kucanski poslovi

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: kucanski poslovi

Post Postao/la softy » 28 stu 2012 14:43

Mrzim kućanske poslove. To je valjda prvo što bi promijenila da sam prljavo bogata. Imala bi samo svoju spremačicu. Nažalost, moram često čistiti. Imam psine koje se linjaju tako da mi usisavanje svaki dan, max svaka 2 ne gine...
Lost in space and time...

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: kucanski poslovi

Post Postao/la Billie Deadwilder » 28 stu 2012 21:44

Idem u krevet jedino ako je sav porazbacan, sa dva popluna, pet jastuka, majicama, laptopom, samo još nedostaje kućni ljubimac. Stol može biti u neredu tjedan dana pa onda poludim i sve očistim. Inače volim umivaonik u kupani skroz čisti pa to mogu prati više puta na tjedan. Nekada čak drugim ljudima ako mi se baš da počistim umivaonik u drugoj kući tek tak jer ono kako da se gledam u svoj prekrasni odraz ako je zrcalo zmazano? KAKO?!?! Za usisivanje me zaboli sve i radim ako moram, pranje suđa može biti super uz glazbu. Veš mašina pak, tome zlom stroju niti ne prilazim (još),čudna je i sva buči i imam osjećaj da će eksplodirati i raznijeti pola stana koliko zna bučiti. Pa držim se dalje od toga zla.

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: kucanski poslovi

Post Postao/la Debaser » 28 stu 2012 22:10

Billie Deadwilder je napisao/la:Nekada čak drugim ljudima ako mi se baš da počistim umivaonik u drugoj kući tek tak jer ono kako da se gledam u svoj prekrasni odraz ako je zrcalo zmazano? KAKO?!?!
:lol: :lol: i ja isto!

sta reci, kad me pukne, a pogotovo to bude za vreme spremanja ispita, poludim i cistim kao da nema sutra kad se realno nema sta ni cistiti. :/ peglam, perem, sve to, narafski, iskljucivo uz muziku s radija :shrug:
ovo s mirisanjem sudja, wtf :D ne radim to ali mozda sad bas pocnem kad sam procitala :happycry:
ne podnosim svinjac, osim svoj 'kreativni' koji podrazumeva rabacanu papirplogiju po stolovima, kosulje po stolicama i tako to.
mashina je moj drug. :hugsqueeze:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: kucanski poslovi

Post Postao/la Afrodita » 29 stu 2012 00:15

nas dvije dijelimo kućanske poslove bez riječi....kao da već živimo skupa puuno puuno godina...ona više voli kuhanje...a meni je draže oprati suđe...pomesti..usisati i tako to ....najljepše je kad zajedno kuhamo ručak ...malo promiješa jedna pa druga :gigglenod:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Odgovorite