Tema u kojoj smo bolesno bogate

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Tema u kojoj smo bolesno bogate

Post Postao/la degenereginald » 24 stu 2019 15:14

Woo.
Ugl.
Imaš sve bolesno puno para. Ono, da se potrudiš, uspjela bi ih nekako potrošit sve, ali bi fakat morala bit kreativna. Okej, to je premisa. Nakon što si razdijelila svima kome želiš dat pare neke pare, kaj bi napravila za sebe? Di bi utukla te pare?

Tbh, otvaram ovu temu da u njoj mogu maštati kako sam na nekoj praznoj, pješčanoj plaži s koktelom u ruci kad vani počne jebeni snijeg.

Ja bi prvo otišla na plažu, par mjeseci, dok mi se toplina ne vrati u kosti uz jebene partije and whatnot, a onda brijem da bih pogledala sve mjuzikle koji se vrte na Broadwayu jer bi do te točke prestala osjećati droge, a mjuzikli su spektakl pa kao neš. Možda nakon toga neka izolacija doma uz jeben komp & toys. I'm a simple girl.


Inspired by a sick rich fuck, John McAfee.
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: Tema u kojoj smo bolesno bogate

Post Postao/la DelayLema » 24 stu 2019 19:14

Prvo desetak godina slika posvuda, a onda odabrat najbolje misto tj. otok i ostat. Posadit biljke, malo ribu lovit i tako. Sve pomalo, bez guzve, buke i svega sta ovaj bolesni sitem nudi. Kuca na plazi drvena, bez puno prostorija slika. Sta jednostavniji zivot bez puno trosenja para i opcenito bez puno stvari odnosno najvaznije da nisam rob i ne moram puno radit, punit glavu glupim informacijama ko je sta reka od politike, sta ce bit sutra, daj se ponasaj i slicna sranja odnosno zivot kakav sad zivim "nije ti zivot pjesma kariba" :lol:

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema u kojoj smo bolesno bogate

Post Postao/la Extravagant_style » 15 pro 2019 03:53

Kad bi bila bolesno bogata, imala bi:
Osobnog kuhara,
Osobnog doktora,
Osobnog stilista,
te onog koji bi umjesto mene pričao (u moje ime) i ophodio se s drugim ljudima kad se meni nebi dalo.

:veryhappydance:
gimme some more...

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Tema u kojoj smo bolesno bogate

Post Postao/la Nobody » 20 pro 2019 17:17

Proputovala svijet. Po par tjedana u svakoj drzavi dok ne obidem sve. :giraffe:
:read:

Thus
Postovi: 45
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tema u kojoj smo bolesno bogate

Post Postao/la Thus » 24 ruj 2023 19:14

Imala bi jedan auto, tri stana, bogatu ženu kojoj bi listila i kuhala i usput se zajebavala sa malo većim popravcima sama jer što duplo zezneš duplo košta. Zapravo ne želim bit volesno bogata, želim samo imat dovoljno love da mi na socijalnom prilikom procjene kao potencijalnog posvojitelja samo pogledaju stanje računa ko Opačičkoj i još nekim rich gayevima i kažu samo može gospođo. Tri stana jer jedan starcima, jedna viksa i jedan meni ženi i djeci. I da ne moram selit vani jer mi se ne živi pod kreditom ostatak života. Thats all sisters

Odgovorite