Kontrapunkt Festival 2007. -8/9.9.2007.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Kontrapunkt Festival 2007. -8/9.9.2007.

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 21:44

Kontrapunkt Festival 2007.

vrijeme: 8.9.2007. - 9.9.2007.
mjesto: Zagreb, Aquarius, Matije Ljubeka b.b.
url: http://www.aquarius.hr/

Kontrapunkt Festival će se i ove će se godine održati u zagrebačkom klubu Aquarius. Na jednom mjestu će biti predstavljena ponajbolja svjetska imena future jazz, soul, latin i općenito elektronske glazbe. U dva dana trajanja (8. i 9. rujna) na festivalu će nastupiti 10-ak bendova i DJ-a.


Festival Kontrapunkt je više puta priznat kao pokretač novih glazbenih usmjerenja, i to ne samo u ovom dijelu Europe, već i u svijetu. Tijekom dugogodišnje tradicije na ovome su festivalu otkriveni i današnji svjetski poznati izvođači, poput Gotan Project, te Soil & 'Pimp' Sessions, koji su se u svojim počecima predstavili zagrebačkoj publici upravo na Kontrapunktu.

Skupina Azymuth je ovdje imala svoj veliki povratnički nastup, legendarna grupa Da Lata je na ovome festivalu održala posljednji koncert i ono najvažnije – broken beat zvuk je Hrvatskoj i ovom dijelu Europe predstavljen upravo na Kontrapunktu.

Klub Aquarius i Kontrapunkt Festival od samih početaka su postavljali trendove i nove standarde, utjecali na klupsku glazbu metropole, a i okolice, te promicali urbanu kulturu. I grad Zagreb se stoga može pohvaliti ovim značajnim i tradicionalnim festivalskim spektaklom.

Domaćini festivala, Eddy Meets Yannah, ovom će prilikom predstaviti i svoj novi, drugi po redu studijski album 'Once In A While'.

Izvođači: Louie Vega pres. Luisito Quintero (New York, SAD), Zeep (London, Velika Britanija), Flowriders ( Amsterdam, Nizozemska), Ben Westbeech ( Bristol, Velika Britanija), Karizma (Baltimore, SAD), Simbad (London, Velika Britanija), Domu pres. Pete Simpson (Bedford / Manchester, Velika Britanija), Ben Mono (Berlin, Njemačka), Preddy (Beč, Austrija), Zak (Zagreb), Eddy Meets Yannah (Zagreb)

Cijena ulaznice: 160 Kn (1 dan); 220 Kn (2 dana).

__

:happy:
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 27 kol 2007 22:19

sad preslušavam malko majsepjsove "izvođača"

:inlove:

http://www.myspace.com/domupresentspetesimpson


..postam dalje kad poslušam...

edit: hmmm...malko bossa nova sounda...malko neke veselice(deep nešto broken svašta..kob to sve pofato) ...mislim da bi moglo sve skup bit oki-kul
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 28 kol 2007 09:38

ovi su mi napetiji od drugih

Izvođači: Louie Vega pres. Luisito Quintero (New York, SAD), Ben Westbeech (Bristol, Velika Britanija), Karizma (Baltimore, SAD), Simbad (London, Velika Britanija), Ben Mono (Berlin, Njemačka), Preddy (Beč, Austrija)

ali ionako samo na drugi dan dolazim...

peace.
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 29 kol 2007 09:20

moglo bi se, moglo...
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Odgovorite