Prijedlozi za psihologa?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
pusiket
Postovi: 36
Pridružen/a: 23 sij 2017 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Prijedlozi za psihologa?

Post Postao/la pusiket » 24 tra 2023 21:33

Ako sam fulala temu/odjel ja se ispricavam ali ne znam gdje da pisem pa cu ovdje. Uglavnom treba mi preporuka za kvalitetnog psihologa ili psihologinju(voljela bih da je zensko jer nekako smatram da bi mi na podrucju emocionalnog dijela vise pomogla zena mada ne mora biti!)na podrucju Zagreba. Zanima me samo psiholog koji ima sredjen zivot na svim poljima i da je skolovana osoba(pri tome ne mislim da mora imati doktorat i 5 diploma nego da ima iskustva i znanja sto se tice skole zivota). Unaprijed se zahvaljujem :)

Thus
Postovi: 45
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Prijedlozi za psihologa?

Post Postao/la Thus » 25 tra 2023 14:47

Za ženit ju teško da ćeš nać da je sređena , glede njihovog privatnog života to nije nešto o čem će dobar psiholog pričati pacijentu/klijrntu/stranci il how ever you want to be called, osim ako je baba tračara il se još uparuje s istim. Ovisno koji pravac terapije i privatno vs javno tražiš rado ću ti dati više prijedloga (ili ako ima baš nešto što ne želiš tipa psihobanaliza)?

Odgovorite