HAPPY NEW YEAR PARTY

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
GLOBALCLUB
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 pro 2006 10:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

HAPPY NEW YEAR PARTY

Post Postao/la GLOBALCLUB » 21 pro 2006 10:03

slika
~+~Global Club Zagreb~+~
http://www.globalclubzg.hr

GLOBALCLUB
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 pro 2006 10:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la GLOBALCLUB » 21 pro 2006 10:04

slika
ULAZNICE SU U PRODAJI OD 03.DO 20.12. PO CIJENI OD 199KN, A OD 20.12. PO CIJENI OD 249KN. BROJ MJESTA JE OGRANICEN. ISKORISTITE MOGUCNOST PLACANJA KREDITNIM KARTICAMA! REZERVACIJE SE OBAVLJAJU NA ADRESI:

http://www.globalclubzg.hr/rezervacije.html

U NAGRADNOJ IGRI MOZETE OSVOJITI:

PUT U BERLIN ZA DVOJE (Ukljucuje: vaucer za povratne avionske karte, smještaj u hotelu***/**** 4D/3N)
~+~Global Club Zagreb~+~
http://www.globalclubzg.hr

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 21 pro 2006 13:41

za taj prostor cijena nikako ne bi smjela dostizat tako urnebesnu svotu. presmijesno.
ex invalid_user

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 21 pro 2006 16:20

rano ste se sjetili stavit ponudu:
postano 21.12. "od 3. do 20. 12. 199kn, a od 20.12. 249kn"
I am not a myth.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 21 pro 2006 21:43

htjedoh rec :D
zvir i bestimja.

Zita

Post Postao/la Zita » 21 pro 2006 21:46

kaj je tu je
ak kao preporuku stavite Crol imate 10%popusta na karte

Odgovorite