi pogled, vratis, vrati ...i ...ode...(u p.m....)

Mene osobno najvise zaboli fizicka prevara...Znam, kazu, pa sta...dogodi se...nije tijelo poslije toga drukcije..samo jednom se zivi, sta znaci jedan sex, nece znat, ne pise na tijelu...

E, za mene jest.Nije vise isto.Ako saznam.Ako znam. Pise na mom tijelu.

Al ako kucka ne priznaje,a moje tijelo glupo, zaludeno.... e onda..nema mi spasa... :D
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Jadzia Dax » 13 sij 2012 22:37

@fakatja
thx, to je to, samo si ti to bolje rekla :veryhappydance:

Avatar
Caroline I
Postovi: 186
Pridružen/a: 05 sij 2012 20:24
Spol/rod: žensko

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Caroline I » 13 sij 2012 22:41

tu je bome špica.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Yeci » 14 sij 2012 00:08

nadala sam se anketi od nekoliko pitanja, a oduzela je 6 min moje koncentracije, i opet se pojavljujem offtopičarenjem :/
Don't talk about life, live it.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la bašja » 14 sij 2012 08:04

fakatja je napisao/la: Ali, koliko mi bili moralni u tom pogledu, mi mastamo ponekad, zezamo se sa prijateljima, varamo u mislima...Ko to moze zaustavit, sprijecit? Pa misao je brza od svijetla.. Gledas film, citas, pricas, sjedis u tramvaju, prolazi lijepa zena, ostavljajuci smijesak tajanstveni, dugi pogled, vratis, vrati ...i ...ode...(u p.m....)
sve te misli su naše, ali nemaju sve istu težinu. Pogledaš film, pa sanjaš sex, vidiš dobre noge pa se zabuljiš.... Nešto sasvim drugačije od svakodnevnog posvećivanja svojih najintimnijih misli jednoj osobi koja ti nije partnerica. To je već stvar odluke na neki način - dovest ću se u priliku da mi ta osoba zaokupi misli iako vidim da to baš i nije najbolje za moju vezu.

Ipak, ja se slažem da je fizička prevara i dalje gora jer tu nema povratka. Kad postoji kriza u vezi koja te dovede do toga da "griješiš mišlju", ako ti je dovoljno stalo, možeš to sama sa sobom probaviti, odlučiti što ti je važnije u životu, poraditi na onome što ti eventualno fali u vezi i minimalno naštetiti zajedničkoj budućnosti.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Anketa o vjernosti u vezama

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 11:03

je li mi može neko objasnit šta smatra pod emocionalnom prevarom? ne kužim koncept kako moš svjesno s namjerom varat emocionalno :shakinghead:

Odgovorite