Dobar Gin tonic i hrana

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
bilybabe
Postovi: 1
Pridružen/a: 02 ožu 2007 13:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Dobar Gin tonic i hrana

Post Postao/la bilybabe » 16 ožu 2021 20:13

Ćao cure, gdje u Opatiji, Rijeci, okolini preporučujete dobar GT i neku klopu?
Sa ekipom čemo raditi duže vrijeme u tim gradovima, pa bi nam dobro došao koji hint, ako je gay friendly, tolliko bolje.
life is music

Nataša
Postovi: 35
Pridružen/a: 13 stu 2017 21:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dobar Gin tonic i hrana

Post Postao/la Nataša » 17 ožu 2021 22:05

tu ti nema nikog 🌺

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Dobar Gin tonic i hrana

Post Postao/la slapa » 14 tra 2021 07:23

ma tu ti je većina birceva friendly - za cugat i hengati imate recimo three monkeys (kokteli i malo finije stvari), dnevni boravak (više pivo, gemišt kava đir), bard (pivnica), kings (pivnica + klopa koja ide uz to), tunel (noćna varijanta ako to bude postojalo) itd. u opatiji smo svojedobno bile u nekom bircu koji je kao baš frieldly jer su u njemu radile neke naše ali stvarno ne znam je li tamo situacija još takva il su promijenili vlasnike - monokini se zove. nisam bila godinama. od beach barova pajol je najpopularnij među mojim društvancem i ali i morski prasac je kul. za izlazak život i crkva, ako budu radili. restoran si birajte po klopi koju volite jest, ima ih...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Odgovorite