Adobe Creative Suite 2

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Adobe Creative Suite 2

Post Postao/la slapa » 15 sij 2013 08:39

Adobe je dao vani cijeli stari CS2 Suite za besplatan download. Super stvar za ljude s firmama koje moraju imati legalni softver ili ljude koji ne podržavaju piratluk. Svašta se moglo i s tim starijim verzijama Photoshopa, Ilustratora...
InDesign je super softver za pripremu časopisa i knjiga za tisak. Koristila ga dosta svojedobno. Vrijedi ovo sve staviti negdje na neki hard, može zatrebati.

U biti sad sam pročitala članak i izgleda da nije baš tako besplatan i legalan. Al opet su dali da ga skineš s njihovih stranica. :D

I link za više informacija i download.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Flash
Postovi: 29
Pridružen/a: 12 sij 2013 19:29

Re: Adobe Creative Suite 2

Post Postao/la Flash » 15 sij 2013 17:47

You have heard wrong! Adobe is absolutely not providing free copies of CS2!

What is true is that Adobe is terminating the activation servers for CS2 and that for existing licensed users of CS2 who need to reinstall their software, copies of CS2 that don't require activation but do require valid serial numbers are available. (Special serial numbers are provided on the page for each product download.) See <http://forums.adobe.com/thread/1114930>.

You are only legally entitled to download and install with that serial number if you have a valid license to the product!

http://forums.adobe.com/message/4974662#4974662

za doma pirat za neku bolju verziju :) a u firmi - ne.

Avatar
apsurdna
NullPointerException
Postovi: 300
Pridružen/a: 22 sij 2010 19:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Mojave Wasteland

Re: Adobe Creative Suite 2

Post Postao/la apsurdna » 15 sij 2013 18:11

Super mi je kako u topicu o Adobe-u komentira Flash :D :D
We can afford all we need, we cannot afford all we want.
Torta je laž.

Avatar
Flash
Postovi: 29
Pridružen/a: 12 sij 2013 19:29

Re: Adobe Creative Suite 2

Post Postao/la Flash » 15 sij 2013 18:29

i ja sad vidim :gigglenod: :wabbit:

Odgovorite