Tražim cimericu

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
pusiket
Postovi: 36
Pridružen/a: 23 sij 2017 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Tražim cimericu

Post Postao/la pusiket » 02 ožu 2021 12:32

Pozdrav! Ako netko traži cimericu za suživot ili poznate nekoga da trazi stan ,slobodno javite. Stan se nalazi na Jarunu,2. Kat,otprilike 50m2,trosoban,znači 2 spavace sobe (jedna slobodna otprilike 15m2),dnevni boravak sa blagovaonom,kupaona,kuhinja sa hodnikom i balkon. Cijena 1300kn po osobi plus rezije (zimi otprilike 600kn po osobi,ljeti manje) Stan se nalazi blizu Horvaćanske ulice i u blizini svih sadrzaja ukljucujuci i tramv stanice. Kućni ljubimci dozvoljeni.Za detalje javite se u inbox. Hvala!
Zadnja izmjena: pusiket, dana/u 02 ožu 2021 12:36, ukupno mijenjano 2 puta.

pusiket
Postovi: 36
Pridružen/a: 23 sij 2017 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tražim cimericu

Post Postao/la pusiket » 02 ožu 2021 12:33

pusiket je napisao/la:
02 ožu 2021 12:32
Pozdrav! Ako netko traži cimericu za suživot ili poznate nekoga da trazi stan ,slobodno javite. Stan se nalazi na Jarunu,otprilike 50m2,trosoban,znači 2 spavace sobe (jedna slobodna otprilike 15m2),dnevni boravak sa blagovaonom,kupaona,kuhinja sa hodnikom i balkon. Cijena 1300kn po osobi plus rezije (zimi otprilike 600kn po osobi,ljeti manje) Stan se nalazi blizu Horvaćanske ulice i u blizini svih sadrzaja ukljucujuci i tramv stanice. Kućni ljubimci dozvoljeni. Za detalje javite se u inbox. Hvala!

Odgovorite