Na čemu ste danas zahvalni?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 27 ruj 2018 21:09

Strah i ljutnja su emocije koje uzrokuju najnižu vibraciju, mislima kreiraš svoju realnost..njih možeš kontrolirati..vjerovatno neke od vas znaju o čemu pričam, ali nemojte upropastiti temu ako ne vjerujete u to, namjera je optimistična :)
Dakle..Slično privlači slično..tvoja vibracija privlači druge stvari slične vibracije pa je cilj vibrirati visoko..mislima promjeniti svoju svakodnevicu, mislima kreirati dan, tjedan, mjesec, život..ima nešto u tome jer kako se kaže mislim..dakle postojim..

Zahvalost je nešto što najviše podiže vibraciju..navodno ništa ne privlači lijepe stvari u život kao zahvalna osoba na svojoj realnosti..

Uglavnom..na čemu ste zahvalni danas? Na čemu ste zahvalni svaki dan općenito?

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 27 ruj 2018 21:24

Drzat cu jezik za zubima i necu iznosit svoje misljenje. Fokusirat cu se u samom tekstu na ono zadnje. :)
Zahvalnost prakticiram cesto, svjesnim poticanjem uma. Mislim da zahvalnost dolazi nastavno na lekciju. Ili se tada najbolja usvaja. Fuck...krenula sam s misljenjem.... Necuuuu, vracam se :)
Uglavnom lijepa tema za napisat osvrt i poticat sebe na vjezbanje zahvalnosti.

Zahvalna sam danas bila na rijecima podrske, ohrabrenju i savjetu svoje terapeutice. Nasla sam se bila jucer u jednoj jako osjetljivoj poslovnoj situaciji, vec dugo nisam osjecala takav strah i nemir i uopce se nisam mogla poslozit u glavi dok se njoj putem skypa nisam javila. I jednostavno u razgovoru s njom, dosla sam opet sebi, poslozila se i donijela odluku s kojom sam mirna. Tako da sam zahvalna i na tome.

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 27 ruj 2018 22:18

adamzyan je napisao/la:Drzat cu jezik za zubima i necu iznosit svoje misljenje. Fokusirat cu se u samom tekstu na ono zadnje. :)
Zahvalnost prakticiram cesto, svjesnim poticanjem uma. Mislim da zahvalnost dolazi nastavno na lekciju. Ili se tada najbolja usvaja. Fuck...krenula sam s misljenjem.... Necuuuu, vracam se :)


Nemoj..reci do kraja..svatko ima svoje mišljenje..i to je ok..pa makar i popljuvala nečije teorije..meni se ova sviđa..lijepa je, ima smisla i meni je pomogla kad mi je bilo teško..to je jedino bitno..da se ljudi iskobeljaju iz vlastitog nemira i tuge..

Danas sam zahvalna na nekih greškama..vlastitim..pitala sam se usred posla kako bi se to riješilo..hmm teško..ali se menj to neće nikad dogoditi jer pazim..ali neću ni znati nikada to riješiti..i nisam pazila..i dogodilo se..sutra ću to riješiti i naučiti nešto..malo stresnije, ali naučit ću..zahvalna sam na tome.. zahvalna sam na njoj..na našim uspomenama..na svemu što me naučila..zahvalna sam što sam uz masu prijatelja ostala sama sa njih par..sad tih par cijenim kao da su jedini ljudi na svijetu..zahvalna sam na zdravlju i brizi o svome tijelu..zahvalna sam na svome psu koji je jedan od tih par :)

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 28 ruj 2018 07:18

To sto u uvodnom postu spominjes vibracije. Ta rijec je postala takav mainstream da je ljudi koriste tako olako misleci kako ce mantrajuci nesto, ispiruci sebi mozak nesto promijeniti. Nece. Znas li sto su vibracije? Slag na kraju. Fascinantno mi je kako veliki broj ljudi u sebi nosi toliko toga nesvjesnog, potisnutog, odbacenog, pa cak i laznog i onda zakljuce kako se na nesto tako negativno moze ostvarit nesto pozitivno poput vibracije.
Da se izrazim prosto jednostavno vibracije dolaze na kraju, kada tlo bude preorano, korov pocupan, gnojivo dodano i onda ti sijes vibracije koje padaju na plodno tlo i donose plodove. :)

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 28 ruj 2018 09:07

U necemu se slazem s tobom..u necemu ne.. svatko od nas nosi nesto potisnuto i odbaceno..traume i tuge..pa opet ne hodaju svi ljudi po cesti smrknuti, nabrijani i negativni..da, ima i takvih puno, ali opet nisu svi..radeci ono sto volis, provodeci vrijeme s dragim ljudima, na lijepim mjestima osjecas se dobro, lijepo, ispunjeno..mislis da takve stvari ne podizu vibraciju? Po tebi je to nemoguce dok ne iskopas duboko u ljudsku dusu, ubijes ga i ozivis..netko se vrati, a netko ne..tko je spreman sam ce to uciniti..a tko nije, zivjet ce dan po dan, provodeci vrijeme najbolje i najljepse kako zna..ili?

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 28 ruj 2018 09:24

a ti mislis da sam ja (ili netko drugi) tko rovari po sebi smrknuta, nabrijana i negativna. :) osobno ponajmanje tih emocija u sebi imam jer sam u sustini ok s sobom pa i sa svijetom. ja i kad jesam i nisam na lijepim mjestima kao i s dobrim i losim ljudima ok, mogu se s time nositi. jer te lijepe stvari koje ti navodis ja bi rekla su samo vanjski faktori. ali sto ce tvoj um misliti, i u sutini kakav ces zivot zivjeti i kako se osjecati vise ovisi o unutarnjim faktorima odnosno meni samoj. naravno svi mi zivimo najbolje sto znamo i mozemo. zato i nismo svi na istim psiho, racio, duhovnim razinama. ima ljudi koji su koracima ispred mene. i to je ok. razvijamo se svojim tempom, znanjem i voljom.

podrzat cu temu i napisat da sam zahvalna na prekrasnom danu, suncu koje grije, na tome sto je danas petak i sto je na poslu odmor i na tome sto znam da me veceras ceka druskanje s mojom dragom pticicom i to me bas veseli. :)

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la fuji ix » 28 ruj 2018 09:57

U dubioze ulaziti necu,jer mi je toga dosta na poslu. Dakle,dan je predivan,topao i suncan. Doma me ocekuje gotov rucak,a veceras jedno predivno druzenje. Uz more i birano drustvo. Ja se osjecam jako dobro i zadovoljno.

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 28 ruj 2018 15:47

Kud nisam napisala temu "zahvalni?na cemu?"..sama sam si kriva :loser:

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 28 ruj 2018 16:09

sad zvucis vrlo nezahvalno :lol: :lol:

Avatar
Parus minor
Postovi: 406
Pridružen/a: 05 srp 2017 21:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Parus minor » 28 ruj 2018 16:11

adamzyan je napisao/la:podrzat cu temu i napisat da sam zahvalna na prekrasnom danu, suncu koje grije, na tome sto je danas petak i sto je na poslu odmor i na tome sto znam da me veceras ceka druskanje s mojom dragom pticicom i to me bas veseli. :)


:touched: :giveflower: :kokice: :coffeedance: :giraffe:


Ja svako jutro "mantram" svoje zahvale, toliko je toga na čemu možemo biti zahvalni a da toga nismo ni svjesni. Ljudi većinom uzimaju sve oko sebe zdravo za gotovo, ljude, događaje, zdravlje, stvari, štogod... Evo npr. uvijek sam zahvalna na samoj činjenici što sam živa, što hodam (jer u jednom kratkom periodu to nisam mogla), što vidim, čujem i dišem. Uvijek se zahvalim na novom danu, na suncu/kiši/vjetru, na svojim najmilijim, na prijateljima itd.itd.
A ovaj čas sam zahvalna na divnom danu, na mojim dragim kolegicama/kolegama i na smijehu i ležernoj atmosferi danas na poslu. I prezahvalna na tome što nije bilo gužve oko Rotora :veryhappydance:

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 28 ruj 2018 17:11

adamzyan je napisao/la:sad zvucis vrlo nezahvalno :lol: :lol:

Zahvalna sam na tebi..drago mi je sto si tu :pokes:

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 29 ruj 2018 15:38

zahvalna sam pticici sto mi je napravila i poklonila keto kolac od ljesnjaka i jabuka :cvjece:
i sad umjesto da provodim zelenu kuru ja se ubijam u kolacu :gigglenod:
bolje jesti kolac nego smuti od kelja pupčara :giraffe:

Avatar
Parus minor
Postovi: 406
Pridružen/a: 05 srp 2017 21:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Parus minor » 29 ruj 2018 18:32

adamzyan je napisao/la:zahvalna sam pticici sto mi je napravila i poklonila keto kolac od ljesnjaka i jabuka :cvjece:
i sad umjesto da provodim zelenu kuru ja se ubijam u kolacu :gigglenod:
bolje jesti kolac nego smuti od kelja pupčara :giraffe:


za tebe uvijek :srce:
ma daj, kakav pobogu kelj pupčar :faint:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la jpeg » 01 lis 2018 20:17

Zahvalna sam na dobrim ljudima, samo se mnoze zadnjih godina oko mene, sretna sam sta mi macke nisu usle u auto kad su izletile iz kontejnera jer sam ih prepala bacanjem smeca, sretna sam sta osjecam da nisam sretna sad trenutno jer je kisa, zahvalna sam na pustim idejama koje mi se kote i mnoze iako nisam zahvalna sta to sve kao da expandira puno i stalno i u svim mogucim smjerovima, i nikako ne zavrsavam poglavlja nego to ide i ide i ide i nikad kraja, i kruznica se siri i kruzice radja unutar planetarnog sustava, i zahvalna sam sta nemam problema, i sretna sam koliko mi je dobro, i zahvalna sam sta me niko ne tlaci i nisam u nekom prekidu i mogla bi nabrajat do sutra. I zahvalna sam sta necu brisat ovaj tekst i radit pasuse i mislit di tribam stavit tocke jer ovo nije legitimno, i sretna sam sta se necu grist radi toga, i bas mi je jebeno dobro. Bas sam sretna. Zahvalna sam jer sam zahvalna. I sretna. Sve sam. Osim kad nisam. I tad sam zahvalna jer skuzim da nisam kao sta nisam zahvalna sta vozim novo novcato auto i nakon tjedan voznje sam vec prestala bit presretna i nesvidja mi se to sta ne umirem od srece i zahvalnosti svaki dan kad sjednem u njega. Nezahvalnica sam tu. Al zahvalna sam i na sushiju sta postoji i ledenom vjetru i zahvalna sam sta me ne peku oci nakon dugo vremena, uh mogu stvarno do zauvijek ovako nabrajat...zahvalna sam sta postoje zene koje bi slusale ovo nabrajanje do preksutra.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Faith123 » 01 lis 2018 22:43

Na tom sto sam se probudila
Privilegirana

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 02 lis 2018 05:19

Na tome sto je sve onako kako upravo moze biti. Lijepo je biti u miru s time.

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 02 lis 2018 18:37

jpeg je napisao/la:Zahvalna sam na dobrim ljudima, samo se mnoze zadnjih godina oko mene, sretna sam sta mi macke nisu usle u auto kad su izletile iz kontejnera jer sam ih prepala bacanjem smeca, sretna sam sta osjecam da nisam sretna sad trenutno jer je kisa, zahvalna sam na pustim idejama koje mi se kote i mnoze iako nisam zahvalna sta to sve kao da expandira puno i stalno i u svim mogucim smjerovima, i nikako ne zavrsavam poglavlja nego to ide i ide i ide i nikad kraja, i kruznica se siri i kruzice radja unutar planetarnog sustava, i zahvalna sam sta nemam problema, i sretna sam koliko mi je dobro, i zahvalna sam sta me niko ne tlaci i nisam u nekom prekidu i mogla bi nabrajat do sutra. I zahvalna sam sta necu brisat ovaj tekst i radit pasuse i mislit di tribam stavit tocke jer ovo nije legitimno, i sretna sam sta se necu grist radi toga, i bas mi je jebeno dobro. Bas sam sretna. Zahvalna sam jer sam zahvalna. I sretna. Sve sam. Osim kad nisam. I tad sam zahvalna jer skuzim da nisam kao sta nisam zahvalna sta vozim novo novcato auto i nakon tjedan voznje sam vec prestala bit presretna i nesvidja mi se to sta ne umirem od srece i zahvalnosti svaki dan kad sjednem u njega. Nezahvalnica sam tu. Al zahvalna sam i na sushiju sta postoji i ledenom vjetru i zahvalna sam sta me ne peku oci nakon dugo vremena, uh mogu stvarno do zauvijek ovako nabrajat...zahvalna sam sta postoje zene koje bi slusale ovo nabrajanje do preksutra.


Samo cu reci da mi je ovo super..zahvalna sam jer si ovo napisala i jer sam procitala :krezub

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la jpeg » 02 lis 2018 18:58

:lol: :lol:
Zahvalna sam jer sam bila zahvalna sta postoje zene koje ovo vole i sta su potvrdile da su zahvalne
:D

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la GeminiXy » 03 lis 2018 02:55

Zahvalna sam nesanici i GO..i to dvoje u kombinaciji..tako da..life is good..and a bitch..u isto vrijeme..

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 04 lis 2018 05:24

zahvalna sam al zbilja jesam sto sam u 36oj pronasla proizvod kojim sam ukrotila kosu. macadamia ulje za kosu. operem kosu - ravna, prosusim kosu bez cetke- ravna, ujutro se probudim - ravna, nema feniranja ni pegle.
nema nikakvog posla - kosa ravna :wow: uz to sjajna, mirisna i mekana. kupila sam si ne ulje, nego sat vremena u zivotu vise :ljubav:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Royal » 06 lis 2018 08:01

Zahvalna sam što mi se zdravlje popravilo.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Coffeemug » 06 lis 2018 09:18

adamzyan je napisao/la:zahvalna sam al zbilja jesam sto sam u 36oj pronasla proizvod kojim sam ukrotila kosu. macadamia ulje za kosu. operem kosu - ravna, prosusim kosu bez cetke- ravna, ujutro se probudim - ravna, nema feniranja ni pegle.
nema nikakvog posla - kosa ravna :wow: uz to sjajna, mirisna i mekana. kupila sam si ne ulje, nego sat vremena u zivotu vise :ljubav:

:wow: tell me more!
Imam isti problem,prirodno mi je frckava kosa. Peglanje,feniranje i ostalo mi je vec postalo prava muka. Uz to imam i dosta dugu kosu! Koristim kokosovo ulje,probala sam hrpu drugih,jedino makadamiju nisam. Stavis ulje prije pranja kose?

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 06 lis 2018 09:49

Coffeemug je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:zahvalna sam al zbilja jesam sto sam u 36oj pronasla proizvod kojim sam ukrotila kosu. macadamia ulje za kosu. operem kosu - ravna, prosusim kosu bez cetke- ravna, ujutro se probudim - ravna, nema feniranja ni pegle.
nema nikakvog posla - kosa ravna :wow: uz to sjajna, mirisna i mekana. kupila sam si ne ulje, nego sat vremena u zivotu vise :ljubav:

:wow: tell me more!
Imam isti problem,prirodno mi je frckava kosa. Peglanje,feniranje i ostalo mi je vec postalo prava muka. Uz to imam i dosta dugu kosu! Koristim kokosovo ulje,probala sam hrpu drugih,jedino makadamiju nisam. Stavis ulje prije pranja kose?


Da i moja je kovrcava, uz to prirodno suha i od te suhoce bez obzira koliko je hranim uvijek bude kustrava. Moram je ukrotit preparatima za kosu, onda je pak teska i brzo prljava. Ovo je super, stavim prije pranja i nekih 15 min drzim i onda isperem i operem kosu. Malo mi se poslije vrhovi od gumice i spavanja sfrckaju ali kosa bude ravna, glatko pada, ne prlja se brzo jer ne stavljam vise nista na kosu i sjajna je.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Coffeemug » 06 lis 2018 10:03

adamzyan je napisao/la:
Coffeemug je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:zahvalna sam al zbilja jesam sto sam u 36oj pronasla proizvod kojim sam ukrotila kosu. macadamia ulje za kosu. operem kosu - ravna, prosusim kosu bez cetke- ravna, ujutro se probudim - ravna, nema feniranja ni pegle.
nema nikakvog posla - kosa ravna :wow: uz to sjajna, mirisna i mekana. kupila sam si ne ulje, nego sat vremena u zivotu vise :ljubav:

:wow: tell me more!
Imam isti problem,prirodno mi je frckava kosa. Peglanje,feniranje i ostalo mi je vec postalo prava muka. Uz to imam i dosta dugu kosu! Koristim kokosovo ulje,probala sam hrpu drugih,jedino makadamiju nisam. Stavis ulje prije pranja kose?


Da i moja je kovrcava, uz to prirodno suha i od te suhoce bez obzira koliko je hranim uvijek bude kustrava. Moram je ukrotit preparatima za kosu, onda je pak teska i brzo prljava. Ovo je super, stavim prije pranja i nekih 15 min drzim i onda isperem i operem kosu. Malo mi se poslije vrhovi od gumice i spavanja sfrckaju ali kosa bude ravna, glatko pada, ne prlja se brzo jer ne stavljam vise nista na kosu i sjajna je.

Potpuno ista situacija. Ja na isti nacin stavljam kokosovo,nahrani ju.Imam cijelu kolekciju preparata za kosu, a za makadamiju sam cula ali nisam nasla u mulleru i nekako sam smetnula s uma. Davno je to bilo. Sad kad znam da djeluje,potrazit cu bas danas.

OT- zahvalna sam adamzyan na savjetu za kosu :)

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 06 lis 2018 10:09

Coffeemug je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:
Coffeemug je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:zahvalna sam al zbilja jesam sto sam u 36oj pronasla proizvod kojim sam ukrotila kosu. macadamia ulje za kosu. operem kosu - ravna, prosusim kosu bez cetke- ravna, ujutro se probudim - ravna, nema feniranja ni pegle.
nema nikakvog posla - kosa ravna :wow: uz to sjajna, mirisna i mekana. kupila sam si ne ulje, nego sat vremena u zivotu vise :ljubav:

:wow: tell me more!
Imam isti problem,prirodno mi je frckava kosa. Peglanje,feniranje i ostalo mi je vec postalo prava muka. Uz to imam i dosta dugu kosu! Koristim kokosovo ulje,probala sam hrpu drugih,jedino makadamiju nisam. Stavis ulje prije pranja kose?


Da i moja je kovrcava, uz to prirodno suha i od te suhoce bez obzira koliko je hranim uvijek bude kustrava. Moram je ukrotit preparatima za kosu, onda je pak teska i brzo prljava. Ovo je super, stavim prije pranja i nekih 15 min drzim i onda isperem i operem kosu. Malo mi se poslije vrhovi od gumice i spavanja sfrckaju ali kosa bude ravna, glatko pada, ne prlja se brzo jer ne stavljam vise nista na kosu i sjajna je.

Potpuno ista situacija. Ja na isti nacin stavljam kokosovo,nahrani ju.Imam cijelu kolekciju preparata za kosu, a za makadamiju sam cula ali nisam nasla u mulleru i nekako sam smetnula s uma. Davno je to bilo. Sad kad znam da djeluje,potrazit cu bas danas.

OT- zahvalna sam adamzyan na savjetu za kosu :)


Drzim fige da budes zadovoljna :)

Zahvalna sam na tome sto sam jos u piđami. Na tome sto pjevusim dok radio svira, pijem drugu kavu, lijeno promisljam o tome sto cu, gdje cu. Imam vrijeme, imam izbor, i bas je dobro bez priše :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la degenereginald » 07 lis 2018 13:08

Zahvalna sam na lezbama koje su me sinoć posvojile na jednu noć. Sestrinstvo i jedinstvo \o/

Rekoh- negdje ih moram spomenuti, a događaj na fb-u je ima samo komentare organizatora, pa da se ne izlažem previše/ bi bilo bizarno da uletim. :Đ
I have no money and I have to scream.

adamzyan

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la adamzyan » 14 lis 2018 15:53

zahvalna sam na tome sto sam danas oko sebe okupila drage i bliske osobe s kojima sam provela predivan, ovaj osuncan dan. nista ljepse u zivotu od ljudi koji vole i prihvacaju svaki dio tebe, i koje volis na isti nacin ti.
bas sam ispunjena, sretna i zahvalna. :touched:

lastresort

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la lastresort » 14 stu 2018 12:04

Što sparing partnerici ipak nije slomljena noga, samo ozlijeđena :blushes:

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la Royal » 17 stu 2018 12:10

Na knjigama :feelingfree:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Na čemu ste danas zahvalni?

Post Postao/la ariadne » 18 stu 2018 23:09

Etažnom grijanju i posteljini od flanela. I čarapama. I čaju. I knjigama. I Twitteru. I internetu. I spavanju. I glazbi.

Uhhhh trebala bih ja ovu meditaciju malo češće
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite