Queer Zagreb - anketa po školama

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Queer Zagreb - anketa po školama

Post Postao/la astra glacialia » 29 stu 2011 17:29

Nadam se da bi ovo mogao vidjeti netko koga se tiče ili tko bi mogao proslijediti nekom koga se tiče. Nemam ništa protiv ispitivanja stavova zagrebačkih srednjoškolaca o osobama manjinskih seksualnih orijentacija i nasilju prema njima, naprotiv, sve je pravilno provedeno (zatraženo dopuštenje škole i roditelja itd.) i treba povremeno provoditi takva istraživanja, ali "moji" srednjoškolci poručuju da bi vrlo rado korektno ispunili anketu da je bila kratka i jednostavna i dana im na do desetak minuta tijekom sata razrednika, no sabotirali su ju (nasumičnim i besmislenim odgovorima), skupa s drugom takvom anketom, jer im je bila predugačka (i možda u nekim dijelovima prekomplicirana) i jer su zbog nje morali posebno ostati nakon nastave. Riječ je o dobroj školi čiji su učenici općenito vrlo tolerantni i nenasilni i prihvaćaju lgbtq osobe. Dakle, za ubuduće onom tko sastavlja takve ankete: skratite na najnužnije!
per aspera ad astra

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Queer Zagreb - anketa po školama

Post Postao/la Popeye » 06 pro 2011 02:57

wtf?!

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Queer Zagreb - anketa po školama

Post Postao/la astra glacialia » 06 pro 2011 13:40

Nije prebitno, idem staviti na neko prikladnije mjesto, samo sam imala potrebu staviti kad su mi već klinci rekli, možda nekom bude korisna informacija.
per aspera ad astra

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Queer Zagreb - anketa po školama

Post Postao/la Popeye » 06 pro 2011 16:50

pa posalji im na mejl... ili im se javi preko fejsa... ovako bas i nema smisla...

Odgovorite