Kozmetika (fun fun)

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Plague

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Plague » 17 kol 2010 14:51

Koristim sve, od podloge, korektora, pudera, do sjajila s voćnim okusima, rumenila i sjenila u boji ljeta :aha:
Ali u biti sam prirodno lijepa i ne treba mi šminka uopće, a ovo što stavim, stavim iz objesti.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la omnia » 02 svi 2014 15:06

Svakodnevno perem lice gelom za pranje lica (ha! vidi čuda :D), a imam i piling kojim se koristim po potrebi.

Kreme za lice nisam redovito koristila, ali u zadnjih par mjeseci se mažem Niveinom hidratantnom i sviđa mi se.
Mislim da ću je koristiti sve rjeđe i rjeđe, kako bude toplije, jer mi ljeti lice prirodno bude masnije.

Od šminke, upotrebljavam puder, olovku, maskaru, sjenila, a ponekad i ruž ili sjalijo.
Rumenilo ne podnosim, ni na sebi ni na drugima :panic:

Možda bih stavljala i tuš, ali ne znam ga nanijeti :D :D

Ne šminkam se često, zapravo imam faze kad se šminkam samo kad idem u izlazak, i faze kad se šminkam i za na faks.

Što se općenito šminkanja tiče, fora mi je to i volim šminkati druge ljude :frizuraparti:

Ali, da, stvarno ima žena koje se očajno šminkaju, dođe mi da je odvem u wc i popravim malo.

Nego, mali off, no, je li još kome odbojna pomisao na ljubljenje žene koja ima ruž na usnama? Ne znam, meni se to nikako ne sviđa :D
Iako bi možda bilo sexy kad bi se sve to razmazalo po usnama i licu.... Okay, ne znam, sad sam u nedoumici :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la ariadne » 02 svi 2014 16:06

Um. Imam samo dnevni gel piling, pjenu za čišćenje i kremu.

Ponekad uzmem masku, al to uglavnom zato što volim izgledat ko strašilo. Pogotovo one od nekakvog blata što ti ukoče cijelu facu kad se osuše i stvrdnu. Onda pokušavam namjerno pravit grimase da vidim hoće se sjebat što. Uzmem i one koje moram gulit pa se pred ogledalom pravim da sam u hororcu i skidam si facu i cvilim za život.

Radim to kad nema nikog doma, obviously. :lol:

Uzela sam jednom toplu masku i ni danas mi nije jasno kako mogu napravit kremu koja se faking zagrije dok ju stavljaš. To nije od boga.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

IV@N@
Postovi: 88
Pridružen/a: 05 tra 2014 21:07

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la IV@N@ » 02 svi 2014 17:02

Facu perem s čim god, namažem nekom kremom nebitno, volim da fino miriši i da nije premasna. A od šminke, alverde korektor ,prije i maskara, al skužih da mi smeta to sranje i da me peku oči, neovisno o vrsti, pa odustah...
A za crte od pudera, klaunske obraze il kaj već, no koment, iako sam se zaljubila u curu koja voli crtat masne, debele, crne obrve ko lutka i na njoj mi je bilo baš super... :touched:

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la sascha » 02 svi 2014 17:23

kremu za lice bekutan, piling garnier.
podlogu, puder, korektor, maskaru, sjenilo, rumenilo. ne volim sada da se ubijem od sminkanja, pazim da je sve skladno i vuce na prirodni izgled. ne volim kada zena stavi puno pudera, ruzno mi, djeluje umjetno, kao da joj koza vristi ispod.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Aven

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Aven » 02 svi 2014 17:31

Nemam pojma koju kremu koristim. :D
Neku koju je kozmetičarka procijenila najboljom za moju kožu pa dođem kod nje kad mi nestane da mi stavi u malu kutijicu. Traje nekih mjesec - dva.

Što sam starija to se manje šminkam. Nekad je to bila kompletna maska - puder, rumenilo, ruž, maskara, olovka za oči, sjenilo. Sad samo malo istaknem oči.
Ne sviđa mi se kad ljudi izgledaju kao da su prošli kroz photoshop. Volim vidjeti kako izgleda osoba uz koju bih se mogla probuditi ujutro. :D

Za tuširanje, dezić i sl. uzimam isključivo Sebamed proizvode.

Ooh

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Ooh » 02 svi 2014 17:56

Plague je napisao/la:Koristim sve, od podloge, korektora, pudera, do sjajila s voćnim okusima, rumenila i sjenila u boji ljeta :aha:
Ali u biti sam prirodno lijepa i ne treba mi šminka uopće, a ovo što stavim, stavim iz objesti.
:D

lajki temu. nisam freak, daleko od toga, ali me veseli kozmetika. i totalno zavidim ljudima koji imaju talenta za profesionalno sminkanje. u svakom slucaju u mom skromnom opusu je par maskara, malo vise od pokoje sjenilo, dva tri linera, neko rumenilo, pudere nisam svladala i mislim da necu. imam neke lakove, ali to stalno trampim, mijenjam poklanjam. par sjajila, po koji ruz...
zadnje sto dobih je neka kiko kozmetika, cini mi se ok. ovo ostalo je klasika iz drogerija- manje vise. mada, svejedno kada sam u elementu izgledam kao da imam ratnicke boje na sebi, pa se sminkam iskljucivo kada sam od volje jer bude prekriticno drugacije i piiizdim pred ogledalom sa tonom sredstva za skidanje sminke :D
ali bas me vesele zvizdarije...kda mi nije dan ili kada sma lose volje uvijek me digne neka sitnica :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Fuga » 03 svi 2014 10:40

Murada koristim, povremeno znam koristiti nešto neutralnije kad mi se koža zasiti Murada. Cleaner, dnevna i noćna. Pilinge i maske kupujem usput ili pak frendica uzme u pokusnog kunića pa testira. Najradije jednom na tri mjeseca odem kod dermatologinje koja mi pregleda lice i pripremi odgovarajući tretman. Inače nemam problematično lice i zapravo je zahvalno za imanje.
Jedino kaj u zadnjih godinu dana dobivam stalno pigmentacije i madeže (odraz starenja :D ). To sam mislila otići na laser, no još važem. :D
Od dekorativne povremeno puder ili tonizirana krema, tu mi je jako bitna tekstura. Ne podnosim niš pregusto. Sjenilo, sjajilo, više čak ruž. Ekstra volim tuš, samo kad mi ga netko drugi stavlja. :D Volim i eksperimentisanja s lakovima.
I ono, nije da se pošto-poto šminkam, sasvim mi je okej izaći bez šminke itd.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Andain » 03 svi 2014 12:25

Nivea što se dnevnih/noćnih krema tiče (hidratantne, za bazu make-up-a), ljeti koristim još umjesto pudera toniranu lancome, a inače, na redovitoj bazi (posao/kave/izlasci) stavljam puder, sjenila i olovku. Za izlaske i maskaru, tuš i ponekad ruž i to poprilično umjereno. Što se tiče paženja čije je, kod kreme i pudera na to dosta pazim, što se ostalog tiče manje bitno, gledam da si pogodim nijansu.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Ooh

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Ooh » 03 svi 2014 13:19

cek, jel ovdje raspravljamo cjelokupno o kozmetici, gelovima za tusiranje, preparatima i svim ostalim sljatkim stvarcicama. prekjucer sam se zaaa...la sa nekim uljem za kosu i sada izgledam kao pokisla kokos, mozda je hranjivo i fino mirisi, ali mi ne pase.

sapunoteka, one more time, nije sto volim ljude koji je rade, nego jednostavno kada nemam losione za tijelo, nije mi dobro. super im je peeling i meni pase njihova kremica za lice. a inace volim parfemske gelove za tusiranje.
nervira me samo sto s preskupe fine stvarcice i sto se lako navuci...to je bezveze... :(

Avatar
Kelt
Postovi: 181
Pridružen/a: 15 sij 2014 21:26

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Kelt » 03 svi 2014 21:46

Najdraži gel za tuširanje:
slika

Krema koju koristim:
slika

Ustvari bi sve trebala od Aderme koristiti jer često dobijem dermatitis od ostalih krema, pogotovo zimi. Npr. od balee dobijem gnjobe i po ljeti, iako mi se proizvodi čine povoljni i ok.
Volim šminku, ali bi trebala koristiti samo onu jako kvalitetnu a za to trenutno ne želim odvojiti novce jer su mi važnije neke druge stvari :D
Ruadh gu brath!

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Hurem » 04 svi 2014 08:28

Od preparativne kozmetike za lice koristim redom : maramice za skidanje šminke,gel za lice 3 u 1 (čisti,piling+maska),micelarnu vodicu za lice,te na kraju noćnu kremu.Ujutro dnevnu.
Nemam osjetljivu ni problematičnu kožu stoga mijenjam često.Nivea,Loreal,Bioderma,Bourjois,Nikel i sl.

Za tijelo najčešće preferiram gel za tuširanje s uljem,ili baby ulje na vlažnu kožu jer imam suhu kožu.
Koristim s vremena na vrijeme kakav piling,koji god mi dođe pod ruku.

Od dekorativne kozmetike svakodnevno uvijek koristim jedno te isto.
Tekući puder,korektor ispod očiju za svježinu :gigglenod: ,u laganom nanosu transparentni puder,rumenilo,maskaru i ruž.
Tu opet proizvođače mijenjam,Max factor,Bourjois,Loreal,Colistarr i sl.

Imam jedno 50 lakova za nokte,jer padam na boje.Oduševe me boje,posebice ljetne vedre a na kraju uvijek iste boje mažem :gigglenod:

Essie učvršćivać za nokte je odlična stvar.

Joj sviđa mi se ova tema,što duže pišem sve više bi pisala o svemu...zato bježimmm :gigglenod:
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 06 ožu 2016 11:22

Jel se u ovoj temi smije pisati i o ostalim stvarima (kozmetici) za "pickanje i lickanje",tipa dezići, losioni i sl? :D Valjda da..

Uglavnom, ne šminkam se pretjerano ali volim ličiti na nešto. :D

Koristim uvijek kremu za lice (dnevnu koja ide kao podloga prije pudera, brand Bebe,), puder Vichy (tek nedavno shvatih da sam uzela liniju protiv bora a koristim ga već godinama :D ), kremu za područje ispod očiju jedne njemačke marke iz Mullera (ne mogu se sjetit naziva sada), korektor za područje ispod očiju Bourjois, ponekad kad ne zaboravim stavim noćnu kremu isto marke Bebe, a preko dana još chubby stick Clinique. Preko dana ne stavljam maskaru zbog leća a za večernji izlazak stavim crveni ruž i maskaru Isadora (trenutno tu imam,inače mi nije toliko bitan brand maskare jer je rijetko stavljam). Radila sam kao student godinu dana u svijetu ekskluzivne kozmetike, isprobala i nagledala se krema od 300-3000 kn i apsolutno me nijedna nije oduševila toliko da bih davala hrpetinu para za nju. Idem isključivo za onim što mome licu odgovara. Nekada znam staviti i sjenilo na oči, tu su mi se def.najbolja pokazala Shiseido sjenila (kremasta) koja su oko 250 kn ali traju vječnost. Imam i Deborah sjenilo za 30-ak kuna kojim sam također zadovoljna.

Od "mirišljavaca" kako ih volim nazvati koristim:

slika

slika

Body losion od Afrodite- kokos.

slika šampon.

Artist regenerator za kosu.

I naravno uvijek- parfem.

:)

A što vi koristite?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la backspace » 06 ožu 2016 11:43

U kupaonici imam:
Kada:
Gel za tusiranje za bebe neki
Sampon neki isto njezni
Regenerator
Lavabo:
Tekuci sapun za ruke
Polica:
Maskara, 2000
Krema za ruke, ne znam ime
Dezici prirodni neki bio baza
Dva parfema, oba dobila od bivse
Krema za lice, neka jednostavna, mogu je 6 godina mazat i necu potrosit, isto dobila od bivse (zivile bivse :D )
Za tijelo losion loccitane koji jako rijetko stavljam, isto bivsa dala :-o

Mozda bolje da ne nabrajam vise, lako za kozmetiku, nisam dakle uopce nesto od tih pizdarijica, vise krkan stil, ali sad je potpuno jasno da sam sponzorusa <3 :D :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 06 ožu 2016 11:50

Ahaaa sad mi je jasno tko je to mirišao na bebe na onom crol druženju. :D :D

Hvala što si me sjetila,zaboravila sam kremu za ruke-onu plavu Aveo isto iz Mullera.

I labello od trešnje kad mi se ne da stavljat ruž, jer ostavlja crven trag a ne isušuje usne.

Imam i par lakova za nokte ali to jako rijetko stavljam, najčešće stavim prozirni. Jednom sam probala stavit crveni i bolje da ne pričam kako je to izgledalo i završilo. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la str8faith » 06 ožu 2016 11:53

https://youtu.be/1G21rS-E0M8
Tako i mene sprema kad sam u Beogradu..
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Nikita34 » 06 ožu 2016 12:01

str8faith je napisao/la:https://youtu.be/1G21rS-E0M8
Tako i mene sprema kad sam u Beogradu..
hahahahhahahah...ljepotice :-* mwah

E da..ja koristim samo Natural baby :-P i parfem Bvlgari omniu..iako je on na meni vulgari :-P

LostInTime
Postovi: 50
Pridružen/a: 06 ožu 2016 17:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la LostInTime » 12 ožu 2016 18:57

Što se čišćenja lica tiče koristim micelarnu otopinu koju izrađuje mama moje frendice...s uljem smilja i dva puta tjedno napravim masku od zelene gline ili aktivnog ugljena u koje umješam par kapi nekog hladno prešanog ulja,tipa grožđa da mi ne isuši kožu.

Što se kreme tiče,koristim samo jednu,također je radi mama moje frendice,to je nešto savršeno,mislim da ima tipa 30ak vrsta hladno prešanih i eteričnih ulja u njoj,koža mi je kao bebina guza od toga.

Također si ponekad znam sama smiksati par vrsta ulja,npr ulje lješnjaka,grožđa,sibirskog cedra,argana...i to si umasirati na lice,da još malo nahranim kožu..

Ne mogu vjerovat da sam toliko love trošila na te sintetičke kreme s raznoraznim spf i kakvim sve ne faktorima.

Za tijelo koristim najčešće najobičniji Dove šampon,ništa posebno,a tijelo poslije tuširanja mažem kakao maslacem ili baby uljem,paše mi koži.

Za kosu koristim ili John Frieda šampone i regeneratore,a u zadnje vrijeme i Organix proizvode iz linije za kovrčavu kosu na bazi arganovog ulja i shea buttera.

Također često posegnem i za nekim Lushovim proizvodima koji su mi u principu ok,ali su toliko intenzivnog mirisa i to me od njih odbija.

I na kraju parfem...to je obavezno,luda sam za njima i doslovno spavam u parfemu,uvijek je na meni.
Imam dva kojima sam uvijek vjerna,ali volim i malo eksperimentirat,općenito volim te neke unisex mirise pa si ih tako i biram.

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la lia » 30 ožu 2016 21:49

Ja se sminkam svaki dan, koliko? - Ovisno o raspolozenju.
Sada koristim dva pudera da dobijem ton koji zelim.
Ljeti je fiksator obavezan zbog vrucine i naravi samog posla.
Maskare imam dvi tri - Lancome, max facor...
Cetkice i kistove mi za sada najbolje ima Catrice i Studio Basics.
Koristim dnevnu i nocnu kremu, samo sam ponekad ljena koristit losion za tijelo.
Piling i gel za lice je od L`occitanea a za kosu silikoni ili ulje got2b, sampon i regenerator od Syossa.
Par stvari imam i od Ziaje itd...
Treacle moon -proizvodi od njih su mi odlicni, ginger gel za tusiranje i sprej.
Momentalni parfemi Betty Barclay- Pure style i Davidoff cool water.

Volim sminku i podize mi raspolozenje, nekako je i stvar navike pa i ako je nemam nesto mi fali.
Kod mene je to sto me sama sminka i psihicki podigne.
A i draze mi je vidit zenu koja ima mrvicu sminke na sebi nego ama bas nista. :touched:
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la DoubleTrouble » 31 ožu 2016 09:51

Uf... teška tema :D
Najradije ne bi koristila ništa al nekad moram da ne izgledam ko strašilo :D
Himalaya Neem foaming face wash ili nekad koristim sapun Lush Coalface
Puder MaX Factor
Maskara Max Factor 2000
Ruževi mi idu na živce oni šljokičasti a svi su danas šljokičasti i nekakvi narančasti ili rozi ili "WHORELIKE" RED,.no najdraži mi je:
Clinique Almost Lipstick Black Honey (momentalni svrš i ne izgleda uopće ovako taman na usnama i nije packav i ljepljiv no nema ga u RH, a zaboravila sam naručit od frendice kad je išla u Englesku) :sulking:
slika
Tako da sad kad trenutno koristim Terra Naturi Choc Plum :hideunderrock: ili labelo nekakav najobičniji al samo kad moram
Ovaj dezić sam otkrila prije 2 godine i to je naaaaaj dezic na svijetu jer izdrži i 2 sata treninga sa 100kilašima :hideunderrock:
slika
Fenomenalna stvar i ne smrdi ko većina muških dezića, neke frendice su ga na moju preporuku počele koristit i oduševljene su.
Šampon trenutno imam Lush-Jason and the argan oil, prije sam imala Big (s morskom soli)
Parfem trenutno na sebi imam CK One Summer ovaj od 2015 (ne volim sladunjavo)
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 03 tra 2016 08:28

E sjetih se da bih u ovoj temi mogla postaviti pitanje: Ima tko za preporuciti neki STVARNO DOBAR sampon za kosu za brzo mascenje kose? A da je isproban. Do sad sam promjenila 20 sampona valjda, od onih za 7 do onih za 120 kn. Nijedan mi nije pomogao kako bih zeljela. Prijedlozi? :dork:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la slapa » 03 tra 2016 08:33

^
bilo koje ulje ce ti brzo zamastiti kosu. :D nema smisla to pokusavati samponima, oni u pravilu imaju suprotan ucinak. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 03 tra 2016 08:41

slapa je napisao/la:^
bilo koje ulje ce ti brzo zamastiti kosu. :D nema smisla to pokusavati samponima, oni u pravilu imaju suprotan ucinak. :D
Pa znam da ce mi ulje zamastiti ali sam pitala za sampon. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la omnia » 03 tra 2016 10:42

^ Jel ti želiš šampon protiv masne kose ili za kosa bude masna od njega? :lol:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la slapa » 03 tra 2016 10:45

^
dobro da nisam jedina kojoj je sam koncept šampona za brzo mašćenje kose u najmanju ruku neobičan. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 03 tra 2016 11:02

Joj kako se sprdate sa mnom. :D

Treba mi šampon PROTIV mašćenja kose.

Jel sad kužite? :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la slapa » 03 tra 2016 11:08

ahaaa :D
a za to samo znam da blajhanje kose čini da se ona puno manje masti.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la omnia » 03 tra 2016 11:19

Meni stvarno nije bilo jasno što ti treba :D

Ne znam za šampon, ali češće pranje kose više masti, pokušaj ju rjeđe prat, ne koristi maske ni regeneratore, a mislim da ti je najbolje naći neki lagani, po mogućnosti prirodni šampon.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la Moloko » 03 tra 2016 11:20

omnia je napisao/la:Meni stvarno nije bilo jasno što ti treba :D

Ne znam za šampon, ali češće pranje kose više masti, pokušaj ju rjeđe prat, ne koristi maske ni regeneratore, a mislim da ti je najbolje naći neki lagani, po mogućnosti prirodni šampon.

Hvala to sam sve prakticirala ali ne pomaže. Možda da obrijem glavu :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kozmetika (fun fun)

Post Postao/la omnia » 03 tra 2016 11:22

Kako često ju pereš?
Čitala sam o onima što uopće ne koriste šampone,već ocat ili nešto slično, i kažu da im kosa nikad nije bila bolja.

Jesi guglala neku prirodnu kozmetiku i to? Ili možda Lush? Mislim da među ovima standardnima nećeš naći ono što ti treba :/

Odgovorite