Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 05 svi 2015 20:58

Moloko je napisao/la: :D Sad mi je lakše. Ja sam na kraju krenula u 21:46, odradila točno 6 min i sad opet čekam puni sat. :D

OT: Upravo sad pokušavam pročitati što sam prevela i imam toliko ružan rukopis da ne mogu.
21:46? Moj OCD ne dopušta takvo bogohulje. :D

OT: Tipkam se s frendom i razmišljam kako mi baš baš fali. Jesam li rekla baš? Baš.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 05 svi 2015 21:01

Pusti ti to, sve je dobro dok nemaš OCD sa mlijekom. (long story).

OT: Ovaj članak čak i nije tako dosadan..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Malory » 05 svi 2015 21:03

Moloko je napisao/la:Pusti ti to, sve je dobro dok nemaš OCD sa mlijekom. (long story).

OT: Ovaj članak čak i nije tako dosadan..
O čemu se radi u članku?

OT: 22:02. Yeah! :duckdance:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 05 svi 2015 21:05

"Social innovation, the new challenge for Europe." Frank Pot and Fietje Vaas.

Eto ti pa čitaj. :D

OT: Pije mi se limunada a nemam limun :/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 05 svi 2015 21:23

^ a da si nađete sobu? :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Andain » 05 svi 2015 21:28

“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 05 svi 2015 21:31

Yeci je napisao/la:^ a da si nađete sobu? :D
Šta si nabrijana :D

OT: Tv.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 05 svi 2015 21:32

Pobrkala si me s nekime, ja sam hc menefregista. :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 05 svi 2015 21:41

Uvijek se iznova iznenadim stupnju retardiranosti ovih tv reklama. Oni kao da se natječu tko će napraviti gluplju..a koliko novaca samo ode na to.. :brainless:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 05 svi 2015 23:06

Upravo sad , u sred pol noći pozvah dugomjesečni crush da samnom dođe u Zgb na lezbo party jer slavimo rođendane, a nisam joj uopće outana. :roftl: Da mi je znati koliko će upitnika biti nad glavom kad pročita. :roftl:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 09:59

slapa je napisao/la:^
to je od lani da više nije ladies only party

Nije istina, lol. :unsure: Sjećam se u devetom mjesecu lani je isto bilo ladies only, u rushu? :unsure: I nije mi smio bratić. Onda smo se napili u milenijumu i u gornjem gradu negdje i bogu hvala njemu je pozlilo i otišao je u stan, pa sam ja sa peronosporicom vidla parteey, doduše nakratko jer je i njoj pozlilo. :roftl:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 06 svi 2015 10:04

Samo 32 ljudi je ispred mene u redu. Samo 32.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Little N » 06 svi 2015 10:05

Da. I ja mislim da nisu mogli frajeri. Mi smo dosli doduse na zadnjih 10min sa svadbe, al redar je bio poprilicno uzrujan sto ga neki lik 5x zaredom zica da ga pusti.

Ont. Prvi kratki rukavi this year..i sve cekam onu thunder storm kaj su najavili za popodne jer je to jedini logican slijed.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 06 svi 2015 10:40

Yeci je napisao/la:
slapa je napisao/la:^
to je od lani da više nije ladies only party

Nije istina, lol. :unsure: Sjećam se u devetom mjesecu lani je isto bilo ladies only, u rushu? :unsure: I nije mi smio bratić. Onda smo se napili u milenijumu i u gornjem gradu negdje i bogu hvala njemu je pozlilo i otišao je u stan, pa sam ja sa peronosporicom vidla parteey, doduše nakratko jer je i njoj pozlilo. :roftl:
a pa krivo mislite, pitajte zitu ili t3 ako vam ne ulijevam povjerenje. :D radila sam plakat i izričito mi je rečeno da se izbacuje ladies only te da je party besplatan i otvoren za sve prijatelje/ice CroL-a. sad moguće da je bio neki neupućeni zaštitar na ulazu, to stvarno ne znam. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 10:42

Ne znam ja ništa, ali bilo bi lijepo da se dogovorite, moj bratić je u devetom mjesecu poljubio vrata. Nadam se da neće i sada 30og. :/
Don't talk about life, live it.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Little N » 06 svi 2015 10:43

Onda je redar diskriminirao po svom nahodjenju :lol:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 06 svi 2015 10:50

sad gledam taj topic od lani u kojem je Zita napisala da je ladies only baš na tvoj upit iako mi je tamara3 rekla da nije i da to ne ide na plakat. tako da svakako provjeri s njima prije nego povedeš bratića.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 10:50

^
^
Al nije fer, moj bratić izgleda više femme nego pola floora koje je taj isti pustio unutra tu noć, lol. :roftl:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 10:52

slapa je napisao/la:sad gledam taj topic od lani u kojem je Zita napisala da je ladies only baš na tvoj upit iako mi je tamara3 rekla da nije i da to ne ide na plakat. tako da svakako provjeri s njima prije nego povedeš bratića.

Hvala ti na ovome jer mi je tamara rekla da ga mogu povesti. Znači moram s Zitom to još checkirati. :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 06 svi 2015 10:52

yep, I'd say so. :D
osobno nisam fan te isključivosti na eventima i nije mi to to ako nema plesanja s pederima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 11:04

Ni ja, već godinama ne prakticiram izlaske bez bar dva muška kraj sebe, lol. Jest da težim jednako jednoj vreći cementa, ali uopće nisam laka za nosit. :D

Ot: Pravim smoothie za na job.
Don't talk about life, live it.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 06 svi 2015 11:40

"Pala" sam na kauc. Ovo vrijeme vani je bolesno. :faint:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upravo sada...

Post Postao/la str8faith » 06 svi 2015 12:00

28 tisuca kuna za trio gušt , 1.8 u Račišću , pufff nadam se da ce pjevat najmanje 4 sata za tu lovu a ne ko Guliano 8 pjesama i bok! mislim da treba i Maju Šuput organizirat ona isto napravi šow i nije skupa
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 14:32

Svi programi down.. Tapija na poslu.. :brainless:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 06 svi 2015 17:08

Umjesto da pišem što trebam ja radim novi folder remix-eva :/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 06 svi 2015 17:20

Na poslu, dejdrimam ovaj vikend doma i bajkere. <3
Don't talk about life, live it.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upravo sada...

Post Postao/la str8faith » 06 svi 2015 19:15

naslam let za kijev oko 2000 kn , toliko me izađe 5 dana u rimu s nocenjem ...nisam pametna a di je jos viza
trazim jos smjestaj za herceg novi
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 06 svi 2015 20:08

slika

Again!

:touched:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upravo sada...

Post Postao/la str8faith » 07 svi 2015 15:08

plačam put 5 dana u italiji s agencijom prvoj koju sretnem u zagrebu na pivi u 10 misec i smjestaj i hranu , a ostalo nek si plati sam akartu za muzeje i alkohol jer ja se ne micem 5 dana iz hotela u 10 misec!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Yeci » 08 svi 2015 10:43

Upravo sada je upala u plan i Arka Fiumana iduću subotu, dear gosh, ja sam tako bankrotirala. :D
Don't talk about life, live it.

Odgovorite