Kako gay osoba organizira život?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
splicanka
Postovi: 2
Pridružen/a: 20 lip 2022 19:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Kako gay osoba organizira život?

Post Postao/la splicanka » 22 kol 2022 20:51

Pozdrav, zanima me kako gay osoba provodi dane, kako organizira život kad završi školovanjem i počne raditi. Do tada se većina ljudi skrasi, okrene se svom životu i djeci.
Promatrajući sredinu u kojoj živim prirodni životni tok je: rodiš se, školuješ, udaš/oženiš, dobiješ djecu, dobiješ unuke i na kraju umreš.
Kad si gay osoba životni poredak ne ide baš tako. A kako ide, što bi se trebalo dogoditi poslje školovanja, to ne znam, to želim pitati ovdje. Recimo da iz nekog razloga ne možeš ozakoniti vezu, znači ne možeš se oženiti niti imati djecu, što bi osoba u tom slučaju radila čitav život?
Ima li neka starija gay osoba ili osobe koje bi mogle podijeliti kako su one organizirale život, a da su sretni i zadovoljni sobom i vremenom kojeg imaju.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Kako gay osoba organizira život?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 12 lis 2022 08:00

splicanka je napisao/la:
22 kol 2022 20:51

Promatrajući sredinu u kojoj živim prirodni životni tok je: rodiš se, školuješ, udaš/oženiš, dobiješ djecu, dobiješ unuke i na kraju umreš.
Kad si gay osoba životni poredak ne ide baš tako.
Ide bas tako ako ti to tako zelis.
Ako imas potrebu se udati/ozeniti i dobiti djecu.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite