08/09/06 - Global - "Lesbians on fire"

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 23 svi 2006 06:41

HotIce je napisao/la:ok,nema to beda,Zita mi je sve rekla! A jel bar smijemo objavit ako dođe konačno do toga tu na forumu ili bar napisat u suradnji sa croL-om......Ako treba,možemo otić na kavu pa sve riješit eye to eye :x :D :D :D ;) hvala svejedno.......I bilo koji savjet bi rado dobro došao? :)
Pa jasno, ak već nekaj organizirate onda je vrlo poželjno to reklamirati na što više mjesta, ne...? A kaj se tiče savjeta, ono... tako vam bog pomogao, posebno ako bude 300+ žena kao i neki dan :eek: :D:. Šalim se, ak nekaj treba, javi.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 svi 2006 08:45

HotIce je napisao/la:ja isto.... :) ajd nek nam se slutica još pridruži pri organizaciji i organizirat ćemo samo tako....nju ćemo slat na sastanak :D :D :D
cuj, ak bude 300 zena, nek svaka da po 20 kn, moze se organizirat i catering. i to kakav. cuga excluded, naravno.

Zita

Post Postao/la Zita » 23 svi 2006 09:35

mislis da ce htjet dat 50 kn?
20kn catering i 30kn ulaz?

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 23 svi 2006 09:52

A slatke ste :aha:
Kakav catering? Tko bi jeo na partyu?
Ajde ako ima takvih bumo i to napravile :)

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 23 svi 2006 09:59

ne slusajte sluticu nis za catering...to ona sam trazi razlog da se jos malo dulje zabije u separe kod malog sanka i ne mrda...E ne moze! Treba se druziti s lezbo drugaricama! Treba plesati na Samanthu Fox!!! :D
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 23 svi 2006 10:12

Bravo Nika...kak si ju samo prokužila :D
Nema cateringa za vas!!!!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 svi 2006 16:07

tako je...možda vam se smiluje pa damo ljuske od kikirikija :D :D :D čujte tema partyija će biti Ibiza, s blagim s-m-om...tak da ne znam baš kak ću vam uspjet puštat Samanthu Fox......puštat ću vam ziku koja vas tjera da se pohebete a licu mjesta............
trt mrt....radim i sa pločama i sa cd-ima i sa kompjuterom...sve zavisi kakvu ćemo opremu imat u konačnici....ako želiš pomoć oko zike,ako imaš kakvih ploča, javi se na pp!!!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 23 svi 2006 19:13

HotIce je napisao/la:čujte tema partyija će biti Ibiza
Uh, krajnje je vrijeme da sve počnu raditi na pločicama i zategnutoj koži :eek: :D!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 svi 2006 20:06

tako je...jer očekujem da ćete mi se skidat...ipak je to after summer party...moramo ispratit ljeto na dostojan način ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 svi 2006 23:46

nika je napisao/la:ne slusajte sluticu nis za catering...to ona sam trazi razlog da se jos malo dulje zabije u separe kod malog sanka i ne mrda...E ne moze! Treba se druziti s lezbo drugaricama! Treba plesati na Samanthu Fox!!! :D
c c c c picke. nemre se ni zaradit na lezbo drugaricama. jebemti, taman prokuzim ideju malog poduzetnistva, vec mi je neko zajebe.
pih.
zvir i bestimja.

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 24 svi 2006 14:49

ccccccc i ja kazem..pa slut vas pokushava lagano uzdichi za stepenicu dvije navishe..malo popraviti to sve skupa..podichi to na jedan vishi nivo..pretpostavljam da odatle i dolazi ideja o cateringu..onak..dat tom party-u jedan..hm..extra stih..
jer..ipak je teta slut..onak..dama u kostimichima..drzavna sluzba &td..

ok..ovo zadnje sam se malo zahebavala..sorry justi..but..mislim da ti to opche nije losha ideja.. ( ok..naravno da meni..opsjednutoj klopom-spravljanjem iste..catering moze biti..samo odlichna ideja..) ..samo..ne znam kak si to zamishljala..tj..zar realno mislish da bi to bilo izvedivo..obzirom na inventar..,pa..ak hoces. i kompletnu infrastrukturu tog vasheg Globala???
i..ne samo to..neg..catering bi..mozda i doshao u obzir..ali mislim da bi ..obrnuto trebalo biti..manje ljudi..a malo jacha kinta ( iz djepa ) ..

naime..sjecham se..jedne justichine-slutichine....paa..praktichki zalopojke..nest u stilu..da zast nema neko finjaka mjesto..i/ili "ivent"..na koje/i..bi se..onak..malo " na finjaka" moglo izachi..a da..opet bude obiljezeno..tj. sa nekakvim gay ili lezbo predznakom..brijem da je ona to kao nekakav bal spominjala..
ali..pazite..to nije losha ideja..jer..ok ima vas dosta mladih..ali..ima i dama u nekim godinama..kojima bi vishe odgovarao zakup nekakvog ok restorana..paa..laganica..malo exkluzivnija 20 godishnjica mature..taj djir..ali..velim,.ipak nest vishe na finjaka da baca..

jel tako just slut..ha?? ha?? jel me sjechanje ok sluzi..?? ha??


( btw..imam nekakve poslovne ideje..nest ovo ono..bla bla bla..turizam..ugostiteljstvo..ali ne klasicno..paaa..iskreno..nest sam kontala i vas ukljuchiti..kao ciljanu skupinu....ali..to je josh u povojima..pa..ak bude ishta..morat cu vas pitati neke stvari..)
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 24 svi 2006 18:29

jooj,nenam. stvarno nenam. jedne godine je mayka pekla tortu pa je u startu jedna cura padajuci sjela na nju. mislim da se cak nazifcirala kad su joj cure rekle nek ustane iz nje....
a bilo je i par onih velikih...no....tacni...sa sendvicima. i tak, nes se pojelo, nes zavrsilo na podu... Ne bih ja ipak prevec ulagala u klopu u globeu..
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 24 svi 2006 18:46

prije 2 godine je bila neka torta (bar koliko se ja sjecam).. tj 2 torte vocne u obliku zena.. :D znam da su bile vocne i bile su njami... i mislim da je bilo i prsura :D (ili sam ja to sanjala) :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 24 svi 2006 18:49

Da sad ne citiram sve, u biti se slažem s vision (i slut), premda je to bolja koncepcija za neku drugu vrstu partyja koji nije naprosto tulum do iznemoglosti... uglavnom, dalo bi se razmisliti (i) o tome, o da!

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 24 svi 2006 19:07

da, slutica je i mogla predloziti tako nesto samo zato sto nije ostala do 4 (5? :D) ujutro kad su konacno upalili svjetla u globu. dakle, ne zelis znati na sta je to licilo. kao i moje crne noge u japankama :D

catering je kul ideja, ali malo teze u prostoru tipa glob i partija kao takvog, vise divljaona i ples nego umjereno druzenje.

nenam.svidja se i meni catering. ocmo ispred Globa dic sator? :D :D :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 24 svi 2006 20:51

zajebavala sam se :o
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 24 svi 2006 23:13

Malena je napisao/la:da, slutica je i mogla predloziti tako nesto samo zato sto nije ostala do 4 (5? :D) ujutro kad su konacno upalili svjetla u globu. dakle, ne zelis znati na sta je to licilo. kao i moje crne noge u japankama :D

catering je kul ideja, ali malo teze u prostoru tipa glob i partija kao takvog, vise divljaona i ples nego umjereno druzenje.

nenam.svidja se i meni catering. ocmo ispred Globa dic sator? :D :D :D
Radije nabijte javni WC ispred globala...

ako ga budete jos naplacivale, taman si zaradite za iduci crolov party :D :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 24 svi 2006 23:34

Evo recimo, iduci put se pobrinite da rijesite problem guzve u WC-u i postavite nesto ovakvo ispred Globala, natpis stavite na vrata od Globe-a a ovo taman tamo kod onog grmlja, bit ce efikasno rjesenje:

slika



:D :D :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

trt mrt
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 stu 2005 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: okolica

Post Postao/la trt mrt » 25 svi 2006 00:27

:D :D
trt mrt ,daj il smrt:)

Mio mao
Postovi: 46
Pridružen/a: 29 tra 2006 12:16

Post Postao/la Mio mao » 25 svi 2006 08:22

HotIce je napisao/la:pa tako je...mislim da će se to prebacit za 9.9. subota.......Mio mao možda ćemo trebati tvoje usluge oko neke fotkice, naravno ako želiš pomoći,ako ne,nije bed!
naravno. :)
bila bih ja i službeni fotograf...
ali kad to nije event za javno pokazivanje i dokumentiranje.
iako bi kasnije možda bilo lakše identificirati cure koje nam se sviđaju a nekako su se tijekom večeri izgubile.
First it wasn't funny.
Now I have no other choice.

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 25 svi 2006 09:02

Ali oni kemijski wc-i ispred globa nisu uopce losa investicija pa cak i za obicne subote,kamoli za party :)
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 25 svi 2006 10:14

swayka je napisao/la:prije 2 godine je bila neka torta

jel to ono kad si ti nosila neke kolace i torte?

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 25 svi 2006 12:15

e..jedno vas molim..ak ikada budete organizirale tako..nekakvu vecherinku/catering..evo..ja vas mooolim da me obavjhestite i..nekak ubacite u to..tj. u kuhinju koja bi vam radila to..budem vam za djabe kuhala..samo da..eto..skinem ,jednim udarce..sve ove/one grebatorice..tj.. one koje zele probati nest iz zleKuhinje..
to sada najozbiljnije kazem..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 25 svi 2006 14:37

mojne, visionka, mojne pliz....srce ce ti puci kad se nakuhas za nas sto a onda obnevidjeli nit ne skuzimo kaj jedemo...ili sve sa 7.pivom izleti van...
E al smisliti prostor, dogadjaj, datum, nesto...gdje nema toliko dima, guzve i mraka..eh ooonda klopica da! :)
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 svi 2006 16:26

uma je napisao/la:
swayka je napisao/la:prije 2 godine je bila neka torta

jel to ono kad si ti nosila neke kolace i torte?
ne, tada sam slavila svoj 18. rodjendan u globa. (to pitas za kolace koje si smixala dok si ih nosila pa ih na kraju nitko nije moga pripoznat, jel :D )mislim da je te godine na croL partyu bila torta... ili pak godinu ranije... mislim da je te godine... je, te godine samo u 4 misec :cool:

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 svi 2006 16:29

Mio mao je napisao/la:
HotIce je napisao/la:pa tako je...mislim da će se to prebacit za 9.9. subota.......Mio mao možda ćemo trebati tvoje usluge oko neke fotkice, naravno ako želiš pomoći,ako ne,nije bed!
naravno. :)
bila bih ja i službeni fotograf...
ali kad to nije event za javno pokazivanje i dokumentiranje.
iako bi kasnije možda bilo lakše identificirati cure koje nam se sviđaju a nekako su se tijekom večeri izgubile.
ako bude triba fotograf, mozete racunat i na mene ako budem dolazila... :wink:

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 25 svi 2006 17:28

hvala cure puno,svakako ćemo se čut...Mio mao pošto si ti iz Zagreba,javit ću ti se za onu fotku za slikicu koja najavljuje party!!!
A ti ćeš Swayka doć :x ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Korak_Po_Korak
Postovi: 152
Pridružen/a: 17 tra 2006 19:58

Post Postao/la Korak_Po_Korak » 25 svi 2006 21:23

Evo nadam se da ću i ja doć :cool:

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 25 svi 2006 21:42

Dobro, da rezimiramo...nema cateringa! :shinner:
Loša ideja..kako reče malena...kad se upale svijetla u 4 am i kad vidite svu nepojedenu klopu raskvašenu u Tuborgu i znoju sam će nam se želudac početi okretati..to bi bilo loše! Uostalom tko bude bio gladan..
naručimo pizzu! :)
A inače, ideja za podizanje šatora..nice :)
Jedne godine su nas gađali jajima iz susjednih zgrada..jajima, i to kuhanim!!!
To je bila katastrofa! Ovak bi spalili šator...
A WCi u dvorištu...ma da nam još bace zapaljenu šibicu i da sve odleti u zrak od alkoholiziranog urina :D
Cure, treba biti oprezan!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 25 svi 2006 22:16

:D :D :D tako je..Vidite i same da će na ovom partyiju osiguranje biti na najvišem nivou, čak se brinemo i za vaše zdravlje...Pa recite gdje to još ima? :D :D: D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Odgovorite