Stare koke vole piletinu

Kao što i sam naziv govori, podforum za dame starije od 40.

jeste li sklone seksu s mlađim partnerima?

nikako, padam na ljude svojih godina
25
38%
ponekad, ali nije mi zapravo bitno
33
51%
naravno, samo takve i primam
7
11%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Andain » 10 lip 2015 14:54

gigiONlajna je napisao/la: Zaključila sam da sam u zeznutim godinama za bit solo. Lezbi moje generacije nema puno (il nisu otvorene s tim) i ak jesu onda su u vezi. Zaključujem i da je pogotovo zeznuto biti gay u kasnijim 40-tim/pedesetima, kojih ima još manje (tj. tim generacijama je još daleko teže prakticirati ono što jesu) ili je teško doći s njima u kontakt.
Lijep post. I znaš što me uvijek čudilo. Kako na ovakvim i svim sl. forumima zapravo nema više starijih žena obzirom da je ovaj vid ''pronalaženja date-ova'' barem u teoriji idealna opcija za njih..nije da su svi po klubovima, jel ;), a nije baš i da Hr. nudi pregršt drugih opcija za upoznavanje. Naravno, tu je i nekakav prošireni krug poznanika koji si stvoriš tijekom života, al za lgbt osobu, to opet nije neki ogroman izbor.
:)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Vox Feminae » 09 kol 2015 23:47

Dakota je napisao/la:Hahaha, ne znam. Totalno sam lost in space sto se tice toga. Ni vrit ni mimo ali ostajem pri tome da ne poduzimam nista. Ne mogu si priustiti to :dork: tako da, ako ona nesto napravi, trgnut cu se drage volje i priskocit :D buni me, sta ces...zena zna :kokice:
Kuzim te iako bih, da sam na tvom mjestu, vec nekako situaciju razrijesila... Bilo sama sa sobom ili s njom (nisam kao ti tako strpljive prirode :D)

Sretno ;)
The eyes, chico, they never lie.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la black.cat » 13 kol 2015 08:07

mislim da sam vec pisala na ovoj temi, ali nema veze, opet cu.

naisla sam na starije zene koje fizicki jos jako dobro izgledaju i mislim da bih se mogla zamislit u nekoj vrsti odnosa sa navedenom...

starije zene ipak imaju vise iskustva i time sto su starije, podrazumijeva se i neka zrelost jer zamisli odrslu zenu kojoj je samo na pameti i jedini cilj u zivotu, koliko bude popila i da mi prica kak se npr. sinoc tak dobro naroljala. mislim da to dvoje ne ide zajedno. :D

kad smo vec kod starijih, ima jedna koja me zavela svojom pojavom, ali nezna da mi se svidja :sramise: da li me ipak skuzila ili doista nema pojma sto ja osjecam, nemam pojma...

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la modblaise » 13 kol 2015 08:56

A zašto ti nas sa 40 i + smatraš "starijima"? Ma mi smo ti ful mlade duhom :veryhappydance:
I need you, you're the one I need.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la black.cat » 14 kol 2015 07:20

modblaise je napisao/la:A zašto ti nas sa 40 i + smatraš "starijima"? Ma mi smo ti ful mlade duhom :veryhappydance:
pa ono, od mene ste starije...

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Vox Feminae » 14 kol 2015 07:30

That's, kinda, referentna točka. :kokice:

Nego, nekoć sam imala ideju da je starije - zrelije, ...alaj sam se dobrano udesla.

Bajdvej, uvijek su mi bile fascinantne 40+, posebice mi je lijepo naići u klubu na takvu. :touched:

U okružju gdje sve mlado, nedojebano i hirovito, treba stajati kao takva, iza sebe i svojih godina. Posebice kad je sama, solo na vjetru.
The eyes, chico, they never lie.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la black.cat » 15 kol 2015 08:13

spomenula sam "simpatiju"... i nikad mi nije problem prici curi, ali ovo je zena i u biti se uopce ne poznajemo. imate li kakav dobar savjet kako da joj pridjem?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la modblaise » 19 kol 2015 11:28

black.cat je napisao/la:spomenula sam "simpatiju"... i nikad mi nije problem prici curi, ali ovo je zena i u biti se uopce ne poznajemo. imate li kakav dobar savjet kako da joj pridjem?
Zašto bi bilo razlike u pristupu curi i ženi? Pristupi joj onako kako inače pristupaš nekom tko ti se svidi. Jer ako se prilagođavaš i mijenjaš zbog njenih godina, onda u startu daješ lažnu sliku o sebi. Treba da te prihvati takvu kakva jesi. Ako joj u startu ne pašu tvoje godine i sve što one nose, onda bolje da ne započinjete vezu.....
Bitnije je da li je ženska uopće gay ili bi? Ako ne znaš, dok ne pokušaš ne možeš ni saznati ;-) Ma uleti, ne jedemo mi 40+, samo imamo bolje radare i više utakmica u nogama ;-)
I need you, you're the one I need.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 10:17

modblaise je napisao/la:
black.cat je napisao/la:spomenula sam "simpatiju"... i nikad mi nije problem prici curi, ali ovo je zena i u biti se uopce ne poznajemo. imate li kakav dobar savjet kako da joj pridjem?
Zašto bi bilo razlike u pristupu curi i ženi? Pristupi joj onako kako inače pristupaš nekom tko ti se svidi. Jer ako se prilagođavaš i mijenjaš zbog njenih godina, onda u startu daješ lažnu sliku o sebi. Treba da te prihvati takvu kakva jesi. Ako joj u startu ne pašu tvoje godine i sve što one nose, onda bolje da ne započinjete vezu.....
Bitnije je da li je ženska uopće gay ili bi? Ako ne znaš, dok ne pokušaš ne možeš ni saznati ;-) Ma uleti, ne jedemo mi 40+, samo imamo bolje radare i više utakmica u nogama ;-)

mislim d aje ovo jedna od notornijih gluposti koju sam procitala :D uza svo duzno i neduznicno postovanje.
zasto je bitno da li je gay ili bi? :)

ako je bi barem ima po uzoru na sto po potrebi izjebati drcno i odlucno. ( ok je, znam da je sovinisticki komentar, ali nije neosnovan)

imate bolje radare i vise utakmica medju nogama...


dakle, radari su vam zastarjeli, a noge su vam umorne? miiiirovina, miiiirovina :D :D :D

mozda ne pasu godine, ali pase seks...saaaa ima veze...to je barem univerzalan jezik koji brise granice...sve ostalo je preseravanje i izmotavanje. prije ili kasnije igras obje uloge, ako ne pogines/ opandrknes prije nego dosegnes godine i mogucnost da se sesksas s nekim tko je 10 godina mladja, pod uvjetom da nisi pedofil.... :/ e to je herojski! prezivjeti do cetrdeset i plus...

srdacne cestitke, ja do tud sici necu....a a ko i stignem...bit cu s mladjom zenom...to vec sada znam...takva mi je glava...samo da se tijelo ne pocne raspadati...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 kol 2015 10:35

zwarte paard je napisao/la: zasto je bitno da li je gay ili bi? :)
Pa mislim da se neće baš usrećiti ako se upucava strejtuši :gigglenod:
Postoje iznimke, naravno.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 11:01

nije napisano hetero :) nego gay ili bi...

to jeee velika raaazliiiika...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 kol 2015 11:21

Ne hvatam te. Opet :lol:

Ja sam shvatila da modblaise veli da je bitnije jel žena gay ili bi, nego godina koliko ima.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la megan » 20 kol 2015 11:40

Modblaise je htjela reci da je bitno je li zena gay/bi, a ne je li jedno ili drugo ;)
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Andain » 20 kol 2015 11:42

Megan, preduhitrila si me :P

Anyway, ja donekle i kužim razliku pristupa ženi ili curi. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la megan » 20 kol 2015 11:45

Ja isto :lol:
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 14:23

da z a promijenu zbunite vi mene :d

sada idem citati jer apsolutno ne kuzim opet sta je koja htjela reci, ali izgleda da je do mene. ne kuzim janninog uljeza niti ovo s gay bi...briljiram i idem sve procitati ne bi li shvatila...mada blink blink...vec mi je veselo...bojim se sto cu zakljuciti i shvatiti...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 14:35

aaaaaa


bilezz, megan u pravu ste!

Zašto bi bilo razlike u pristupu curi i ženi? Pristupi joj onako kako inače pristupaš nekom tko ti se svidi. Jer ako se prilagođavaš i mijenjaš zbog njenih godina, onda u startu daješ lažnu sliku o sebi. Treba da te prihvati takvu kakva jesi. Ako joj u startu ne pašu tvoje godine i sve što one nose, onda bolje da ne započinjete vezu.....
Bitnije je da li je ženska uopće gay ili bi? Ako ne znaš, dok ne pokušaš ne možeš ni saznati ;-) Ma uleti, ne jedemo mi 40+, samo imamo bolje radare i više utakmica u nogama ;-)


mada, svejedno. vidi kakve su ove 40 plus, pristupaju zeni/curi samo iz nekakvih necistih pobuda :D bitno je da je gay/bi inace gubis vrijeme ni za sto.

1. mozes saznati, jezici su duuugi i sve se zna :D barem je to tako kod nas mladjih...
2.ovo da ne jedete vi preko 40 plus- jel to prana? :D

p.s. sve se nesto vozim i mislim o tim radarima, jesu oni proizvedeni u SSSRu :D

p.s. nista od napisanog ne shvatiti ozbiljno, samo eto...

andain u cemu je razlika pristupa curi i zeni? :) ozbiljno pitam...kako je vidis. meni je to pomicna kategorija, bez granica...i ima neka razlika, ali je toliko suptilno da je ne mogu definirati, pa me zanima kako bi ti to ucinila?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la megan » 20 kol 2015 14:36

modblaise je napisao/la:Zašto bi bilo razlike u pristupu curi i ženi? Pristupi joj onako kako inače pristupaš nekom tko ti se svidi. Jer ako se prilagođavaš i mijenjaš zbog njenih godina, onda u startu daješ lažnu sliku o sebi. Treba da te prihvati takvu kakva jesi. Ako joj u startu ne pašu tvoje godine i sve što one nose, onda bolje da ne započinjete vezu.....
Bitnije je da li je ženska uopće gay ili bi? Ako ne znaš, dok ne pokušaš ne možeš ni saznati ;-) Ma uleti, ne jedemo mi 40+, samo imamo bolje radare i više utakmica u nogama ;-)
Ovo boldano znaci da je bitnije da je zena gay/bi, a ne straight. Znaci bitnije je svidjaju li joj se cure (neovisno o tome svidjaju li joj se uz njih i muskarci).
Odgovor na njeno pitanje je DA ili NE.

:lol:

Edit: eto, shvatila :D
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 14:57

nisam... za sto je bitno da li je zena gay ili bi? :D

da jedes kolace s njom? pa mozes jesti kolace i sa str8 zenom ili kao sto fino lezzbi napise od milja sa strejtusom :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 20 kol 2015 14:59

ja sam mislila da je to recenica, a ne pitanje...kao tvrdnja.

a jeeesss gdje ovo ode...

da bitno je da je zena gay i bi ako je zelis seksualno sto god....ma i ako je str8 ok je, pokazes joj da to i nije tako. dobro, mame, sestre mogu imati neku postedu, iako relno, ne znam cemu to? :D

p.s. megan, jako je lijepo od tebe sto se trudis :) razumjela sam te, mada mi ovaj upitnik nije jasan, koga M. pita da li je bitno da li je zena gay ili bi?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la megan » 20 kol 2015 15:45

To ti je u govoru kad kazes izjavnu recenicu, ali na samom kraju promijenis intonaciju i pretvoris ju u pitanje dajuci do znanja da ocekujes od osobe s kojom razgovaras da potvrdi/opovrgne/prokomentira tu tvoju izjavu.
Kad bi se ta recenica prevela na cisti knjizevni hrvatski, glasila bi: Bitnije je je li zenska uopce gay ili bi. Je li?
Desert je visnjica :(

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Yeci » 20 kol 2015 16:07

^ :roftl: :touched:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Yeci » 20 kol 2015 16:08

Ovoga.. Ot: Koliko skužih, nisam nešto pretjerno sklona sexu, at all, a ne s mlađim. :lol: :runaway:
Don't talk about life, live it.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la black.cat » 21 kol 2015 07:35

:kokice:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la Andain » 21 kol 2015 07:52

zwarte paard je napisao/la: andain u cemu je razlika pristupa curi i zeni? :) ozbiljno pitam...kako je vidis. meni je to pomicna kategorija, bez granica...i ima neka razlika, ali je toliko suptilno da je ne mogu definirati, pa me zanima kako bi ti to ucinila?
Pa ne znam na što je black cat mislila, al valjda pristup ovisi dijelom ne samo o tvojim motivima već i osobi kojoj pristupaš, a reći da nema razlike između cure (rane 20-e npr) i žene (recimo 30, 35 nadalje) je..khm..deprimirajuće.
Da pojednostavnim, pretpostavljam da će cura puno bezazlenije ući u neki flert i avanturu od žene i recimo da ako se radi o osobi za koju se ne zna je li str8, rekla bih da je i veća mogućnost da, ako osoba i je str8, cura bude raspoložena za eksperimentiranje dok žena (koja statistički ima više šanse da ima obitelj iza sebe) ne. Ali ovo je čisto moje teoretiziranje, u konačnici sve ovisi o tom koliko je black cat emocionalno inteligentna i može čitati znakove osobe koja joj se dopada i prema tome napravili ili ne prvi korak (i koliko je spremna riskirati jer rijetko znaš sa 100 sigurnošću dok ne postaneš blizak s osobom) :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 21 kol 2015 09:13

megan je napisao/la:To ti je u govoru kad kazes izjavnu recenicu, ali na samom kraju promijenis intonaciju i pretvoris ju u pitanje dajuci do znanja da ocekujes od osobe s kojom razgovaras da potvrdi/opovrgne/prokomentira tu tvoju izjavu.
Kad bi se ta recenica prevela na cisti knjizevni hrvatski, glasila bi: Bitnije je je li zenska uopce gay ili bi. Je li?

Bitnije je da li je ženska uopće gay ili bi? Ako ne znaš, dok ne pokušaš ne možeš ni saznati ;-)

dakle da recenicu ucinimo jasnijom:

bitnije je da li je zenska gay ili bi, ili nije... ne volim rijec zenska..


bitnije je da li zena jeste gay/bi ili nije. nije li tako?

s tim da pitanje moze biti retoricko u ovom slucaju :)

megan, hvaaala.

andin, ne stignem tipkati...ali hvala i tebi:)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la modblaise » 21 kol 2015 11:38

Uh, baš ste zakomplicirale nešto što je bilo jednostavno. Iako, neke su odmah skužile poantu mog posta.

Dakle, naravno da sam mislila s onom potvrdno/upitnom rečenicom da je bitno da li je žena uopće gay/bi ili je ipak hetero. Mislim da je to vrlo bitan detalj o kojem itekako ovisi uspjeh u pristupu ;-) I da, naravno ako se black cat misli s njom samo družiti uz kavicu, ići u kino ili heklati, onda to nije uopće bitno. Ali očito je da su njene namjere malo drugačije ;-)

Komentar o radaru i utakmicama u nogama je bio, onako, više zajebantski. Jer, ako ću suditi po sebi, mojih 40+ ne znači puno u ovom slučaju jer i nemam baš velikog iskustva sa ženama (ako gledamo broj žena s kojima sam bila) jer sam priličan dio svog života bila sakrivena.
Neke od vas baš imaju potrebu da svoj cinizam istresaju gdje treba i ne treba. Čemu to? Mislila sam da to baš ide s godinama, kao, više godina, više loših iskustava, više cinizma... A zwarte paard mi se ne čini baš puno stara :-P
I need you, you're the one I need.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 21 kol 2015 13:08

ma dusa mi je kao biblija :D

braaate, ne znam da li je do mene, ali se stvarno zezam. mozda imam specifican smisao ili nesmisao za zezanje...ne znam...ne bih rekla da je istresanje, samo su mi zanimljive usporedbe i klisei...radar i utakmice u nogama su idealne za to. ne mogu odoliti :D

ali dobro, svako dise neki svoj film... :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la modblaise » 21 kol 2015 13:17

zwarte paard je napisao/la:ma dusa mi je kao biblija :D

braaate, ne znam da li je do mene, ali se stvarno zezam. mozda imam specifican smisao ili nesmisao za zezanje...ne znam...ne bih rekla da je istresanje, samo su mi zanimljive usporedbe i klisei...radar i utakmice u nogama su idealne za to. ne mogu odoliti :D

ali dobro, svako dise neki svoj film... :)
ako je zezanje, onda ok ;-)
možda si ti k'o moja draga, ona isto ima specifičan smisao za humor. i nije problem kad smo oči u oči, onda skužim (prije ili kasnije), ali na chatu se redovito zakačimo ... Ha gha ha
I need you, you're the one I need.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Stare koke vole piletinu

Post Postao/la zwarte paard » 21 kol 2015 13:56

naravno da je zezanje...


mislim... sada sam zbog posla/izlazaka/alkohola i nespavanja bas drkenzi, ali nisam bila kada sam tipkala.

generalno zivo mi se jebe, znam da mi je pedigre ok i da generalno samo glupace ne kuze...kazu da je ne imanje smisla za ironiju, cinizam, crni humor jedan od pokazatelja manjka inteligencije, pa se ovdje kontam s par ljudi onako za pravo bez da se znamo.

a i meni nije najasnije zasto uopce diram...pa poslije smrdim. sklonost mazohizmu valjda. :D

elem 1. nisam vredjala, zezala sam se.
elem 2. tema teme je vjekovno vjekovna i bit ce takva za vjekove vjekova
elem 3. idem na kavu! :D

a vi se volite bez obzira na godine jer godine kao i kilaza nisu bitne. bitno je da je gay ili bi!

idem na kavu i po m and m bombone... :typerhappy: :typerhappy: :typerhappy: :typerhappy: :typerhappy:
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Odgovorite