DOZIVLJAJI S CroL PARTIJA

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.

jeste li doma isle solo ili ste skupile novu curu?

solo/s nekim od prije
12
80%
skupila sam novu picku
3
20%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 svi 2006 14:46

da, da bilo je nice žena...Nisam ih upoznala puno jer sam bila zauzeta nekim,al sam uspjela bar pozdravit Crispy, upoznat Anam i snimit ko je Zmajka i Stara, i gledat se malo s onom plavom konobaricom iz Globa!!!
p.s.jel ju ko možda zna?
p.s.s.opet sam vidjela jednu crnu, s piercingom na obrvi brijem koju sam tu tražila na forumu, stajala je u redaljki za wc kad smo imale eye contact kad sam ja išla prema garderobi.....bilo te je lijepo bar za vidjet(Kolko sam vidjela) :D :D :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 21 svi 2006 14:51

ej picoooooo jesi ti išle solo ili kaj??????? :D :D
ja sam te vidjela sa onom leleeee cijeli šamjk vas je gedaooo :D :D

ja sam tek poslije njeznam koliko cuge postala hrabra pa sam drpala kod ogledala hi,hi :D :D :D
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 svi 2006 15:16

koga je gledao šank i koja leleeee
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 21 svi 2006 15:19

ma ti si ludaaaaaaaa :D :D :D al pozitivno hi,hi
aj na PP pijančugo jedna :D :D
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 svi 2006 15:25

ma ko nas je gledao? ;) al fakat, ja kolko sam vidjela(a baš nisam najbolje al ajde) nitko nije gledao......Jel ko gledao,ha? :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 21 svi 2006 15:26

HotIce je napisao/la:da, da bilo je nice žena...Nisam ih upoznala puno jer sam bila zauzeta nekim,al sam uspjela bar pozdravit Crispy, upoznat Anam i snimit ko je Zmajka i Stara, i gledat se malo s onom plavom konobaricom iz Globa!!!
p.s.jel ju ko možda zna?
Ja je ne znam osobno, ali zato znam da ima curu. Tako da ono - nemate sanse! :twisted:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 svi 2006 15:37

dobro,dobro, sorry,nemoj me tuć....pa samo sam pitala :D :D :D Respect! ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

SheDevil
Postovi: 144
Pridružen/a: 26 sij 2006 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la SheDevil » 21 svi 2006 16:16

duhsaplavimokom je napisao/la:ej Hrskava moram ja sa vama u tu deželu da vidim žena slovenskih ili vi fakat slijedeči put bus organizirajte

njami-njami :D :D :D sam sam vas snimala iz daljine ufff :D :inlove:
a sto bi ti u dezeli??? :o :D :D :D ali ako zelis - organizirat cemo i avion da ti udovoljimo :D

koga si snimala iz daljine??? ja radoznala :aha: :D
slika
TI - odjednom ti u kapi kise, TI - a mislila sam nikad vise...

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 21 svi 2006 16:19

jao sheeee onaj tvoj grabanac za guzu me isšokovaooo :D :D :D
dobjo da sam bila drvena alaj sam ga osjetila hi,hi :D :oops:

ja bi ti u deželiii hmmmm paaaa znaššš ono neeeee hi,hi :D :D

pa zna ona kaj me gledala hi,hi ona iz vašeg društva hi,hi :D :D
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

SheDevil
Postovi: 144
Pridružen/a: 26 sij 2006 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la SheDevil » 21 svi 2006 16:37

morala sam probati a to je bila najbolja sansa da probam i da prodjem nekaznjeno :D :D :D :D

sam ti reci i odma te vozimo u dezelu :D :D :D al mi sapni koja te gledala... pasrit kak sam radoznala :aha: :D
slika
TI - odjednom ti u kapi kise, TI - a mislila sam nikad vise...

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 21 svi 2006 18:06

HotIce je napisao/la:da, da bilo je nice žena...Nisam ih upoznala puno jer sam bila zauzeta nekim,al sam uspjela bar pozdravit Crispy, upoznat Anam i snimit ko je Zmajka i Stara, i gledat se malo s onom plavom konobaricom iz Globa!!!
:D :D :D Pa ti misliš na našu Milu :D :D :D da, divna je to cura, ali zauzeta ;)

btw. tko je Stara???
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 21 svi 2006 18:43

dobro,ja sam samo pitala...lijepo je samo i gledat nešto oku ugodno! Stara je sa balconn-a ako me pamćenje služi
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 21 svi 2006 18:48

stara je old witch, ili zbale s najduzim stazem ovih virtualnih prostora,ako se ne varam.
jebote, ow, mislim da ti na koncu uopce nisam po pivu otisla,stvarno sramota! :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 22 svi 2006 01:00

STARKA je napisao/la:
HotIce je napisao/la:da, da bilo je nice žena...Nisam ih upoznala puno jer sam bila zauzeta nekim,al sam uspjela bar pozdravit Crispy, upoznat Anam i snimit ko je Zmajka i Stara, i gledat se malo s onom plavom konobaricom iz Globa!!!
:D :D :D Pa ti misliš na našu Milu :D :D :D da, divna je to cura, ali zauzeta ;)

btw. tko je Stara???
Ona sto je za sankom stajala kod neke samljevene zenske sa siltericom i govorila joj: "Dijete drago, vozit cu te ja kuci, neces ti takva ici kuci" :D

p.s. thanks stara, nisam se stigla zahvalit jer sam krele, ali zaista thanks na brizi :)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 22 svi 2006 13:56

a sad jos da velim da su me do daske sjebali ventilatori, majku mu glavobolje tamo negdje oko 03h!!!!!
za nis vise nisam bila, stigla sam samo dio stare ekipe obici, nikog novog nisam upoznala!!
i uvijek, uvijek me zanima koliko je zena doslo ...e al to se ne da saznati,jel da?
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

RubyGloom

Post Postao/la RubyGloom » 22 svi 2006 14:32

nika je napisao/la: i uvijek, uvijek me zanima koliko je zena doslo ...e al to se ne da saznati,jel da?
cca. 310

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 22 svi 2006 17:27

crispy je napisao/la:a Umu sam se usudila gledati samo iz daleka....opasna je njena Freeda :D
kako to mislis da sam "opasna"? :o a ja sam bas draga cura :aha:
bambola je napisao/la:...i da meni je bio super after na kolodvoru uz male sklizave :))
p.s.: FREEDA a da se poigramo :))))
:D :D narafski da ocemo..prvom slijedecom prilikom :osica: :D

meni je sve u svemu bilo odlicno..dobro sam se zabavila, isplesala, srela stare frendice i poznanice, upoznala mnogo novih :aha: jedino zbog cega mi je za je sta sam naknadno cula da je slut svratila na po ure, a nisam je vidila..eto.
a posli sam cili dan provela u transu kad sam otisla iz zg-a..ah :uzdise:
back to where i never was

Nadjin
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 stu 2005 22:57
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Nadjin » 22 svi 2006 19:19

Bilo je negdje oko tri frtalja jedanaest na večer,kad smo se moja draga i ja našle ispred lese Globala u subotu..To nam je bio tek treći izlazak u Globu,a privi na party samo za zemske i bile smo dosta nervozne,uplašene ..Zašto? Točno,ni same ne znamo objasniti..Zapalila sam cigaretu,te smo se malo prošetale po ulici pokušavajući se skulirati...Vidjele smo kako nekoliko parova ulazi u dvorište,,jače konstitucije,vrlo ležerne obleke , teško prepoznatljivog spola,i postale smo još nervoznije...Nakon kojih 10-tak minuta,primjetile smo u istom pravcu kretanja skupinu , u odjeći, koja je ipak otkrivala da se radi o pripadnicama ženskog spola,kao i frizura ,iako kratkih ,ali nekako "ženskastih"..Približivši nam se ,lica su i više nego je potrebno dokazivala da su to sve žemske .. Malo nam je laknulo i odlučile smo uči tada za njima u klub... Ušle smo u nutra,kupile ulaznicu,spustle se do glavne prostorije..Jest da smo same sebi bile smješne,jer nam je srce malo ubrzanije tuklo,ali smo se nadale da se na nama ne vidi baš previše,da smo dvije malo uplašene žutokljunke ...
Nismo odugovlačile sa odlaskom do šanka,znajući da će ubrzo sigurno biti prava umjetnost probiti se do te destinacije...Procjena je bila dobra,jer se uskoro počela slijevati bujica cura sa ulaza...Mi,,nas dvije ,počele smo shvačati kako smo imale podosta drugačiju sliku o našim "posestrama" po orjentaciji ,po pogledu stila oblačenja i frizura ...jednostavno nas je iznenadilo kako ipak vrlo velika večina cura preferira kratku kosu npr...
No,,vrlo,vrlo ugodno nas je iznenadila atmosfera!! Super ležerna ,prijateljska,vedra,vesela,puna topline!! Bez odmjeravanja,,i pogleda sa visoka kakvih ima u stereotipnim popularnim hetero "klubovima".(.između ostalog zato najviše ne volim zalaziti na takva mjesta...)Cure,oduševile ste nas! Mjuza je isto bila odlična!!!! Obožavam 80-te!! Malo miksanja iste ,u modernijem tehno,trens,dens,,(kako li se već to zove) stilu isto!! Sve pohvale d.j.!! Tako smo se postepeno opustle, prepustile lagano muzici,atmosferi i mogućnosti slobodnijeg iskazivanja veće uzajamne prisnosti u masi..To je nama bio poseban doživljaj! Mogla sam dragu držati za ruke,stisnuti ju uz sebe,,dati joj pusu! Oh,,kojeg li gušta!!
Jedna stvar nam je posebno bila iznenađujuća,,,zanimljiva na ovom partiju...Naime,,toliko me žemski tražilo upaljač,,koliko me nikada u životu u toku večeri nije ljudi !!Nije mi bilo niti na kraj pameti,,da bi se moglo desiti da toliko cura nema svoj upaljač!! Naravno,rado sam im posudila svoj upaljač! Ovom prilikom pozdravljamo sve koje su se poslužile njime..
Da,,kad smo kod pozdravljanja,,posebno bi pozdravile dvije cure..
Jedna je imala kratki,čini mi se bež,lagano lepršavi šosić , kosu do ramena,a druga trapke,bjelu košulju,kratku kosu,naočale... Možda se prepoznate po ovom opisu,,a ak ne,,možda će te se sjetiti,,dviju malo sramežljivih cura,koje su nosile majce istog natpisa,,te ste im izrazile svoju vrlo pozitivnu reakciju zbog toga... Baš ste djelovale kao slatki,simpatičan par par!! Pozdrav velki vama!
Prošao je sat poslije ponoći,,i mi smo morale lagano krenuti ...Imale smo naručeni prijevoz za doma..i planove vruče za ostatak noći...mmmmm..
Na izlazu gužva...Upozoriše nas ,misleći da samo želimo udahnuti zraka,da se pre dugo ne zadržavamo vani,,jer je velika gužva još za ulaz...Objasnile smo da idemo doma,i izašle van..Malo smo još odsjele vani..Uživala sam držati slobodno svoju dragu u krilu....u još malo slobodnijeg izražavanja prisnosti prema svojoj ljubavi ,koja je istog spola kao i ja, i to na svježem zraku., i to samo nekoliko metara od jedne od glavnih prometnica,,glavnog grada, ,vrlo heteronormativne države...Nevjerojatno nešto posebno! Slažete li se?
:wink:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 23 svi 2006 10:09

...
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 24 pro 2007 06:39, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 23 svi 2006 19:20

party je bio heben!!!! em sta sam vidila masu zena koje nisan odavno vidila, i sta je meni najdraze sta sam ponovno zabrijala s zenom za kojom sam luda skoro pa 6 miseci!!! :) mmm... da mi se vratit i da ta vecer duze traje...

bilo mi je drago sta sam vidila babyface, niku, crispy, onda sam upoznala neke starije zene (fakat sam zaboravila nickove-ispricavam se :o ) ali stvarno mi je bilo super... :)

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 23 svi 2006 21:00

Hajd idem redom:

1. najvise je u jednom trenutku u globu bilo 350 cura - informacija od cyberspacea (lijepi djecarac na ulazu)
2. Najbolji party do sada.
3. Najbolja mi je bila tamarina faca dok smo plesale u pateticnom krugu na kraju. Sorry tam3 izgledala si kao da si progutala ricinus.
4. Malena, na pivo obracunavam kamate u obliku janjetine :P
5. Hidden me je okupala pivom (u vise navrata) jer sam napravila kobnu gresku i stala pored nje dok je grlila sank.
6. Ne znam tko ih zna, no na partiju su bile i Le-ZZ-be
7. Netko je cak i mene zgrabio za guzu (no brijem da je to neki jako jako ocajan lik).
8. Mjuza je bila bolja nego ikad prije.
9. Posebno iskustvo redaljka za WC.
10. Zao mi je sto nisam upoznala call_me_slut (call pitaj Silence da nisam bas toliko opaka uzivo).
11. Vec mi se godinama (mozda i desetljecima) nije dogodilo tulum napustim medju zadnjima.

I na kraju, zao mi je sto ove godine nisu bile meni posebno drage cure iz istarsko-primorsko goranske koalicije - Carla Del Ponte, rednick, JinG i naravno - draz.
Tek toliko da znate, falile ste mi :)

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 23 svi 2006 21:49

duhsaplavimokom je napisao/la:ej Hrskava moram ja sa vama u tu deželu da vidim žena slovenskih ili vi fakat slijedeči put bus organizirajte

njami-njami :D :D :D sam sam vas snimala iz daljine ufff :D :inlove:
oh, sreco, vodimo te u dezelu kad pozelis.....dobre su te slovenske zbele
:aha: a ona koju si snimala......cekaj da vas uparimo :aha: :D

SheDevil je napisao/la:morala sam probati a to je bila najbolja sansa da probam i da prodjem nekaznjeno :D :D :D :D
ma od koga nekaznjeno? :o :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 svi 2006 22:08

ow je napisao/la: 10. Zao mi je sto nisam upoznala call_me_slut
a bilo je dovoljno izac na dvoriste.... :o

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 23 svi 2006 22:10

ja sam izlazila na dvoriste pa te nisam upoznala :o
I am not a myth.

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 svi 2006 22:11

i ja žalim zbog toga....Damn.a valjad će biti prilike...ako ništa drugo na ovom partyiju u 9.-om mjesecu...A možda sam te i ''vidjela'' dok sam izašla iz Globa,al ko bi te prepoznao u masi i u mom stanju.Skoro sam pala po onim stepenicama :D :D :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 svi 2006 22:12

mozda zato kae u dvoriscu bilo stotinu zena zeljnih pišanja pod vedrim nebom. jebiga, usred takve guzve....
zvir i bestimja.

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 svi 2006 22:18

:D :D :D možda ;) vidiš nisam promotrila tu opciju :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 23 svi 2006 22:20

:D ne znam onda kaj si promotrila. nije se moglo maknut po dvoristu od kandidatkinja za piss.
zvir i bestimja.

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 23 svi 2006 22:23

pa vidjela sam da ima hrpa žena vani,al ja onak luda i napušena i pijana ko deva, mislim kak su one sve izašle kao da ''popričaju'' u četiri oka,još navijam u sebi ggggggooooo girls ggggooo girls.....a ono se sad uspostavi da one pišaju....fakat ne smijem više pit...niti pušit :D :D :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 23 svi 2006 22:47

ow je napisao/la:Hajd idem redom:

1. najvise je u jednom trenutku u globu bilo 350 cura - informacija od cyberspacea (lijepi djecarac na ulazu)
:eek: meni nije jasno kak nas se toliko uspjelo ugurat unutra...ali sad mi je jasno zašto sam oko pola sata čekata red za wc ...al i to je bilo ugodno :aha:

Odgovorite