Torba glavu čuva?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Gost

Torba glavu čuva?

Post Postao/la Gost » 27 sij 2011 15:24

Naslov nema puno veze sa sadržajem. :D

Mislite li da bi se po sadržaju torbe/ice moglo definirati kakva je tko osoba, interesi, navike i sl.?
Ima onih ljudi koji vole prekopavati po stvarima, promotriti tuđu kupaonicu kad su prvi put u njoj ne bi li dešifrirali išta o ljudima čije je to vlasništvo.
Jeste li takva osoba? (Hajde, bez srama. :p )

Što nosite sada/inače u svojoj torbi/ruksaku?
I zašto baš te stvari?
Dal bi se iz njih moglo išta iščitati o vama?

Zavirimo si u torbice. :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Fuga » 27 sij 2011 17:27

:yaaay:
Ovo je tema za mene :D
Istina je da ne gledam u tuđe torbe :D, no torba sama za sebe mi puno govori. Odmah skontam nešto o organizaciji, jednostavnosti te osobe itd.
Moje pak su taške meni mrak, fakat spašavaju glavu. :D
Nosim svašta, knjige, teke, kemijske olovke, vodu, mobitel, jednodnevne uloške, maramice, hansaplast, sitni dio kozmetike, novčanik, koju vrećicu šećera ( u slučaju da nekome naglo padne guk i skrši se dolje). Sve je zavisno od broja pretinca i količine prostora, u slučaju da imam neku vreću, onda se pogubim i uvijek tražim, stalno neki problem, nikad ništa ne mogu pronaći.
Imam više od deset torbi i svaka ima svoju ulogu, kroz tjedan promijenim po dvije do tri. Nekako me uvijek muči da neću imati ono kraj sebe kad se nađem u nekom času kad baš upravo to trebam. :D I nekad mi je fakat bed nositi to sve sa sobom, no ipak nosim (jer se pokazalo učinkovitim).

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la pihach » 27 sij 2011 18:06

wow, alba :)

ja nikam ne idem bez svog kul ruksaka, a unutra su uvijek index, kutijica za naocale (za predavanja i auto), maramice, kljucevi, rokovnik, notebook, kemijske i neka knjiga, obicno za fax ili job neka literatura.
po torbi se definitvno moze uociti kakva je osoba - uredna, neuredna, organizirana, dezorganizirana, jednostavna, komplicirana, itd.
sto se tice kupaonice - obavezno zavirim posvuda i gledam jel ima prasine, packi po ogledalu, kamenca na tusu i pipi, dlaka u kadi, vesa u masini/kanti za ves, u kojem je stanju sapun, jel rucnik na sebi ima mrlje, jel pod cist ili prljav, i tak dalje.

ja sam enemy no.1 za one koji me zovu u goste :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la tamara3 » 27 sij 2011 19:30

Okej, sad sam sigurna da te nitko više nikad neće pozvati u goste, ja prva :plazi2: :D.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Bash » 27 sij 2011 19:57

nikad nikome nista ne njuskam. ne zanimaju me tudje privatne stvari, pobogu. osjecam se malo nelagodno ako me prija zamoli da joj samo izvadim mob iz torbe i sl. a popizdila bi da saznam da je neko od mojih prijatelja otvarao moje ladice i ormare bez pitanja. uzas. nadam se da nisu takvi :ljubav:

a moja Sport Billy torba ima sve ikad. kisobran, tri labella (svako san kupila kad drugo nisan mogla nac), sjajilo, kremu za ruke, poluraspadnute letke, racune, papire, par gumica za kosu, tonu spangi koje su mi se prosule iz paketica kad sam ih kupila, a ne da mi se vadit ih, par kemijski koje naravno nisu u dzepicima posebno napravljenim za kemijske, itd. kaos.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la call_me » 27 sij 2011 20:43

ne kopam po borsama, ali zavirujem u kupatila i da, definitivno dost mi govori jel ne-uredno i kako je organizirano. a sastav moje borse je uvik isti: novcanik za pare, novcanik za dokumente, kljucevi razni, kartica za poso, ocale za sunce, gomila flomica i post ita, nekoliko memory stickova, rokovnik bez kojeg nemam memoriju, mp3, ljabeljo, malu apoteku raznih ljekova za ne daj boze, papiri, maramice, par ulozaka obavezno, cesljic :D
mrzim neorganiziranost po borsi i uvijek volim znat di mi je sta u svakom momentu.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Fuga » 27 sij 2011 21:07

I još :D, očale (sunčane i dioptrijske), kutijica za leće, usb stick, slušalice, supradyn, brufen i rašpica. :D
A kupaonice, ne znam, ne prati to, generalno slabo pišikim na stranim mjestima :D, meni je to nekako bed.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Capt. Kirk » 27 sij 2011 21:41

Nisam jedna od onih koji kopaju po tuđim torbama/stvarima, i da uhvatim nekoga da mi zaviruje u torbu, ormar, wassever, mislim da bi se naljutila. :l

U torbi imam tisuću sranja - papiriće, jednu rukavicu, usb stick, iPod, žvake zamotane u one prije navedene papiriće, kovanice od 20 lipa, kemijske (koje mostly ne rade), sharpie kojim ispravim kukasti križ u lolstiku, i tako... i'm a mess.
slika

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Broken Down Angel » 27 sij 2011 22:23

Ruksak nosim na faks, torbu u svim drugim prilikama. Naime, ruksaci su se pokazali puno izdržljiviji pod teretom knjiga koje volim vući sa sobom, nego bilo koja torba prije njih. =] Nosim olovke, papiriće, labello, gumice za kosu, maramice, kišobran, USB-ove, mobitel... a pritom ne patim od nekog posebnog reda i dostupnosti tih predmeta, tako da, kad mi nešto treba, stanem i tražim. *shrug*

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la jabooka » 27 sij 2011 23:24

idem po torbu :D
Zadnja izmjena: jabooka, dana/u 27 sij 2011 23:55, ukupno mijenjano 1 put.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la phos » 27 sij 2011 23:39

na zanima me sadrzaj tudih torbi.nemam zivaca ni po svojoj kopati,ali eto...ima svega:
usb,novcanik za kovanice,kovanice oko nofcanika,labelo,jos jedan usb bez poklopca,mramice,poklopac od stika,kljcevi,jos kljuceva,svicarski nozic,sprej za nasilnike,korekcijska palica,zvake,kamen,isplatna lista,jos maramica,kapi,krema za ruke....
... a sad drugi dzep: ........ :D
imam 5 dzepova!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Mia. » 28 sij 2011 01:06

ja volim kopati po torbama, ali uvijek prvo pitam.i sretna sam ako možem.
u torbi imam sve.da, zaista sve.katkad se pitam čemu to sve, ali ajde.
krema za tijelo (?), labelo puta dva, krema za ruke, parfem puta dva, kemijske puta nekibroj, hansaplast(e), uloške, stare račune, smeće je pod obavezno imati kod mene, maramice.mislim da je dosta za sada.i da, korektor i rumen´lo.i nađe se pokoji beđ.ali ja volim tako to sve u torbi.ne znam.i da, kišobran imam.
Stay tuned.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la melted_sun » 28 sij 2011 15:43

ja ne nosim torbice, a ruksak samo kad idem na fax.a nekad čak ni tada.
ali kad ga nosim u njemu ima svašta beskorisnog i uvik je nered.
znam samo da u 1 pretincu nosim žlicu.iz čega bi se dalo zaključit da se drogam, ali zapravo je nosim jer su žličice u menzi premale za jest jogurt.
ne volim kopat po tuđim zahodima, ali volim po sobama razgledavat knjige, figurice i slične stvarčice po stalažama.
i volim kopat po tuđim ruksacima ako ima nešto zanimljivo ka slike ili bojice :D ne u stalkerskom smislu.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la komad kruha » 28 sij 2011 18:03

imam ruksak s knjigama i sa jos malo knjiga.
novcanik
mali kisobran
tamopni
zvake
olovka
jabuka
kaj te hiče?

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 28 sij 2011 18:49

oopa.ruksak je uvik samnom.neizlazim iz kuce bez njega.s vremena na vrijeme mu tepam kako je prekrasan. :srce:
mora da sam pukla al ugl unutra je totalni nered ima svega. špigete, razni papirici, teke, skripte, novcanik, cigare, cd-ovi ugl unutra sve potrpam i nemogu zamislit zivot bez njega :D ii naravno kad klosarim okolo uvik strpam alkohol unutra.
ljudi se uvik nesto cude kad idemo van npr kao 'sta ce ti torba?' eee

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la call_me » 28 sij 2011 19:10

vidim dosta vas nosi ruksak po vani. onak, ne po prirodi, nego po vani. kako se snalazite vi s tim ruksacima? jel ih nosite na ledjima, na ramenu, u ruci? jel to nije neprakticno za nosit, kad ste npr u tramvaju i tak to?

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 28 sij 2011 19:29

na leda i piči, nevidim problem :nezna: ili?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la call_me » 28 sij 2011 19:36

meni je problem, zato pitam :D ruksaci me uzjebu jer nikad ne znam kud da ih metnem. srecom pa ne cesto.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la inani » 28 sij 2011 19:50

U torbi imam novcanik, labelo, mob, kemijsku, ogledalo, papirnate maramice, zvake, kutijicu s tabletama, kremu za ruke, kljuceve stana, slusalice +/- kisobran, suncane naocale, futrola za naocale za vid, rokovnik, usb, knjigu, vlazne maramice, voda, tu i tamo neku hranu. I mijenjam torbe tokom tjedna ovisno o odjevnoj kombinaciji.
Ako nosim ruksak, onda sve to tamo preselim, ali ruksak nosim kad idem u spizu ili ako moram obavljati sto stvari po gradu ili nesto kupovati pa mi je lakse sve to potrpati i nositi na ledjima, nego vuci po rukama. U tramvaju skinem ruksak jer se ljudi guraju, a i paranoicna sam da me netko ne opljacka. :D
Kad idem vani onda nosim ruz, labelo, maramice, ogledalo, mob i manji novcanik s novcima, osobnom i zdravstvenom. Nikad se ne zna. :D

Ljudima ne prckam po torbama, kupaonicama, stanovima. Nekako mi je to nepristojno. Jedino volim pogledati sto tko ima od muzike i knjiga, ali prije pitam jel mogu pogledati.
... :nesvjest:

Gost

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Gost » 28 sij 2011 20:56

Većina vas da završi u ovom showu sa svojim torbama >

slika

... bi se skroz fajn snašla. :D

Plague

Re: Torba glavu čuva?

Post Postao/la Plague » 30 sij 2011 17:24

naočale za sunce, bocu vode, novčanik, žvakaće, labello i maskaru. usto imam i hrpu smeća koja se sastoji od starih maramica i računa, omota od čokoladica, praznih paketića žvakaćih i starih bonova za mobitel.
ReaTM je napisao/la: Dal bi se iz njih moglo išta iščitati o vama?
moglo bi se iščitat da sam nered kao takav. :D
ReaTM je napisao/la: Ima onih ljudi koji vole prekopavati po stvarima, promotriti tuđu kupaonicu kad su prvi put u njoj ne bi li dešifrirali išta o ljudima čije je to vlasništvo.
Jeste li takva osoba? (Hajde, bez srama. :p )
nisam. ne gledam ništa što me se direktno ne tiče i ne zanima me što drugi imaju u torbi ili kupaoni. osim ako se ne trebam otuširat pa proučim šampone i snimim gdje stoje ručnici.

Odgovorite