Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
-
Ramona
- Postovi: 87
- Pridružen/a: 08 stu 2006 13:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: za kompom
Post
Postao/la Ramona » 12 vel 2007 15:32
Čula sam za tu neku udrugu koja organizira jeftina putovanja po Hrvatskoj pod krilaticom iz naslova. Znate li koja je to udruga? Bilo kakav kontakt?
Volim putovati. Razlog putovanja je manje bitan.
-
pele
- Postovi: 78
- Pridružen/a: 05 sij 2007 00:21
Post
Postao/la pele » 12 vel 2007 16:25
zvuci odlicno, nijesam nista cula, al se nadam da netko ovdje jest...
-
lana
- Sestra Nanut 1
- Postovi: 1540
- Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40
Post
Postao/la lana » 12 vel 2007 23:33
upoznah domovinu od do i volim je do ludila, totalno. narocito su mi divni pitoreskni krajevi vlakom prema osijeku...

ok, salim se. nikad cula za takvu agenciju.
-
call_me_not
- Postovi: 3418
- Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13
Post
Postao/la call_me_not » 13 vel 2007 01:02
izvidjaci?

samo kaj se to danas zovu skauti. eto, oni. a i udruga su.
-
Malena
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20
Post
Postao/la Malena » 13 vel 2007 09:48
da postoji takva udruga?

nemam pojma
za izraz znam...
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 13 vel 2007 16:54
-
lana
- Sestra Nanut 1
- Postovi: 1540
- Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40
Post
Postao/la lana » 13 vel 2007 23:05
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 13 vel 2007 23:15
-
nika
- Postovi: 532
- Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45
Post
Postao/la nika » 14 vel 2007 10:15
za udrugu ne znam al imam doma jednu igru...ko covjece ne ljuti se...sam kaj se zove "putovao sam zemljom nasom" i prikazuje cijelu bivsu jugoslaviju.
no al kaj sad, naucis malo vise od sadasnje granice, eto..

"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."
-
just m
- Postovi: 96
- Pridružen/a: 02 sij 2007 19:43
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Varira.
Post
Postao/la just m » 14 vel 2007 16:04
call_me_slut je napisao/la:izvidjaci?

In spite of the cost of living, it's still popular.