Baška kao destniacija za ljetovanje?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Markus
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 kol 2012 11:27
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: Solo

Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Markus » 22 kol 2012 11:38

Hej, razmišljam da odem sa partnerom u Bašku na ljetovanje, kakvo je vaše isksustvo? Mislite da je ok tamo?
Pored toga me zanimaju cijene i izbor apartmana, ako može i pomoć u vezi toga?

Hvala mnogo!

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la JaNNa » 22 kol 2012 11:42

Baška na Krku, Baška voda pored Makarske?

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Afrodita » 22 kol 2012 11:45

Ako je Baška voda ..onda lajkam ...predivna je Makarska i okolica ali Baška Krk meni nije nešto ..ali ukusi su različiti
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Aven

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Aven » 22 kol 2012 12:08

Stara Baška. Bila sam jedan dan ove godine tamo i prilično mi se svidjela. Slatko malo mjesto. Mislim da bih bez problema pristala otići tamo na ljetovanje. slika

Btw, toplo preporučam restoran "Cicibela". Frendovi i ja smo bili oduševljeni. slika


slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la slapa » 22 kol 2012 12:13

Baška na Krku ima predivnu prirodu i okruženje, dugu pješčanu plažu (najveću i jednu od rijetkih na otoku zbog čega je uglavnom krcata). Šetnice u okolici Baške su fenomenalne. I udeljene plaže do kojih se stiže šetnicama. Samo mjesto nije atraktivno i dosta je komercijalizirano ali možeš se otamo zaletiti do Krka ili Vrbnika ako se zaželiš lijepe šetnje po gradu. Za cijene čekiraj agencije ili Njuškalo.

Stara Baška je sasvim drugi tip mjesta, puno je manje, s puno manje sadržaja ali predivnih plaža u okolici. Do kojih nije baš lako doći. Pa i do same Stare Baške cesta je prava avantura.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Aven » 22 kol 2012 13:23

Sve ceste u bližoj okolici su mi prava avantura pa mi ova nije bila niš posebno. :happycry:

Markus
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 kol 2012 11:27
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: Solo

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Markus » 27 kol 2012 17:57

slapa je napisao/la:Baška na Krku ima predivnu prirodu i okruženje, dugu pješčanu plažu (najveću i jednu od rijetkih na otoku zbog čega je uglavnom krcata). Šetnice u okolici Baške su fenomenalne. I udeljene plaže do kojih se stiže šetnicama. Samo mjesto nije atraktivno i dosta je komercijalizirano ali možeš se otamo zaletiti do Krka ili Vrbnika ako se zaželiš lijepe šetnje po gradu. Za cijene čekiraj agencije ili Njuškalo.

Stara Baška je sasvim drugi tip mjesta, puno je manje, s puno manje sadržaja ali predivnih plaža u okolici. Do kojih nije baš lako doći. Pa i do same Stare Baške cesta je prava avantura.
Odlično to mi treba! Hvala ti puno, na drugom forumu sam dobio sajt za apartmane na Baškoj http://www.hrvatskaapartmani.hr/apartma ... k-krk.aspx i sa slika sam zaključio da je poprilično lijepo tamo, je li neko koristio ovaj sajt, je li sigurno tako bukirati apartmane?
I još jednom hvala svima na opisima, stvarno mi se čini da će ovo biti pravi odmor :)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la slapa » 27 kol 2012 18:28

Odi na Apartmaniju i dogovori telefonski s nekim iznajmljivačem.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Marijana24
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 sij 2016 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Marijana24 » 12 vel 2016 15:27

Pozz svima :) Ovako... neznam gdje bi ove godine na ljetovanje, a idem svake, pa me zanima, prošle sam bila na cresu i bilo je predobro, a sad gledam gdje da odem, pošto se opasno približava ljeto :D... Našla sam nešto za Murter i čula da je prekrasno, ali neznam kakav je noćni život, jer je meni to bitno :D tako da... ako zna itko od vas, ako je bio? HVala :) ! :feelingfree:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la megan » 12 vel 2016 15:37

Ako trazis nocni zivot, ne idi na Murter :D
Desert je visnjica :(

Marijana24
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 sij 2016 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Marijana24 » 17 vel 2016 14:52

Ahahahahahhaha, hvala :D :veryhappydance:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la str8faith » 18 vel 2016 03:37

Zadnje kad sam bila u baskoj pivala sam konobarici o jelo jelena sto si tako ruzna nemoj bit tuzna, posli toga pucali su nam na punistru tako da provela sam na podu u hotelu cuvajuci glavu! Meni baska je super za izac van al za prespavat nikako!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Sanjicaa
Postovi: 2
Pridružen/a: 30 pro 2022 12:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Baška kao destniacija za ljetovanje?

Post Postao/la Sanjicaa » 30 pro 2022 12:33

Prošlo ljeto smo momak i ja bili na Kvarneru, između ostalog i u Baškoj... stvarno je prelijepo. Moram pohvaliti otoke Krk, Rab, Lošinj... mislim da imamo čitav život šta da obilazimo samo po Jadranu, pa gdje je Grčka, Italija, Cipar, Turska... samo treba dobro društvo i ne može biti loše! Evo par mjesta gdje smo bili. Ovu plažu nazivaju zlatnom, a nalazi se na jednom kvarnerskom otoku
https://www.journal.hr/lifestyle/putova ... -otok-krk/
https://www.emajstor.hr/clanak/604/insp ... ek_u_malom https://www.premantura.net/item/veliki- ... -kamenjak/

Odgovorite