Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.

Jeste li za da tema sto mislis o korisnici iznad 1 dan/tj bude za podjebavanje?

Anketa je završila: 13 tra 2019 17:33.

ZA
3
50%
PROTIV
3
50%
 
Ukupno glasova: 6

lastresort

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la lastresort » 13 tra 2019 08:44

Ja vas niš ne razmem, nek netko nastavi kaladont

Ot tema za iskrene odgovore na pitanja temu pitaj me , kao tam odgovoriš jedno a sim izbaciš dušu xD

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la jpeg » 13 tra 2019 09:24

Reginald, ti bi mogla bit ceo svoje industri da se maknes iz ove pizdarije. Jebote crol u glavu.
Da pogledas jedan dan samo 3 filma i zamjenis crol tajm time, bila bi bolja osoba.

Njima cetri kojima sam isto rekla nisu me i nece me poslusat jer to znaci pomaknit nesto.

Jedna koju volite je rekla, de ne smaraj me.

Nek ovo bude fragment te teme iskrene, nesto tako ste nabole. Ps. Otvorite li tu iskrenu temu vrlo brzo ce se nanjusit potistenost i ego i "okej je, jaa too mooguu podnit", tako da ce bit za mjesec, dva, ...a ti si meni rekla ovo i ono...i lagadema ce vidit kako se radi u bekendu na misice.
Ma de.
Bs, rekla je nemoze! ☝️

Ili moze.
Ajde. Bit ce vam sexa i ljubavi cmok cmok cmok ovo i ono. Do prekida.

Bs je rekla moze 👈
E bs hvala sta si uvela ove emojie. Bas ti stoje. Bila bi super i ti ceo u reginoj industri. Jebote da.

A i bash isto vidim tu na regrutiranju jednom.
Kofimug bi slikala.

Stranica koju sam napravila je upravo uspjela biti inficirana sa redictovima na honeyme, pa ja necu radit bekend. Slaba mi je karika. Bekend bekend.
Bekend.

Al to se nece sad desit, jer ljudi ne vole promjene. Opce nije bitno o cemu se radi, odma je stoop. Nemoze.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Bash » 13 tra 2019 09:35

Kad bi tako htjele znat šta drugi misle ili ne misle o vama, otvorite temu Roast me pa da volonterke koje same izraze želju za roastanjem i podjebavanjem sebe to i dobiju.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la jpeg » 13 tra 2019 10:02

^ Uu preslika bi se experiment sa cuvarima i zatvorenicima

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 13 tra 2019 10:13

What just happened? Adamice, na temelju naše komunikacije, tj. odgovora (makar ovog kratkog, jel) koje mi napišeš zbilja mislim da postoji komunikacijska barijera/ne razumijemo se/interpretacije napisanog su all over the place, generalno, jel, ne samo sada.
Samo sam htjela reći da mislim da smo ja i ti def na različite načine interpretirale tu ideju za temu i imamo drugačiju viziju kako bi to izgledalo.
+
Sidenote da mi tvoj ton zvuči off kada nekoga komentiraš/kritiziraš ideje/iznosiš svoje mišljenje na neku temu.
+
Pizda dio se samo odnosio na moment laganog pišanja na SMOKIS temu, which I kinda regret sad, to je fakat ful jako bilo uncalled for. But I think you know that? Kajjaznam.

@jpeg - nemojmo ić tak daleko, treba samo nekad uzet par dana godišnjeg od bilo čega u životu. A i nije to baš ili ili, mislim da nitko od nas tu ne provodi cijeli dan zauvijek :D
A ako provodi, hmu na inbox, i ti možeš biti mod.

@Bash - not the same, tho, dio poante je u preuzimanju. But yeah.


e: al ajmo se vratit nekad on topic jer ovo nije dnevna soba nego fun side of crol.
e2: + lol, trebale bi imat poll koji bi samo bio- jesi li aktivna korisnica Crola- DA/NE, čist da vidimo koliko nas aktivnih zapravo ima. Jer, po ovom poll-u nas ima 6, ali hej, jasno da ne otvaraju svi sve teme.
Samo mi je bio chuckle moment kad sam vidjela taj broj. 6. 666. Đava.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 10:35

Regice pisem ovdje, pa ti prebaci u porucite. Cisto malo posla da ti zadam. :D
Skroz je ok da se ne razumijemo, nemres se s svakim ni razumjeti, niti pri tome mislim da to ukazuje na nesto lose ijedne od nas. Zivot te nauci. Razumjela sam i prvi put kakav dojam stjeces, odnosno na sto se osvrces. I sve ok.
Tvoj dojam, ne trebas se ponavljati niti trebas svaki put kad ja imam osvrt na nesto ili nekoga, podvlacit crtu s istim zakljuckom. Pokusaj se osvrnut na ono sto govorim a ne kako govorim, odnosno kako ti to percipiras da ja govorim. Mislim cisto da se ne ponavljas, mogu tvoje misljenje u potpis staviti. Jer tvoje misljenje, kao i moj "ton" nisu nesto sto se u datom trenutku treba uvijek iznova naglasavati. Zvuci vec dosadno, kao da niti jednog drugog valjanog argumenta u datoj temi/trenutku nemas. Ljubi te adamica, ali ono fakat brate :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 13 tra 2019 10:55

Ma ne, it's fine. Ne volim slat postove na druge teme čisto jer se onda izgubi kontinuitet.

Da, malo se vrtim(o) u krug s tim, tu si def u pravu, nisam ni primjetila, tbh. :D
A volim ja to tak, dok se ne istroši. Ponavljanje mi je okej jer dok postoji potreba- nije izašlo iz sistema. Ali isto tak, ne znam, valjda si mi sad to osvijestila, pa ću schillat? Ili barem primjetiti i stišati, u najgorem slučaju. Hope you don't mind.

Pa da, ali jedno je ne razumijevanje u smislu drugačijih vrijednosti, a drugo je interpretacija, jel. Na to se osvrćem. Zbilja imam osjećaj kao da funkcioniramo na različitim slojevima; mentalni koncepti/označitelji su nam drugačiji. But then again, možda ja sad tebe posve krivo interpretiram. Kužiš ti taj kuršlus, ej :D
+
Osvrnula sam se na ono što govoriš, ili? Ali da, ne vidim zašto se ne bi osvrnula i na način na koji to govoriš; taj dio je uvijek povezan i bitan.
Tangenta na to, kao što bi bilo posve različito da zbilja na jedan dan flipamo SMOKIS temu kad bi netko legit to shvatio kao poligon za iživljavanje i nasilje nad drugima ili kad bi to netko shvatio kao zajebanciju na jedan dan u kojoj pišemo pizdarije koje su smiješne, benigne i samo su kreativni shitposting (lol oksimoron).
+
Nnnnaglašavanje. Što ne. Ne poznajemo se + things change + neće nam ponestat riječi. Želim reć da živim u kući u kojoj uvijek preferiram višak nad manjkom. Bolje tri kartice teksta nakon koje se svi bolje razumijemo nego dvije rečenice koje ostavljaju prostora divljim interpretacijama.
+
A i ono. Ton mi je zbilja bitan, idk. Možda zato toliko jašem po tome, ali nije jedini konj kojeg jašem. Ergela, heeej.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 11:22

Ne nisi se osvrnula na ono sto govorim, nego na ono kako govorim i na to kako ti to iscitavas. Nisi potaknula raspravu, a mogla si, pa da ti pojasnim svoje misljenje koje je mozda u datom trenutku bilo kratko i djelovalo grubo, jer mi se neda s nekim ljudima cvijetice risati pa da isti ti po tom cvijecu pisaju, ali mi se uvijek da svoje misljenje obrazloziti.
Ja ne smatram da vrsim nasilje nad ikim ovdje, ovo je posve suludo uopce i pomisliti. Smatram li da uzimam slobodu da kazem sto mislim? Smatram, te takodjer smatram da svi imaju pravo i trebaju to. Kao sto sad ti cinis, kao sto ja cinim. Smatram li da moj ton, nije meden?Smatram. Smatram li da sam nekoga uvrijedila? Smatram, dobro znam koga i zasto. Smatram li da sam se nad nekim izivljavala nasiljem? Ne smatram.
Nego da se vratim zapravo na taj slavni prijedlog koji hoce ili nece zazivjeti.
Moje pitanje je zasto ti je potrebna sloboda/odobrenje, dan u tjednu, da izneses misljenje odnosno pizdariju o nekome ili necemu? Zasto sebe same cenzurirate? Zasto ne mozes pisat pizdarije kad god si u trenutku? Bojis li se da ces se nekome zamjeriti? Tezis li tome da imas forumsku ekipu kojoj pripadas? Regice ovo se ne odnosi na tebe, osobno. Ti ovak i jesi forumska ekipa, nego opcenito na korisnice.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 13 tra 2019 11:40

Da, fakat postojimo na posve različitim slojevima (ok, nije prikladna riječ čisto jer implicira nekakvu hijerarhiju. Mi smo pravci koji se nikada neće dotaknuti; svaka puca u svom smjeru u prostoru and that's that). Idk, you were right, man, nema smisla.
Jer, da, rekla si istu stvar, i ne, ne mislim da si se osvrnula i razumijela što sam napisala, a jako je lako moguće da ja imam slijepu točku na ono što ti pišeš jer se samo fulavamo jako. Ne znam gledaš li ti naše razgovore na isti način, a nekako mi taj dio gdje pišeš kako je sve s namjerom i jako svjesno implicira da ne.
Ne znam.

A znam da se ponavljamo; isti ritam, druga tema. Programirane smo tak i kaj sad; ne smeta mi, pa da mijenjam.

e: kužim da sam sad debil koji je nakon 'ajmo pisat dok se ne razumijemo' sve okrenuo na- hej, we're beating a dead horse here. A ne znam. Ne mislim da ćemo postići to razumijevanje jer smo i dalje na istoj točki toliko slovnih znakova nakon, jel, pa onda sve gubi--- išta. Smisao? Idk.

Uglavnom, zamisli taj suludi koncept da netko nekad uleti i napiše kako vidi tuđe razgovore i kako to interpretira. Just a thought. Ali ne, em to nikad nije dobra ideja trećoj osobi, em ne mislim da postoji dovoljno neutralna osoba na ovom forumu jer nas je zbilja malo i do određene mjere se poznajemo, a taj šit utječe jako. + lol, realno, mi smo jedine koje atm čitaju ovaj razgovor. Pa možemo i okrenut na srećicu. Kaj ima s tobom, di si? Ja, evo, chillam i pijem kavu već tri sata i pauziram tu i tamo Sabrinu. Simpatična serijica, nisam odavno neš gledala u kontinuitetu pa mi sjeda baš lijepo u ovom periodu.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 11:52

Pa ne smeta ni meni. Dapace, fora mi.
Ja ovdje obitavam, ne samo iz dosade i navike, nego zato sto sam masu puta uz neciji post znala zastati i pomislit " gle zbilja, fakat". Pa i uz tvoje, iako te nekad jedva razumijem. Al meni vise znacaja ima da to pomislim a da se ne razumijemo, nego da se toboze razumimo a kurca ne kuzimo. Inteligentne osobe ne teze samo istomisljenicima, i samo ljudima koji ih razumiju.

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 11:57

reginald je napisao/la:
13 tra 2019 11:40
Ali ne, em to nikad nije dobra ideja trećem ne mislim da postoji dovoljno neutralna osoba na ovom forumu jer nas je zbilja malo i do određene mjere se poznajemo, a taj šit utječe jako.

+ lol, realno, mi smo jedine koje atm čitaju ovaj razgovor. Pa možemo i okrenut na srećicu. Kaj ima s tobom, di si? Ja, evo, chillam i pijem kavu već tri sata i pauziram tu i tamo Sabrinu. Simpatična serijica, nisam odavno neš gledala u kontinuitetu pa mi sjeda baš lijepo u ovom periodu.
Pa da, i onda cemu maskirat svoje potrebe danom za podjebavanje. One s kojima si dobra, podjebavat ces svakog dana jer imas prostora i slobodu. One s kojima nisi dobra iz osobnih razloga, podjebavat ces legitimno, petkom kad je dan za to. :D tesko licemjerje. Opet da se ogradim, ne tvoje Regice.

+ ja pijem kavu, i razmisljam kak bi opet otkazala i ovaj dejt. Malo to psihoanaliziram, zasto to stalno cinim. Jesi ti bila u toj fazi?

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Coffeemug » 13 tra 2019 12:05

AKo nije regicino licemjerje, mislis na moje? Mozes odgovorit sa da ili ne, ne trazim objasnjenje. :)

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 12:16

Ne mogu odgovoriti sa da ili ne, jer ja nisam osoba koja u zivotu komunicira sa prostim rijecima poput da ili ne.
Ne mogu ni pruzit objasnjenje, jer smatram da za sve ipak treba imat granicu i mjeru.
A ti, ako si nasla shodno da se javis onda ti je dosta toga i samoj jasno, bez obzira na te miroljubive i krajnje pitome nedoumice. :)

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Coffeemug » 13 tra 2019 12:21

Ok. :)
Mozete nastavit.
I ako netko zna rijec na ez u kaladontu, neka pomogne.

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 12:23

Ezan, poznato u islamu. A sad, bokic :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 13 tra 2019 12:27

adamica je napisao/la:
13 tra 2019 11:57
Pa da, i onda cemu maskirat svoje potrebe danom za podjebavanje. One s kojima si dobra, podjebavat ces svakog dana jer imas prostora i slobodu. One s kojima nisi dobra iz osobnih razloga, podjebavat ces legitimno, petkom kad je dan za to. :D tesko licemjerje. Opet da se ogradim, ne tvoje Regice.

+ ja pijem kavu, i razmisljam kak bi opet otkazala i ovaj dejt. Malo to psihoanaliziram, zasto to stalno cinim. Jesi ti bila u toj fazi?
Ma ne, glasala sam za taj flip čisto jer mislim da se ne bi podjebavale s onima s kojima nismo dobre, iskreno jer socijalizacija i tak. Ljudi smo. Čak i ako bi, bilo bi zbilja malo i pitomo, dovoljno da štrecne, ali ne da zbilja pokrene svađu. Mala je ovo zajednica, čak i rasprave se uglavnom ugase prije nego što počnu i ljudi zaziru od posvećivanja/ulaganja u temu, recimo to tak. Što je sve legit, don't get me wrong, čisto jer je ovaj forum u nekom trenu skrenuo u tom smjeru i svi ga pratimo u stopu. Inercija.

Kaj, psihoanaliziranja? Ne znam dovoljno o psihologiji da to radim (ali je to u casual razgovoru zapravo sinonim za introspekciju, pa ne znam zaš radim distinkciju. Brijem da ti dotičeš psihologiju, pa brijem da zato? Čist da budem kao- okej, da, nije isto, nije moja struka pa to ni ne mogu zbilja), ali da sam introspektivna, brijem da smo svi, da :D
Nadam se da smo svi. Dođe sve to u valovima; nekad malo intenzivnije kroz duži period (tipa, sad sam u toj nekoj reset fazi i zanimljivo je, nisam ju imala odavno), al da, i inače, svaki dan- zašto sam ovo, zašto ono. Čist light meal of the day. E, al znaš koji mi je super moment? Input drugih. U nekom trenu sam ful aktivno počela tražiti input i pomaže baš jako. Za svaku pizdariju sad tražim drugo mišljenje, makar znam da predstavljam samo jednu perspektivu kad prepričavam šta kako gdje. I dalje ful pomaže.
A ako misliš- jesam li bila u fazi otkazivanja dejtova, to ne. Ali hej, to je sve curve. Prvo budeš nabrijana na x, pa se datum približi i ne da ti se, al se natjeraš i onda bude okej. Natjeraj se, bar će ti subota bit fora; dejtovi su zabavni bili loši il dobri :D
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Lagadema » 13 tra 2019 14:41

Sliko kaj ja i mišići?
Naravno znam da nitko tu nema takve mišiće :D
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 15:06

^ ima last :P

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la ariadne » 13 tra 2019 15:36

Topik za otvoreno hvalisanje i Conspicuous consumption :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la adamica » 13 tra 2019 16:31

Dnevnik mastrubacije. Cisto ono zbog evidencije :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 13 tra 2019 16:54

Tema: Zadnja korisnica Crola
Definiramo datum kad ćemo zatvoriti registracije na forum, i otvorimo temu u kojoj pokušavamo zadnju registriranu osobu potaknuti da piše na forumu do te mjere da ima najviše postova od bilo koje pojedinačne korisnice na forumu ikad. Bilo bi zajebano jer bi se svi morali uključiti da time ne nakucamo više nego ona odgovaranjem.
Ili on, možda bi se potrefio napaljeni. Bonus points ak se to desi.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Lagadema » 13 tra 2019 20:13

6 korisnica i tolika rasprava
šta bi da nas je 26. gorilo bi :D

došla bi na forum i ne bi mogla sve iščitati :D
kako bi to bilo moćno. hoćemo zamišljati?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 14 tra 2019 08:37

Ma dobro, imale bi modove za podforume. Ja bih probala dobit da sam mod dnevne ili svaštare u tom slučaju. Svaštara bi postala malo hc.
Al ima nas >6, makar bi mi se ful sviđala ideja da nas ima 6. Zamisli taj forum, estiboga. Odlično. e: sad sam lockala poll jer mi se sviđa kak' izgleda kad imamo ove dvije crte. Adibas. Abidas. Adidäs. lol.

Tema u kojoj craftamo scam mejlove i dijelimo one koje smo dobile. Onak, mini copywriter radionica, praktički, hands on. Zvala bi se neš tipa 'UPOZORENJE: PRIVATNA TEMA' ili 'DON'T DEAD OPEN INSIDE'.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Lagadema » 14 tra 2019 09:41

Znaš šta mene buni, kad god uđem, uvijek je trenutno 70 korisnika najmanje
Kako te lurkere navući na registraciju ?
Možda misle kako ćemo upasti među njih 6 :lol:
Ne kažem ja, sigurno bi bilo teško :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la fuji ix » 14 tra 2019 09:43

^
Mir kući ovoj. Ne izazivaj đavla. Imali smo ukazanje 666.
:D :D

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la nuit » 14 tra 2019 09:48

^^
slika

lastresort

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la lastresort » 14 tra 2019 10:28

^^zaključaš cijeli forum, ko i haer jel, pa tko hoće stalkat il čitat tračeve mora se regat, a prije toga naspamat novih postova da misle da se događa puno više neg što se događa. I onda ćemo uskoro imat sve topice koje nismo otvorili.
Ot-dnevnik vršenja fizioloških potreba, da vidimo ko najviše s.e.r.e. doslovno a tko samo u prenesenom značenju

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la ariadne » 14 tra 2019 13:13

nuit je napisao/la:
14 tra 2019 09:48
^^
slika
what a cursed gif
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la degenereginald » 14 tra 2019 13:20

Lagadema je napisao/la:
14 tra 2019 09:41
Znaš šta mene buni, kad god uđem, uvijek je trenutno 70 korisnika najmanje
slika
Klasik.
Ma ne, treba prihvatit da nas je deset i da smo umiruća vrsta. It's fine.
Ovi koji i nalete, brijem da nalete da vide jesu li druženja oživjela.
Ali hej, budu botovi nekad pisali, worry not, my fellow mod. A onda ćemo mi čistit za njima :D
Yay!

ot_ tema u kojoj recenziramo omekšivače, tekućine za čišćenje i generalno bapski casual talk, tak da se ne ponavlja u drugim temama.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Tema za ideje za topice koje nećemo otvoriti

Post Postao/la Lagadema » 14 tra 2019 13:36

Ne regie, ne prihvaćam
Ne mogu i neću :lol:

Možda da se ko na haeru otvori tema sa slikama forumašica
Pa bi trebe poletile kad bi vidjeli kako smo zgodne :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Odgovorite