Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Smajli71
Postovi: 3
Pridružen/a: 26 ožu 2018 19:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Post Postao/la Smajli71 » 28 ožu 2018 15:38

:dork:
Da ljuta sam.Opet me zovu skrti Bracani da im perem wc.
Prosle godine kroz taj hotel prosli bez jbtmi i onaj sto je gulio krompir kao pokajnik....puno sam ih takvih lopova vidjela tamo,i ne bh podnijela vise...
I kako da odem opet na sezonu,ako sam tamo vidjela najvece gadosti politike i prezivjela bezobrazluke nadzorne....

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Post Postao/la jpeg » 28 ožu 2018 18:44

pa, jel mos istrpit radi place. Ne vole svi posao koji obavljaju i rade ga radi place.
I ja sam to radila i razumim koliko je i tesko fizicki i koliko si mali ponekad ako ne i cesto.

Mozes pocet ucit dodatne vjestine. Obrazovat se u nekom smjeru i iduce lito moze bit znatno drugacije.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Post Postao/la slapa » 28 ožu 2018 19:45

po svemu što sam čitala sezonskih se radnika po Jadranu traži jako puno i uvjeti su sve bolji. mislim da zbog toga nema smisla da odeš na mjesto na kojem ti je provjereno bilo loše. probaj otić negdje drugdje gdje će možda poslodavac biti korektniji i uvjeti i plaća bolji.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Post Postao/la Faith123 » 28 ožu 2018 22:26

Ja sam zadovoljna zadnjom sezonom u vodicama , naradila se jesam naspavala se jesam al mi je placa misecna bila 12 tisuca i stvarno sam bila zadovoljna . naletila ocito na dobrog sefa .
Privilegirana

PatriciaMerlene
Postovi: 22
Pridružen/a: 26 ožu 2018 05:21
Spol/rod: žensko
Status: Ostalo

Re: Sezonci...iliti bivsi tex.radnici koji moraju....

Post Postao/la PatriciaMerlene » 05 tra 2018 10:15

Teško je raditi ono što ti ne valja ili radiš baš jer moraš (nema izbora). Imam iskustva s tim, a osim toga s ljudima je zbilja grdo rditi uglavnom. No, ako radiš opet, a sve je tako loše, sebe trebaš pokušati dovesti u takav ''red'', da to uspijevaš odvaliti, a dobar je taj savjet da se pokušaš unaprijediti nekako da ne bi više radila to, nego nešto drugo.

Odgovorite