koncert s prijevodom

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
borjana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 tra 2007 21:55

koncert s prijevodom

Post Postao/la borjana » 07 svi 2007 00:35

drage i ostale,
pozvane ste na prvi koncert le zbora sa prijevodom. naime djeva iz udruge dodir ce prevoditi rijeci pjesama na znakovni jezik...
mjesto radnje : bp club, 8.5.utorak 22h, u sklopu queer festivala.
stoga sve koje cujete i ne cujete pravac teslina!
see ya there

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 07 svi 2007 07:24

a tko ce prevoditi? L?
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 07 svi 2007 11:35

u utorak je i bura bend u jazz clubu...ko će trčat simo-tamo?!? :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
borjana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 tra 2007 21:55

Post Postao/la borjana » 07 svi 2007 12:09

cijeli event je premjesten iz jazz kluba u gundulicevoj u bp klub.
tak da su i bura bend i le zbor u bp klubu, utorak 8.5. 22h
ps nives ce prevoditi na znakovni jezik

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 07 svi 2007 12:17

auh, to nisam znala, tnx! vidimo se tamo ondak ;)
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 09 svi 2007 09:17

bas je fora bilo to s prevodjenjem na znakovni, zena je morala znat i ruski i engleski i sve, mislim, gluhi su prosli puno bolje od nas, jebate, sve im je prevedeno.... :D
a doticna nives moram priznati, djeluje sva nekako simpaticno i slatko....tako da, dobar dodatak koncertu, svakako ;)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 09 svi 2007 10:03

e bilo je preeeedooobro! napokon kvalitetan izlazak :)
i nije mi ni najmanje žao što sam sad užasno mamurna i pospana na poslu, isplatilo se :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 09 svi 2007 13:24

super koncert. puno cura :)

jako slatko.

Zita

Post Postao/la Zita » 09 svi 2007 13:36

steta sto nismo dosle...al malo smo kasnile...

i ..jel postoje jos kakva dogadjanja u sklopu kvira?

Avatar
mess'iah
Postovi: 956
Pridružen/a: 10 tra 2007 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na duši

Post Postao/la mess'iah » 09 svi 2007 13:41

ts, ts, opet si zbunjola. :D
kaj nije tu negdje niže u druženjima program?! :o

Zita

Post Postao/la Zita » 09 svi 2007 13:43

je...isla sam sad pogledat i nis mi ne zgleda prevec interesantno :o

Avatar
mess'iah
Postovi: 956
Pridružen/a: 10 tra 2007 23:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na duši

Post Postao/la mess'iah » 09 svi 2007 13:46

eh, ni meni baš. al su zato 1.6. the leningrad cowboys... :D

Avatar
borjana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 tra 2007 21:55

Post Postao/la borjana » 10 svi 2007 10:08

jeste nives je divna djeva, i mnostvo jezika znade,sto jes jes!
prevodjenje svima dobro dodje, ako ti slucajno misli odlete i pogubis nit, da znas o cemu pevaju...
uglavnom kome nije bilo dosta u utorak veceras moze le Zbor poslusati dvaput:
1.put otvorenje Femfesta/feministickog festivala (www.femfest.net) u predvorju kina sc
oko 20h (upad slobodan a bude bilo i nekaj cuge&hrane)
2.put boogaloo, oko 21h (mislim da e upad placa i ne bu bilo cuge&hrane:))
see ya twice then!

Odgovorite