AJFC lez/bi/jke i sport petak 18. 5. u mami

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
jasna zlokic
Postovi: 22
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

AJFC lez/bi/jke i sport petak 18. 5. u mami

Post Postao/la jasna zlokic » 17 svi 2007 16:59

PETAK | 18. 5. | 20 h | DRUŽENJE, DISKUSIJA | LEZBO GAMES

Pratite li imalo događanja na sceni, uočit ćete izniman rast popularnosti grupnih sportova među hrvatskim lezbicama (sve ste već čule za “Buru”, nogometni klub koji osvaja srca – uskoro i medalje! – po prvenstvima širom svijeta). Večeras ćemo razglabati o tome što lezbama znači sport i što znače lezbe u sportu. Sport vs./kao aktivizam; kako, koliko i gdje? Ne dobijemo li Martinu Navratilovu u goste, poslužit će i Maca Maradona.
Nakon druženja natjecanje u ispijanju piva u obližnjem lezbofrendli bircu.

P. S. Net klub Mama još uvijek je na istom mjestu, Preradovićeva 18.

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 17 svi 2007 20:20

kaj su to lezbo games? :o
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 svi 2007 20:20

Pa ti ne znaš :eek:??!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 18 svi 2007 10:10

a hebiga, ja sam u to doba....na sportu :cool:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Re: AJFC lez/bi/jke i sport petak 18. 5. u mami

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 svi 2007 13:40

[quote="jasna zlokic"]Nakon druženja natjecanje u ispijanju piva u obližnjem lezbofrendli bircu.


Ovaj praktični dio mi se sviđa..možda se i dokotrljam... :cool:

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 18 svi 2007 15:29

tamara3 je napisao/la:Pa ti ne znaš :eek:??!
:o a ne znam...nova sam :o :D :o
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 svi 2007 18:31

Dobro, jer ne znam ni ja :aha:.

Odgovorite