wifi udruge zagreb

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

wifi udruge zagreb

Post Postao/la bašja » 26 kol 2011 06:17

što raditi kada ti treba internetska veza, ali su pretplate i telefon i sl. obične varijante isključene. čula sam da bi mi rješenje mogla biti wifi mreža, pa me zanima ako netko o tome više zna ili je član da se ovdje raspiše o svemu.

Ja sam brzinski iskopala ova da linka: http://www.znetonline.net/ i http://www.zgwireless.net/
(ali se nisam još baš previše dala u proučavanje) koliko vidim govori se o preporukama, članarinama, pokrivenosti, tehničkoj i financijskoj pomoći kao dužnostima članova....
ima li ovdje članova, kakva su iskustva, jel to realno rješenje za internet (jeftino i dovoljno brzo i stabilno)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la Peglam_subotom » 26 kol 2011 07:20

Ja sam clan zgwireless-a. U startu te kosta pun drek. Antena i tak, sve te moguce pizdarije koje moras kupit. Al sam glupa da ti to detaljnije objasnim. :D Ne znam ni kolko je clanarina jer poznam covjeka koji poznaje covjeka... ;) Mislim da je 65kn/mj al zbilja nisam ziher. Al ono, bum ti pitala buraza pa ti on sve objasni. :) I da, telefonski racun mi se znatno smanjio, a svaki dan skidam po par filmova, serija, muzike... :D Jedini zajeb, bar meni, je kad mi od neke oluje, vjetar naheri antenu na krovu. Pa ju onda moram ici popravljat. Da, moze taj wireless biti i opasan po zivot. Al nije to tak cesto. Zimi vise. Ono, pod snijegom i tak. :P Da, bila sam ti od ogromne pomoci... :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la bašja » 26 kol 2011 08:01

Peglam_subotom je napisao/la:U startu te kosta pun drek.
kolko je taj drek pun?
govorimo pun drek 200kn, 500kn, 1000kn. jer kad sereš tanko ko ja, pojmovi su relativni :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la Peglam_subotom » 26 kol 2011 08:41

Antena je skupa, ko drek, jel. I mislim da je to onak najskuplja stavka. Možda i ugradnja iste ak se baš ne odvažiš pentrat na zgradu ili krov kuće. I mislim da je nas koštala oko soma i pol kuna. E sad, morti ima i jeftinijih, ja ti se u to zbilja ne kužim. :D A buraz još spava. :D Pošaljem ti pp kad nekaj više saznam.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la Zita » 01 ruj 2011 18:58

inace koristim vip homebox i 5 giga mi je nis a telefon ionak nikad ne koristim
sad razmatram ovu opciju pa se mozda ista i tebi svidi:
http://www.tele2.hr/mobilni_internet/po ... plata.html
20gb 100kn :)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la Zita » 20 ruj 2011 18:20

e imas i dodatnu mogucnost za net. meni je vip brzi na ovoj poziciji pa sam vidjela da ekipa koristi 5bg il 15gb paket+ukljucenu nocnu opciju gdje download radi punom parom
ne moras potpisat nikakve ugovore ak imas stick. ak ga nemas kupis ga za 150kn na kiosku i maltene surfas neograniceno (pazeci na vrijeme surfanja)
ak predjes svoju tarifu (5 il 15gb) brzina prijenosa podataka se smanji na sramotnih, beznacajnih 8kB/s sa cim nemres nit otvorit google stranicu
http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatn ... i-internet
Measure of a woman is her sense of humor

walkerpio98
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 srp 2021 13:13
Spol/rod: muško
Ja sam: gej

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la walkerpio98 » 05 srp 2021 13:35

Ako je brzina Wi-Fi-a spora ili je nakon nekog vremena korištenja interneta brzina Wi-Fi-a malo spora i s tim se problemom suočavate mnogo puta, samo trebate vrlo pažljivo provjeriti brzinu.
Samo kliknite ovdje i provjera brzine automatski
ptcl speed test započinje nakon nekoliko sekundi stvarne brzine na zaslonu. Tada dobro znate koji je stvarni problem vašeg Wi-Fi-ja.
posjetite moju stranicu
ptcl speed test

walkerpio98
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 srp 2021 13:13
Spol/rod: muško
Ja sam: gej

Re: wifi udruge zagreb

Post Postao/la walkerpio98 » 05 srp 2021 13:35

Ako je brzina Wi-Fi-a spora ili je nakon nekog vremena korištenja interneta brzina Wi-Fi-a malo spora i s tim se problemom suočavate mnogo puta, samo trebate vrlo pažljivo provjeriti brzinu.
Samo kliknite ovdje i provjera brzine automatski
ptcl speed test započinje nakon nekoliko sekundi stvarne brzine na zaslonu. Tada dobro znate koji je stvarni problem vašeg Wi-Fi-ja.
posjetite moju stranicu
ptcl speed test

Odgovorite