Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Odgovorite
Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la pihach » 17 lis 2010 11:16

Jos je jedna 'pala'! Christina Aguilera zalazi u gay klubove, bari zene, a u braku je... (http://www.index.hr/xmag/clanak/christi ... 18301.aspx)

Lady Gaga je bisexualna, Madonna i Angelina imale dugogodisnje veze sa onom (meni fujkach) Jenny Shimizu, Kathy Perry je 'znatizeljna', Karen iz Will i Grace je kroz brojne doskocice u seriji, a kasnije i u intervjuima, potvrdila da je biseksualna, Samantha iz Sex&The City takodjer, Natalie Portman i Kristen Stewart - same shit. O Britney i obrijana-glava-volim-cure-fazi da ne pricam.

Kakav je vas komentar na iznenadna outanja americkih pjevacica/glumica?
Mislite li da je to marketinski trik ili su svih ovih godina skrivale svoju sexualnost jer se inace ne bi probile na trziste?
Tko je sljedeci na listi outanja?

Ja navijam za Ellen Page :duga:

Blue3Eyes

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Blue3Eyes » 17 lis 2010 11:46

i oni su obicni smrtnici kao i mi,samo kod njih to vecina radi vlastitog promoviranja,drugi sute jer su ipak svjetske face pa ih je strah,a koliko ih je jos gej,otom-potom.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la komad kruha » 17 lis 2010 13:10

mislim da je kod većine u pitanju marketinški trik. oni su u takvom poslu koji od njih traži da stalno budu prisutni u medijima. pa, zašto ne spojiti ugodno s korisnim.
kaj te hiče?

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Hidden_soul » 17 lis 2010 13:38

Sindrom onog kad covjek ima sve pa mu postane dosadno. Ili spizdi iglu u venu ili objavi da je biseksualan. Ili oboje.

Lady Gaga je dosad hermafrodit koji je spavao sa svim clanovima benda kojima brani sex dok su na turneji i koja je smrkala kokain pa ju je od toga spasio duh mrtve tete. Falila je jos samo lezbacka romansa da upotpuni CV.
Britney nikad nisam pusila, Angelina Jolie je dosadna, Christina je morala utabati put necem takvom jer dosad nista takvog nije imala etc.
O da, a Michelle Rodriguez dejta mene, samo sto se krijemo da joj ne sjebemo tijek snimanja novog filma, ali pojavit cu se s njom na premijeri :roll:

Samo jako puno kasne, curice u Hrvatskoj su to odradile vec sa 13.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la bašja » 17 lis 2010 13:51

Hidden_soul je napisao/la: Samo jako puno kasne, curice u Hrvatskoj su to odradile vec sa 13.
:thumbup:
pihach je napisao/la: Ja navijam za Ellen Page :duga:
u mojoj knjizi ona je već naša :D osim toga, kaj se ovo ne računa?
slika
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la pihach » 17 lis 2010 14:10

jel lijeva drew barrymore?

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la bašja » 17 lis 2010 14:14

je je, to je u vrijeme kad je ellen glumila u onom njenom filmu whip it, pa se drew totalno pomamila za njom. ugl. zbližile su se ;)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la pihach » 17 lis 2010 14:25

lajk lajk lajk :D
jos od Juna sumnjam na nju.

Plague

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Plague » 17 lis 2010 14:33

mislim da nam je svima bilo jasno kad smo vidjeli taj tomboyish hod uz ispijanje sunny d-ja :D
ot. meni je christina uvijek djelovala nekako perverzno pa me ne bi čudilo da je zagrebala u te vode,
ako zbog ničeg, uzbuđenja radi. :D
lady gaga je pun kurac gadan i bezvezan lik. em je nakaradna, em joj je muzika šrot. nitko je ne bi ni pogledao da ne skreće pozornost na sebe suludim komentarima.
a otkad je natalie portman biseksualna? kristen stewart? ovo mi je prvi glas. :sramise:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Bash » 17 lis 2010 15:19

pa mislin, totalno si izvan svega. Kristen ima cilu četu raspomamljenih lezbijskih Stan-ova. sad su malo suzne otkad je s Robijem :(
za Natalie isto nisam čula nikakve glasine. vjerojatno se počelo pričat otkad brije s Milom u ovom filmiću

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la pihach » 17 lis 2010 16:22

iz intervjua, June, 2002: http://www.natalieportman.com/articles/ ... number=199
Have you ever wondered, growing up, whether you were gay?


"Sure. I've never dated a woman of anything like that, But, I mean, I think it's much more the person that you fall in love with ? and why would you close yourself off to fifty percent of the people?... [Returning to the subject later] I think my personality is more compatible with men than women. Women in environments like my school and my work are sort of trained to be competitive. I mean, I have some girlfriends who I love. I just... in school it's much easier to be friends with guys."
ostavila je bar prostora za zene.
enough for me. :D

dalje... http://www.contactmusic.com/new/xmlfeed ... sbian-lust
slucajnost? don't think so :)

da referiram na intervju za rolling stone - bisexualna je!

next?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la tamara3 » 17 lis 2010 17:02

Men would find it much harder because men have such odd personal relationships with each other. They don't really emotionally connect, whereas women do. I think women become very close.

You get crushes on people. You have to see them every day in that week. They're a fantastic person, and it could be a man or a woman.
Jennifer Saunders

Joj što ja volim kad je netko tako duhovit i pametan :srce:.

Plague

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Plague » 17 lis 2010 17:25

pihach je napisao/la:iz intervjua, June, 2002: http://www.natalieportman.com/articles/ ... number=199
Have you ever wondered, growing up, whether you were gay?


"Sure. I've never dated a woman of anything like that, But, I mean, I think it's much more the person that you fall in love with ? and why would you close yourself off to fifty percent of the people?... [Returning to the subject later] I think my personality is more compatible with men than women. Women in environments like my school and my work are sort of trained to be competitive. I mean, I have some girlfriends who I love. I just... in school it's much easier to be friends with guys."
jesi ikada razmišljala da se baviš novinarstvom? :D s obzirom da si u stanju iz njenog mišljenja o homoseksualnosti/biseksualnosti izvući to da ona sama jest biseksualna. i onda nastanu ogromni natpisi "xy je gej", da bi poslije u tekstu pročitao "I've never dated a woman of anything like that" i "my personality is more compatible with men than women" :o

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la pihach » 17 lis 2010 17:48

jesam, na putu sam do pulitzera.
vidim, shvacas sale na prvu ;)

Plague

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Plague » 17 lis 2010 17:56

pihach je napisao/la:Lady Gaga je bisexualna, Madonna i Angelina imale dugogodisnje veze sa onom (meni fujkach) Jenny Shimizu, Kathy Perry je 'znatizeljna', Karen iz Will i Grace je kroz brojne doskocice u seriji, a kasnije i u intervjuima, potvrdila da je biseksualna, Samantha iz Sex&The City takodjer, Natalie Portman i Kristen Stewart - same shit. O Britney i obrijana-glava-volim-cure-fazi da ne pricam.
shvaćam ovo na prvu.

Avatar
Sha_ne
Postovi: 229
Pridružen/a: 14 lis 2008 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na moru

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Sha_ne » 18 lis 2010 14:08

PicajzLa je napisao/la: lady gaga je pun kurac gadan i bezvezan lik. em je nakaradna, em joj je muzika šrot. nitko je ne bi ni pogledao da ne skreće pozornost na sebe suludim komentarima.
potpisujem.
sound addicted

Avatar
mijau
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2010 17:05
Spol/rod: žensko
Lokacija: ovdje

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la mijau » 24 lis 2010 14:21

pihach je napisao/la:Kakav je vas komentar na iznenadna outanja americkih pjevacica/glumica?
Mislite li da je to marketinski trik ili su svih ovih godina skrivale svoju sexualnost jer se inace ne bi probile na trziste?
Umanjuju ozbiljnost les problematike.

Podilaze. Što je J A D N O.

Koriste moćno oružje (karta spolnosti je prežestoka da bi se ignorirala u strani) da bi se prodali.

Jebeno mi se riga od zvjezdica kojima "pobjegnu" snimke ili počnu odjednom priznavati "iskustva".

Nek idem u kurac ako će mene kao osobu podržati Gaga i ostatak sprcane ekipe koja živi od toga da proda svoju "glazbu" *kažiprst na sljepoočnici, onomatopejski zvuk pucnja pištolja*
You are afraid of insects and women. Ladybugs must render you catatonic.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la bašja » 24 lis 2010 16:40

ne bih baš toliko napadala gagu, jest da mi se ne sviđa taj stil eksploatiranja svega i svačega u promidžbu vlastite slike, ali ona je još i prilično konkretna što se tiče gay aktivizma! daleko od toga da joj to ne diže prodaju, ali jbga, ako moram birat između toga ili onih, poput 50centa koji si prodaju dižu homofobijom, mislim da je odabir više nego jasan.

i još me živciraju ona preočita proseravanja tipa Megan Fox koja prvo profura da je bisexualna, a onda se ide ogradit nekim teorijama da ne bi spavala s drugim bisexualkama jer su muškarci tolko prljavi da ona nikad ne bi spavala sa ženom koja je spavala s tipom ?!?!?!!? :violent: :aaaargh:
to je recimo uvredljiva izjava koja nikome ne ide u prilog osim njoj samoj, ili ona bar tako misli....
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Jos jedna slavna 'lezba' (ili bicurious)

Post Postao/la Mina » 30 lis 2010 16:04

kad počnu padat naše zvjezdice ...uh samo to čekam ...ko čeka taj i dočeka...
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Odgovorite