Najljepša uspomena s putovanja-neki događaj, nešto novo što si vidjela, probala..što i gdje?
Pitaj me
Re: Pitaj me
Uh, definitivno za voćem. 
Najljepša uspomena s putovanja-neki događaj, nešto novo što si vidjela, probala..što i gdje?
Najljepša uspomena s putovanja-neki događaj, nešto novo što si vidjela, probala..što i gdje?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Kad se prisjecam putovanja, vise se radi o sjecanju na atmosferu, ukupni dojam, nego na jedno posebno iskustvo. Ali recimo trenutak kad sam prvi put ugledala krasotu atacame - jedan od rijetkih
momenata
Kakva te priroda najvise privlaci i gdje na kugli bi ju htjela posjetiti?
Kakva te priroda najvise privlaci i gdje na kugli bi ju htjela posjetiti?
Desert je visnjica 
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Privlaci me sva priroda, od mora do planine, od dzungle do savane, sve. Da mogu sve obic
Đe su svi?
Đe su svi?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
Planiraju outfit za sutra : D
Koja su tri nuzna sastojka za dobar party, a da nije dobra muzika i dobra ekipa?
Koja su tri nuzna sastojka za dobar party, a da nije dobra muzika i dobra ekipa?
Desert je visnjica 
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Piva ,vodka i tetka Jana ako nes janu uzmi jamnicu
Di se pije kava u zg u?
Di se pije kava u zg u?
Privilegirana
-
Eva kreativna
- Postovi: 6
- Pridružen/a: 16 kol 2017 16:29
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
u Harat's pubu, ali caj. Ne pijem kavu.
sto te zadnje izbacilo iz takta?
sto te zadnje izbacilo iz takta?
Re: Pitaj me
Prirodno stanje reducirane svijesti dijelila sam s nekoliko njih.
Koje je tvoje iduće putovanje?
Koje je tvoje iduće putovanje?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Za sada je Švicarska for sure, ali možda nešto uleti prije toga. Tko zna.
Koja je tvoja rutina prije spavanja, jel pogledaš film/seriju, slušaš glazbu? što?
Koja je tvoja rutina prije spavanja, jel pogledaš film/seriju, slušaš glazbu? što?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
ili čitam ili "tonem" u zagrljaj voljene osobe 
zadnji tragovi ljeta - čuvaš li ih uporno oko sebe? (u sebi?)
zadnji tragovi ljeta - čuvaš li ih uporno oko sebe? (u sebi?)
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me
Da..ne trljam se rucnikom da preplanulost ostane cim duze 
Znas kakav okus ima dunja?
Znas kakav okus ima dunja?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Nesto strucno, ne zelis znati - vjeruj mi, a i ako budem to morala ponovno natipkati bojim se da cu umrijeti od dosade.
Nego, kokice - maslac ili bez? Jedna po jedna ili deset odjednom?
Nego, kokice - maslac ili bez? Jedna po jedna ili deset odjednom?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Standardno.
Koja ti je slika na desktopu?
Koja ti je slika na desktopu?
Re: Pitaj me
Od klimta, dvije gole zene
Imas li nekoga tko te nagovara da sad dobijes dijete?
Imas li nekoga tko te nagovara da sad dobijes dijete?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
jesam..ali idem nazad za tjedan dana :p
što si zadnje zanimljivo gledala u kinu?
što si zadnje zanimljivo gledala u kinu?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Wind River..baš posljednje posljednje. S tim da nisam imala nekakva očekivanja pa sam ostala pozitivno iznenađena. Blade Runner 2049 me nije oduševio, al tu su mi očekivanja bila visoka. 
Gdje si zadnje dobro jela i što?
Gdje si zadnje dobro jela i što?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
U Konobi "Ugor" u Rijeci- rižoto od škampi.
Što si zadnje pomislila prije spavanja?
Što si zadnje pomislila prije spavanja?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
Kako je Moloko predugo izbivala s foruma i kako bi se tribala vratit. I evo je vratila se
Dobrodošla nazad
Da si možeš izabrat ime i prezime kako bi se nazvala?
Da si možeš izabrat ime i prezime kako bi se nazvala?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
ne stignem ga osjecati. 
sto te boli trenutno?
sto te boli trenutno?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
ajme vrat... i sve okolo...
kako (KAKO!) se natjerati vježbati?
kako (KAKO!) se natjerati vježbati?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me
Pa meni najbolje godi u paru ili u društvo. Tipa trčanje i gym u paru, planinarenje u društvu. Nekako jedna druga motiviramo kad nam se ne da ujutro dizati ili navečer po teretani bluditi.
Danas je za ručak?
Danas je za ručak?
Re:
GaMeS je napisao/la:izgubiti net.
Dan ili noć?
Pa di ste
Re: Pitaj me
tu sam. jedem salatu od heljde, pomidora, krastavaca, paprike i zelene salate. 
aaaa di si ti?
aaaa di si ti?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Evo me u sobi, mentalno se pripreman za učenje.
Di ćeš za doček Nove? Ili je malo rano još za ovo pitanje
Di ćeš za doček Nove? Ili je malo rano još za ovo pitanje
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
rano? ja bih da odmah dođu praznici! odgovor je: doma.
što obično radiš Jan 1?
što obično radiš Jan 1?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me
postoji neki načelni dogovor da ćemo s curkama iznajmiti neku kolibu u brdima za taj produženi vikend.
trijeznim se i spavam. ako sam još s ekipim iza ručka se još malo fešta.
kakav ti je osjećaj ući u novu godinu?
trijeznim se i spavam. ako sam još s ekipim iza ručka se još malo fešta.
kakav ti je osjećaj ući u novu godinu?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...