starkin party vol.6//05.04.07.//global,zg, gost MARIO KOVAČ

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:08

Hidden_soul je napisao/la:Swayce, ti to dolazis???

Ohhh moram zivcirat Starku sa tim da ti dolazis u Zagreb :D:D:D:D:D:D
aha :aha: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: next week. (hope so) :inlove: pa obavijestila sam te vec... ali nisi skuzila :D :D :D

2pac se reinkanirao u puno pozeljnijem obliku!!! :D

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 07 tra 2007 13:08

pa da, sad se odjednom svi žele družiti s njim, pardon-njom :D
e al ajs, ti bi ondak i ime trebala mijenjat- u 6pack ;)
Zadnja izmjena: bea.zarre, dana/u 07 tra 2007 13:10, ukupno mijenjano 1 put.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 07 tra 2007 13:08

a da me čujete tek kako stenjem...ovaj..rokam :D :D :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 07 tra 2007 13:08

nije da imam nesto reci na temu jos, ali ovajj... ja tako voooolim ovog smajlija :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica:


:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:09

HotIce je napisao/la:a da me čujete tek kako stenjem...ovaj..rokam :D :D :D
:roftl: :D :D :D :D :D :D

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:09

Hidden_soul je napisao/la:nije da imam nesto reci na temu jos, ali ovajj... ja tako voooolim ovog smajlija :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica: :osica:


:D
:D pitam se zasto!!! :D

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 07 tra 2007 13:11

swayka je napisao/la: pitam se zasto!!! :D
da baš :o
ko bi nju skužijo :osica:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:12

bea.zarre je napisao/la:
swayka je napisao/la: pitam se zasto!!! :D
da baš :o
ko bi nju skužijo :osica:
:cool: :D :ura: ona je zalac :D koji se voli zabost negdi :D :D :D

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 07 tra 2007 13:13

:o :o :o you perverts!!!!

Ja njega volim samo jer je kjut i tako je nekakav hiperaktivan :inlove:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 07 tra 2007 13:14

Hidden_soul je napisao/la:Ja njega volim samo jer je kjut i tako je nekakav hiperaktivan :inlove:
:D :D :D
voli i on tebe :roftl:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:15

Hidden_soul je napisao/la::o :o :o you perverts!!!!

Ja njega volim samo jer je kjut i tako je nekakav hiperaktivan :inlove:
sta se sad pravis nevina :!: :? :D
priznaj da si i ti perverzna!!! :D JA priznam, a i uzivam igrat tu ulogu :inlove: :inlove: :inlove:

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 07 tra 2007 13:16

:eek: :eek: :eek: perveeerrzna????

*gledaurijecnikpodslovomP*


Ma zar jaaa?? :eek:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 13:17

da, i TI sine Brute :P :D

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 07 tra 2007 17:12

2pac je stvarno mrtav?
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 17:30

nije, vidjen je u globalu :D

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 07 tra 2007 17:35

aaaaaaaaah....dobro... vec sam se zabrinula :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 17:42

nema straha panici :D ;)

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 07 tra 2007 20:26

ZAGREB, here i come! :D :D :D

Vidim li ja to da nam netko dolazi? :D :o

Swayka otvaraj topic tak da svi saznaju!!!!!! :ura: :ura: :ura:
Put my head in your lap, the world will go away...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 07 tra 2007 20:58

:D :D :D necu ja nis otvarat!!! :D :D :D nisam ni zadnji put pa se odma proculo da sam u zg :D :D :D i odma je topic uslijedio :oops: :cool: ispast ce da sam narcis :D :D :D

da da da... dolazim, samo moji starci jos ne znaju da dolazim, ali bez brige saznt ce oni to u utorak! :ura: :ura: :ura:

Odgovorite