Bebać - gay frajer i gay cura

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
ionduster
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 sij 2020 18:51
Spol/rod: muško
Ja sam: gej
Status: Solo

Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la ionduster » 20 sij 2020 09:33

Pozdrav curke,

Projekt: ukratko zgodan bisex decko traži zgodnu curu da zajedničko ulaženje u projekt: bebać il bebaći :hugsqueeze:

Zanima me da li bi neke od vas bebaća, godine nam idu a roditelji bi unučad a i nekako i sam mislim da nam možda bude praznije u starije dane pa što to za što radimo i za što se trudimo ne bi nekome predali :)

Što mislite o toj ideji?

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la prostorvrijeme » 25 sij 2020 19:48

Zanimljiv prijedlog :ubergeek:
Nije da želim samo me zanima kako biste to iskombinirali? Kakav je plan kad se dijete rodi?

ionduster
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 sij 2020 18:51
Spol/rod: muško
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la ionduster » 03 vel 2020 08:27

A avantura je svakako a i život bude zanimljviji u kasne godine barem nama. Svi žive u trenutku u rijetko tko gleda barem par godina unaprijed dok ne bude kasno :(

A kako iskombinirat tako nešto, a pola vremena kod tate, pola vremena kod mame, a možda kasnije i mame i tate budu bod jednim većim krovom.
Prednost u odonosu na jednog roditelja je višestruka, a i svakako i mama i tata mogu nastaviti svoj život, sport, putovanja, ... jer postoji razumjevanje sa obje strane i nije klasika gdje se roditelji zabe u kuću, tv kokice i pivo :)

Poznanik ima tako djete sa jednom curom, malo je kod njegam, malo je kod nje :) Već ima 7 godina i škola ovo ono :) Neloše skroz rješenje a ono funkcionira :)

Tako da ako je tko zainteresiran za takvu kombinaciju neka se slobodno javi, popije se cuga upozna... svakako je to nulti start bilo što od toga ili ne :)

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la prostorvrijeme » 04 vel 2020 15:52

Hehe, pa ajd sretno ti ;)

ionduster
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 sij 2020 18:51
Spol/rod: muško
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la ionduster » 22 vel 2020 17:58

Pa eto javila se jedna cool cura :) Vidjet ćemo :)

:feelingfree:

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Bebać - gay frajer i gay cura

Post Postao/la prostorvrijeme » 06 ožu 2020 08:53

Op Op :celebration:

Odgovorite