Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la tamara3 » 21 sij 2011 16:38

...za temu me nadahnulo ovo...
killer_cupcake je napisao/la:osoba stavi svoje slike na gay.hr, napiše da je M2F, na slikama neka super slatka cura - šta se kasnije ispostavilo da to nije ta osoba ..
ispriča ti "cili svoj život", kako je potlaćen(a) blablabla, ti se smiluješ, kažeš mu (njoj) da neka dođe 2, 3 dana u grad iz kojeg si, a u međuvremenu ti ta osoba piše srceparajuće pjesmuljeka, za koje se naknadno ispostavilo da nisu njegovi (njeni) :sarkasticna: nađe ti kvart, zgradu, ulaz!!a sve jer ima tvoj broj telefona..
onda dođe. i umisto da ti putem kaže - gle, ono nisam ja na slikama - on šuti .. i kad ga dočekaš ispred busa i kad ti izađe nečista osoba, obraslih noktiju koji se nisu uređivali od kako je Hrvatske, oznojna i neugodnog mirisa, zubiju neopranih ima godinu dana, odjevena tako da te naprosto sram uopće bit kraj te osobe - ne zbog kreacije nego sve skupa!! i nakon šta ta osoba ne želi otić, primorana si poduzeti neke "teže mjere" koje ne ukljućuju fizičko nasilje i na kraju, kad nije išlo na lipo, izdereš se da te pola grada čuje, zapritiš zabranom pristupa i tužbom, e tekl onda prestane ali i dalje širi neistine o tebi ..
..što zvuči onak, prilično brutalno :aaaa:. Ima li još netko takvih iskustava?

Što ljude navodi na lažno predstavljanje ako se misle upoznati s nekim uživo pa sve ionako izađe na vidjelo?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Kroacija » 21 sij 2011 16:47

nemam slicnih iskustava, a cak sam se usudila nalaziti i s ljudima preko iskrice. s jednom lezbijkom pred sest, i jednim deckom ove godine, nakon prekida. s deckom sam jos u kontaktu. s drugim deckom s kojim sam se nasla neposredno nakon sam isto dugo tipkala, doduse malo freaky situacija se desila kad smo se sreli jer mi je poklonio neke stvari :D , ali sve pet.

nalazila sam se mnogo puta s ljudima online, brijem da instinktivno mogu pobrati je li osoba prisebna, a uzimam u obzir i pravopis i malo duze dopisivanje prije upoznavanja.

jedini kiks koji sam imala je bio u 3. srednje, kada sam preko girls chat sobe na net.hr-u dala broj mobitela osobi za koju sam bila uvjerena da ju poznajem, u isti mah sam dobila poziv s nepoznatog broja na koji sam se javila, i momak je u slusalicu izgovorio moje ime u cudu, kao, ne mogu vjerovati da si to bila ti. tip je brat od poznanice, oboje do zla boga homofobni. ulica iza moje, jel.

:)

michelle

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la michelle » 21 sij 2011 19:04

nisam imala neugodna iskustva, našla sam se s dva dečka s kojima sam se neko vrijeme dopisivala, s prvim sam postepeno izgubila kontakt kako me interes za bloganje prolazio, a s drugim sam evo već 7 godina u dobrom prijateljskom odnosu :)

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la dany » 21 sij 2011 19:45

invalid_user je napisao/la:blablabla jer mi je poklonio neke stvari :D
kakve?

ontopično - ne. dosad.
jebote b*g

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Fuga » 21 sij 2011 19:47

Imam samo dobra iskustva, upoznala nekolicinu njih i manje- više su svi ostavili sličan ili isti dojam kao i online.
Možda zbog toga što s nikim nisam ništa na brzaka ili pak sam imala sreće.

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la uNrEaLL » 21 sij 2011 20:00

Samo jedno lol,sad mi je to smjesno..poslala fotku,pricale,i nasle se,zovem ju na mob i govorim gdje si ne vidim te,samo neku debelu zenu,a ona to sam ja auuu katastrofa joj....ostalo je sve bilo ok :D

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la phos » 21 sij 2011 21:24

ja sam magnet za ... cudake. (vezano uz temu o genima :D)
naletila sam jednom na lika koji mi je prodao karte za tekmu preko oglasnika.samo ciljam da nije trebao lagati u vezi izgleda,ali se dobro sjecam rijeci:nademo s eispred staiona,lako ces me prepoznati,imam na celu "MZC",Markantan Zgodan Crn.
i dode (umjesto MZC-a) MTK (mjesavina traktora i klokana).kockasta glava,fronta neandertalca (podignuto izrazeno celo....)i da...nije lagao....par dlaka koje je imao bile su crne.
ne razumijem...cemu obmane kad ce ionako ta nakaradnost izaci na vidjelo?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la killer_cupcake » 22 sij 2011 00:32

ne znam, al stavarno ne znam čemu to i na čemu su ti ljudi? :shock2:
imaju ogledala? razum? moć rasuđivanja?

i da s tvar bude još brutalnija, ta ista osoba je uhvatila pilat i moje poznanike i prijatelje, preko pp-a, msn-a, skype-a, širila neistine da smo zajedno, da smo bili zajedno godinama, da smo trebali živit zajedno, je, tribala je samo još izmislit da se zapila/zapio) s mojim roditeljima :haha: :pivo:

e da, i ta je osoba ovdje .. na ovom forumu .. te je isto to šta je napravila meni, napravila i drugim ljudima, samo u blažoj verziji
:sarkasticna:
:help:

a uz to, dok sam iz zahebancije imala profil na iskrici :sarkasticna: e to su bili dani
svi kao iznadprosjećni i jakooooooooo dobrog izgleda :stop: i to još sa slikama, a meni jasno i glasno pisali u profilu da sam gay žena, ali ne, nedokaziva bagra face poput sasjećenog stabla .. jadna stabla..
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Plague

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Plague » 22 sij 2011 02:11

nisam još počela s tim, ali kako sam krenula s asocijalnošću mislim da će mi za par godina to biti jedini način da upoznam nekog.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Kroacija » 22 sij 2011 02:17

dany je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:blablabla jer mi je poklonio neke stvari :D
kakve?
a nisam ti rekla? :D joj. inbox. :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la degenereginald » 22 sij 2011 02:31

tamara3 je napisao/la: Što ljude navodi na lažno predstavljanje ako se misle upoznati s nekim uživo pa sve ionako izađe na vidjelo?
mozda su uvjereni da ce ih njihov blistav karakter toliko uzdignuti da vise nece biti bitno kako izgledaju u trenutku irl upoznavanja, a da je ipak za pocetak ikakve komunikacije potrebno da se pokazu fizicki privlacnima, jer to otvara vrata koja bi im (mozda i inace, mozda samo po njihovom misljenju) ostala zatvorena da su iskreni sto se tog fizickog izgleda tice.

inace, nisam imala losih iskustava. cak se ni sjecam da sam ikad razgovarala o fizickom izgledu s ljudima koje sam upoznala preko ikojeg foruma, pa mozda i zec lezi u tom grmu. ionako su svi predivni na svoj nacin, ako vec nisu na univerzalan. :D
I have no money and I have to scream.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Kroacija » 22 sij 2011 02:45

da, s reginald je bilo ugodno npr., odmah smo se obje slozile da idemo po limenku pive i legnemo na travu na zrinjevac. :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la roadkill » 22 sij 2011 09:28

nisam imala negativnih iskustava. fizicki izgled ionako ne bi mogao biti kamen spoticanja jer cure ne upoznajem kao potencijalne buduce.
bring your mind into my head...

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Amor » 22 sij 2011 10:07

fala Bogu,nisam za sada imala neugodnih iskustava po pitanju laznog predstavljanja.
budi ono sto jesi,jer ispadne samo vece sranje ako lazes. nekima ocito fali manjak samopouzdanja ili smatra da ce se zenska odmah zalozit,ako joj odmah kazes kak si bozanstvenog izgleda i radis u Microsoftu. neznam sto drugo...

Gost

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Gost » 22 sij 2011 10:44

Imala sam. Radije ne budim te duhove.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 22 sij 2011 13:20

nezz, ne posjecujem iskrice net hr i sl to mi je lejmerski, eventualno iz sprda i dosade :haha:

backspace

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la backspace » 22 sij 2011 13:38

roadkill je napisao/la:nisam imala negativnih iskustava. fizicki izgled ionako ne bi mogao biti kamen spoticanja jer cure ne upoznajem kao potencijalne buduce.
ae, tako nekako.
s time da se s tom pojavom susrećem otkako sam na crolu, odnosno zadnjih nešto manje od godinu dana. moram bit iskrena i reći da sam se prije takvom načinu upoznavanja ljudi skroz čudila i totalno sprdala :D
muškog nekog dosad nisam upoznala preko neta. nemam potrebu, a ni nema potrebe općenito kad ih se lako i sasvim 'prirodno' upoznaje kroz život. s druge strane, na lezbe i pedere nisam kroz život nikad naletila. možda sad to čudno zvuči, ali tak je.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Capt. Kirk » 22 sij 2011 15:39

Ja sam krasna i na internetu i u pravom životu. slika

Ontopično - nemam naviku upoznavati se s ljudima koji žive u mom kompjuteru, ali samo zato jer sam lijena . Nothing personal. :/

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la melted_sun » 22 sij 2011 15:51

sve koje sam tako upoznala, a nije ih puno, su bili normalni.nažalost.pa nemam nikoju priču.
ja češće čudake upoznajem osobno bez kompjutera.oni sami dođu negdi na ulici..nanjuše laku žrtvu valjda.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la komad kruha » 22 sij 2011 16:14

nikada nisam imala ružnih iskustava. nadam se da nisam nikome bila ružno iskustvo :D
kaj te hiče?

Avatar
kaliope
Postovi: 82
Pridružen/a: 10 sij 2011 11:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la kaliope » 22 sij 2011 17:20

...općenito su mi blind dateovi nekako stresni...no, moram priznat da (za sada) nisam imala neugodnih iskustava u smislu nekog kasnijeg maltretiranja (i nadam se da neću)...sve je nekako bilo vrlo jasno, vidimo se - ne vidimo se nikad više...osobno, ne vidim u čem je kvaka da netko mora zmišljavat bilo kaj o sebi i vezano uz sebe i druge ljude...istina ionako dođe na vidjelo, pa bolje od početka bit iskren nego da poslije ispadneš kreten...tak si ja to nekak mislim...
...najljepše se stvari dogode u mraku....

Avatar
WhyNot
Postovi: 34
Pridružen/a: 23 stu 2010 21:52

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la WhyNot » 22 sij 2011 19:49

Imam samo dva iskustva i oba su pozitivna...ali to nisu bili blind date-ovi jer nikada nejdem s tim ciljem upoznati nekoga. Tako da nije bilo laganja što se tiče izgleda i osobina ličnosti...

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la killer_cupcake » 24 sij 2011 16:57

svi sama pozitivna iskustva :sarkasticna:
izgleda da one koje su imale negativna iskustva iz nekog razloga šute :nezna:

no dobro .. osim onog životnog iskustva s osobom koja je i danas prisutna na forumu, ne znam kako ima skrupula uopće se "pojavljivat" igdje nakon šta je učinila/o meni i još nekolicini drugih cura po državi
teroriziranje teško
al majkemi ne kontam kako se može igdje pojavljivat
ili uopće pogledat u ogledalo ..
kako ti ljudi žive sami sa sobom?? :nezna:
anyone????
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la tamara3 » 24 sij 2011 17:17

Ne znam, to sam se i ja pitala na početku - zašto se netko tako lažno fura ako se ionako namjerava pokazati :nezna:?

Osobno nisam imala loših iskustava jer najveća većina takvih susreta nije imala ljubavni predznak pa mi je bilo svejedno, a oni koji jesu su bili i ugodni i uspješni... doduše, jednom sam upoznala jednog dečka koji je nakon prve cuge ispričao mami da ima novu curu :o.

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la killer_cupcake » 24 sij 2011 18:35

:haha:
hebeno
moram se još jednom nasmijat :sarkasticna: :luda3:
i kako je to završilo?
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la zenia » 24 sij 2011 21:19

a gle killer ako mislimo na istu osobu (a sigurno mislimo
jer takve dve pojave sigurno ne postoje na cijelom svijetu :fuj: )
onda nemoj tražiti nikakav logičan razlog...
tu je riječ o psihički jako nesređenom biću..
nažalost imala sam ga čast upoznati...

bogu hvala ne preko blind datea (ne upuštam se u takve
egzibicije, bar dok nisam 100% ziher s kim razgovaram)
da mi se to desilo mislim da bih se bojala izić
iz kuće narednih 10 godina...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Amor » 24 sij 2011 22:39

kako god. izbjegavas nekoga. i,ne obazires se ako netko siri glasine o tebi. jer su to upravo i samo to - tracevi. rjesenje problema.

imate dvije ideje za potpuno nove topice.

1. mala skola samopouzdanja. mozda zvuci smijesno,ali nekima zbilja to treba. to se nemoze lijevkom ulit u glavu i presnimit u glavu preko usb-a nego jednostavno prihvacenje sebe kao sebe. prihvacanje svojih mana i vrlina. svi ih imamo. najbitnije je prvo voljeti i cijeniti sebe.

2. opcenito, zasto su ljudi zli? ajdemo u duboku filozofiju i psihologiju covjeka. neki ljudi nisu imali prilike osjetiti ljubav (ne mislim sad odmah na cura-cura),nego opcentio-majcinsku,... i mozda zato "ne znaju" je "primjenit" kod sebe ili sa drugim ljudima ili su neki dozivjeli neke teske traume, rastanke pa il tesko iskazuju ili na bahat nacin.
a, sa druge strane postoji ona cista ljudska zavidnost ili ljubomora da bi se neki stvarno pojeli zbog toga. primjerice,susjed napravi veliku kucu (pa nek bude da je sva od zlata. drugi susjed, nema ni za kruh, al susjed ima tak lipu kucu da ce je i on sam izgradit kak god bilo. neke to toliko izjeda da jednostavno uzivaju u svojim spletkama i zavzlama kak bi sje... onog kom ide u zivotu. ali, onakav/a si kakvog te priroda stvori. onako kako si napravis u zivotu, tak ce ti i bit. uzdaj se uzdaj u svoje kljuse. neki jednostavno ne shvacaju i gledaju tako.

eto, ovo je opcenita pricica da nebi ispalo da nekog poimce prozivam ili tako nesto. i,to je od prilike to. ali, to su stvarno duboke studije. ne opterecujte se takvim temama. kako se veli, 100 ljudi, 100 cudi. da smo svi isti, svijet bi bio monoton. ajde laku noc i slatko spavajte!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la jpeg » 24 sij 2011 23:10

ma o cemu ti pricas?

Avatar
Robin
Postovi: 68
Pridružen/a: 31 svi 2009 23:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: na terenu

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Robin » 25 sij 2011 00:50

..a znas ono - kucica i prascici i onda vuk dodje i otpuse je...ali je od zlata ova, pa valjda ne moze biti otpuhana :D

mravcice i ja se to pitam!

ne..nikakvih losih iskustava nisam imala jer se nisam do sada time bavila, simple as that!
lazna predstavljanja su mi enigma, pogotovo ako se tezi nekakvom susretu u buducnosti.. sta lezi iza toga stvarno ne znam.. mozda se jednostavno ljudi zanesu - znas ono, kao zelis se predstaviti u malo boljem svijetlu, pa te povuce?! ha?! i da, nadas se da se cu medjuvremenu tvoj iskricavi sarm zaslijepiti tu drugu osobu...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Katastrofični blind dateovi i lažna predstavljanja

Post Postao/la Yeci » 25 sij 2011 07:17

Bravo L., samo mi je krivo što nisi napisala i da je riječ o svima dobro poznatoj ličnosti ovdje prema kojoj svi dijelimo isti osjećaj.
S druge strane otkad si ti gay, ili su još uvijek gay koja ima još uvijek dečka :D
Don't talk about life, live it.

Odgovorite