baby or not?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.

bi li htjela (uopce) imati djete/djecu?

da
62
78%
ne
17
22%
 
Ukupno glasova: 79

trt mrt
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 stu 2005 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: okolica

Post Postao/la trt mrt » 24 sij 2006 17:31

a bi al ne sad ..a sat otkucava..tak da bu ona rodila vjerojatno..a ko bu naredil..vrag zna :D
trt mrt ,daj il smrt:)

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 25 sij 2006 11:15

beba ... :)
malena, pozuri s tim ocem. ne bum te vjecno cekala. do 30.te ima da rodim.. :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 25 sij 2006 11:30

gle, nis ne bus radjala dok ne diplomirash, dakle,shu uciti da rijesimo to zlo i posvetimo se osnivanjima obiteljiju :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

trt mrt
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 stu 2005 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: okolica

Post Postao/la trt mrt » 25 sij 2006 11:38

moras joj nac oca koji ima kulinarske sposobnosti jer ak bu cerkica..jos jena nika.....nikako :D
trt mrt ,daj il smrt:)

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 25 sij 2006 21:28

buahahahaha :D :D :D :D :D :D
al se ja danas nenormalno smijem.......a vele "tko se smije u petak, u nedjelju place" :(
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 26 sij 2006 07:55

crispy je napisao/la:buahahahaha :D :D :D :D :D :D
al se ja danas nenormalno smijem.......a vele "tko se smije u petak, u nedjelju place" :(
off: danas je cetvrtak.... :o
I am not a myth.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 26 sij 2006 10:26

bas sam i ja htjela rec :o
:D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 26 sij 2006 16:58

trt mrt je napisao/la:moras joj nac oca koji ima kulinarske sposobnosti jer ak bu cerkica..jos jena nika.....nikako :D
ja tatu-spermodavca vec imam, a kuhala bu babyface tak i tak. :D
malena je ta kojoj fali sperme.

i jasno da ovu priliku opet koristim da spomenem da jos uvijek tragamo za zbelskim majkama i pederskim ocevima s djecom.
jerbo bi se ista djeca druzila.
Zasad znamo za 5 takvi majki + ow. cije dijete vise nije dijete..

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 27 sij 2006 10:43

meni fali sperme.
:o
:D

ak ima ko viska molim da mi donira,bilo svoju bilo tudju :D :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 27 sij 2006 17:07

imam ja, no ne vjerujem u nikakvu oplodnju doli kako se to radi od pamtivijeka. dakle moraćeš dat :D
I`m in touch with humanity.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 28 sij 2006 00:37

the penis, the pussy, the baby!!

:D :D :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 28 sij 2006 19:17

:D nevjerojatno zar ne? :D
I`m in touch with humanity.

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 29 sij 2006 17:59

djeca,djeca,djeca...tko ih nebi volio...sa senfom! (ok, šala okrutna-šalu na stranu!) :twisted:

postoji jednostavan test u tri koračića da budete sigurni jeste li "fit to be a parent"?

1.kupite orhideju, ako vam preživi, nekoliko sezona...
2.nabavite tropsku ribicu ili psa...

Ukoliko dobro behandlate floru & faunu, onda za treći odlučni korak kupite Natuzzi garnituru 3+2+1, bijeeeele boje, a može i svijetlo krem..zatim...spremne za jezu?...kupite 5kg sladoleda od čokolade i razvalite i ožežite i razmažite sve po novoj trosjed-dvosjed-fotelja kombinaciji !!!
Ukoliko vam pri tome ili nakon toga srce bude tuklo frekvencijom ispod 75/min, niste se ni najmanje uzrujale ni uzbudile - ČESTITAMO spremne ste postati majke! :D

Mene osobno još hebe ono s biljkom, ni kaktus da mi preživi, a mačketine su ionako briga moje majke, no ako ikad nadjem ženu svog života i ona bude bila majka ili bude htjela to biti imati će moju 100% podršku, pa makar se ja u žilu praskala sedativima svaki dan.

ps. lako je dijete napraviti, malo teže nositi, još teže roditi i neusporedivo teško odgojiti i pripremiti za život...no to je već neka druga tema.
mazohist & truba

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 29 sij 2006 18:28

divni savjeti kao uvijek. hvala tam :)
meni je doduse puls vec poceo podrhtavati kad sam citala onaj dio...cokolada po krem namjestaju, no dobro.
jednom kad se opet uvalim u rezignaciju, bila bih dobra majka (or not? :o)
zvir i bestimja.

Nadjin
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 stu 2005 22:57
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Nadjin » 29 sij 2006 19:48

Željela bih imati dvoje,ili bar jedno dijete,i već neko vrijeme se osjećam psihički zrelo za roditeljstvo...Međutim,moram čekati da mi se neke stvari u životu poslože,,za početak da nađem osobu sa kojom bih to roditeljstvo mogla djeliti...sve sretne i manje sretne trenutke..
Meni je krajnja opcija biti samohrani roditelj,jer bih željela bar pokušati svom budućem djetetu,i sebi samoj pružiti rađe opciju malo veće obitelji od jednog roditelja i jednog djeteta,,ali vrijeme će pokazati,svoje..
Iako godine mi prolaze,ja sam još strpljiva...
Mislim da je bitnije biti starija ali zadovoljnija majka,,nego mlađa ,nespremna,i nezadovoljnija majka.. i za majku samu i za djete..

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 30 sij 2006 00:04

ja necu nikad kupovat krem namjestaj :o
bar dok ne budu punoljetni :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 30 sij 2006 00:42

Tam F je napisao/la: postoji jednostavan test u tri koračića da budete sigurni jeste li "fit to be a parent"?
Ne, Tam, ja imam bolji test - Kako ustanoviti jeste li spremni imati djecu?


1. Drek-test
Premažite trosjed i zastore Nutellom. Stavite komad svježe ribe iza trosjeda i ostavite ga tamo cijelo ljeto.

2. Igračke-test
Nabavite sanduk od 150 litara s Lego-kockama (kao nadomjestak mogu posluziti veci vijci i matice). Zamolite nekog prijatelja ili prijateljicu da to razbaca po cijelom stanu. Povezite si oci i probajte dospjeti do kuhinje ili zahoda a da ne pisnete (inace bi mogli probuditi dijete)

3. Dućan-test
Posudite od nekoga 1-2 manje zivotinje. Posebno se za tu svrhu preporucuju koze. Povedite ih kod sljedece posjete ducanu sa sobom. Pustite ih da slobodno trce, ali ih pokusajte cijelo vrijeme drzati na oku i na kraju platite sto su pojele ili potrgale.

4. Oblačenje-test
Nabavite veću živu lignju. Pokušajte je ugurati u omanju vrećicu. Provjerite da li su stvarno svi kraci u vrećici.

5. Hranjenje-test
Nabavite veliku plastičnu šalicu. Napunite je do pola s vodom i objesite duljom špagom na strop pa zaljuljajte. Pokušajte žličicom stavljati gusti Čokolino u šalicu dok izvodite figure kao da ste avion ili vjetrenjača. Nakon sto ste cijeli Čokolino prebacili u ljuljajuću šalicu prospite sadržaj salice na sto je moguće veću površinu. Ostanite mirni.

6. Noćni test
1. Pripreme: napunite jastučnicu s 3-4 kilograma vlažnog pijeska.
2. U 18 sati počnite s napunjenom jastučnicom poskakivati po stanu. Pritom je morate ljuljati lijevo-desno. To treba izdržati do 21 sat.
3. Položite zatim napunjenu jastučnicu u krevet i namjestite budilicu na 2 sata ujutro.
4. U 2 sata ustanite i ponovo nosajte jastučnicu po stanu do 3 sata. Za promjenu pjevajte pri tom neke uspavanke.
5. Namjestite budilicu na 5 sati i ponovite postupak pod 4. Pokušajte se sjetiti nekih drugih uspavanki.
6. Namjestite budilicu na 7 sati. Ustanite i spremite doručak.
7. Ponavljajte to iz noći u noć, najmanje 3 godine.
8. Ostanite do kraja hrabri.

7. Vrtić-test
Uzmite kutiju od jaja. Uzmite škare i vodene boje i pretvorite kutiju od jaja u krokodila. Uzmite rolu wc papira i napravite od nje svjećice za bor. Pokušajte od celofana uz pomoć selotejpa napravit Eiffelov toranj. Puno uspjeha!

8. Auto-test
Prodajte postojeći auto i kupite novi Renault-Kangoo. Uzmite čokoladni sladoled i stavite ga u pretinac. Ostavite ga tamo! Uzmite novčić od 20 lipa i ugurajte ga u radio. Razmrvite obiteljsko pakiranje nekog keksa na zadnjem sjedalu. Izgrebite škarama vrata auta.

9. Tjelesna podobnost
Uzmite oveću vreću graha i pričvrstite je na trbuh. Nakon sto ostane pričvršćena devet mjeseci, ispraznite grah, a vreću ostavite visjeti.

10. Financijska podobnost
Idite u banku i potpišite trajni nalog da vam placa idućih 20-30 godina odlazi na razne račune: ispočetka radnji s igračkama, dućana s Kinder-jajima, a kasnije za kupnju domaćih životinja, skupljanje naljepnica od šibica itd.
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 30 sij 2006 00:58

di je smajlic :lol: ?!?!?!?!
ovo je preeeedobroooo :D :D :D
ali odbijam vjerovati da je toliko zajebano :D
ja za primjer znam da sam bila iznimno dobro dijete :D

nika... NE CITAJ OVO!!!! :shinner:
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

iʹm gay17
Postovi: 18
Pridružen/a: 29 pro 2005 02:42

Post Postao/la iʹm gay17 » 30 sij 2006 02:09

Isuse.... Crispy pa mi nikada nećemo imati djecu, ni pod razno!!!! :o ajme...
ovo je p.s. presmiješno :D ( i kaj je najbolje jako dobra i realna vježba) :D :D
Don't explain yourself cause talk is cheap
There's more important things than hearing you speak

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 30 sij 2006 02:16

nakon ovog nema apsolutno sanse da imam djecu!!!

pa ne bum valjda kupovala renault kangoo?! yuck!

crispy, svaka cast! predobro napisano! :D :D :D
I am not a myth.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 30 sij 2006 08:04

Tja, kad zbrojim sve mladje u obitelji, djecu koju sam babysittala, i ovo sto sad prolazim (hebalo ih skupljanje naljepnica od sibica!!!), prosla sam skoro sve osim 6. i 9. !!
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 30 sij 2006 17:32

E pa Crispy...nemam riječi...oduzela si mi primat dežurne katastrofičarke na sajtu...šmrc. :cry:

Ja sam malo, u par poteza kistom i crnom bojom skicirala ženama, kako je to imati mladunce, onak' iz mog vugleca...a ti si ga, brate, zalila KANTOM CRNE BOJE po platnu!!!

I sada što je posljedica tog tvog "The Day After" scenarija?

Žene nakon ovog teksta više ne ovuliraju, nema jajašaca, nema dječice, zatvaraju se vrtići i škole, propada trgovina dječjom robicom i igračkama, opada i promet duhanom i alkoholom (to djeca jaaako vole) i da ne nabrajam dalje je**te, čeka nas gospodarski i demografski slom države, koja da te podsjetim egzistira od stoljeća sedmog i tebi je pošlo za rukom ono što ni jednom zločincu & zavojevaču & mrskom okupatoru & kolonijalizatoru (ili je to možda katalizator?) nije uspjelo- zatrti naš narod. Najstariji u Evropi i šire (što god to šire značilo)!!! Nema više cedevite, ni kravate! Nema više kolinja u dvorištu! Paški sir će preoteti Talijani!!! A? Što? Nisi htjela!!?? E pa hebi ga sad! Idi od kuće do kuće i razuvjeravaj žene...ili napiši demanti, odmah nakon ispita, kad dodješ domeka. :P :P :P
mazohist & truba

Avatar
Russian Roulette
Postovi: 407
Pridružen/a: 18 sij 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Peezdeechy
Kontakt:

Post Postao/la Russian Roulette » 30 sij 2006 19:04

da... ali sve u svoje vrijeme :)
Take a shot.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2006 19:15

crispy je napisao/la:6. Noćni test
7. Ponavljajte to iz noći u noć, najmanje 3 godine.
Isuse :eek: :eek: :eek: :shakehead: (???!)

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 30 sij 2006 22:59

crispy...do preksutra! esej o tome kako je majcinstvo predivno! jes cula? :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 31 sij 2006 00:02

ne znam kako vi, al mene je uvjerilo .
:o
zvir i bestimja.

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 31 sij 2006 00:16

nika je napisao/la:prosla sam skoro sve osim 6. i 9. !!
i...kad mislis krenut na ...9? :D
Tam F je napisao/la:E pa Crispy...nemam riječi...oduzela si mi primat dežurne katastrofičarke na sajtu...šmrc. :cry:
pa bilo je i vrijeme :D
Tam F je napisao/la:ti si ga, brate, zalila KANTOM CRNE BOJE po platnu!!!
:D ...od tebe me uvijek boli trbuh.......:D:D:D:D
nika je napisao/la:A? Što? Nisi htjela!!?? E pa hebi ga sad! Idi od kuće do kuće i razuvjeravaj žene...ili napiši demanti, odmah nakon ispita, kad dodješ domeka. :P :P :P

žene moje drage......želite djecu.....nabavite si kozu i odvedite je u dućan prvo....ili lignjetinu strpajte u vrečicu za zamrzivač.....cijelu.....
:D :D :D
Malena je napisao/la:crispy...do preksutra! esej o tome kako je majcinstvo predivno! jes cula? :D
.......okvirno...RH ima 4,5 mil. stanovnika....Ako bi broj stanovnika počeo opadati za 1% godišnje.......a) koliko bi nas bilo za 15 godina.....b) za koliko godina bi se broj stanovnika prepolovio?........c) za koliko godina bi postojalo 1 mil. stanovnika.....d) za koliko godina "nas nebi bilo" ? :o ... zanimaju vas odgovori? :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 31 sij 2006 23:47

zanima me samo onaj zadnji.
kad bu nestalo hrvata konacno?
zvir i bestimja.

nikila
Postovi: 3
Pridružen/a: 30 sij 2006 01:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: MORSKA

Post Postao/la nikila » 01 vel 2006 00:46

Ej! Sto fali djeci? Nista ako ih dobro dresirate...samokako ih napraviti??Asimeeeee spasimeee hahahaha

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 04 vel 2006 10:35

call_me_slut je napisao/la:zanima me samo onaj zadnji.
kad bu nestalo hrvata konacno?
mi smo jako stari narod, jedan od najstarijih u Evropi (a i šire-uf što volim taj izraz, jedino mi je draži izraz..."najbolji smo ili prvi smo u nečemu u ovom dijelu Evrope-pazi ovom-precizno ko' laser!) daklem, toliko smo stari da nam već i tinejđeri imaju bore i osteoporozu, a i senilni smo malkice, pa se zaboravljamo razmnažati, no nu nama našijeh crkvenih velikodostojnika, koji brinu nad svojijem stadom, pa možda još za naših života nećemo posvema izumrijeti, ali će nas zato Kinezi preplaviti... :twisted:
mazohist & truba

Odgovorite