Hrvatski Wipeout Show

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Hrvatski Wipeout Show

Post Postao/la Zbrkica » 13 tra 2009 11:46

Jel gledo tko? Mislim da je emisija pravo jebeno osvježenje, smijala sam se do suza natjecateljima... jedino komentatori su malo .. ah..

Uglavnom, ukratko..
Projekt Wipeout oduševljava gledatelje diljem svijeta jer se na poligonu imaju prilike okušati natjecatelji iz više od 15 europskih zemalja i SAD-a. Od natjecatelja, koji su uglavnom ‘obični’ ljudi iz susjedstva i koji nemaju fizičke predispozicije, očekuje se samo doza kreativnosti, snalažljivosti i dobra psihička sprema, a za sve ostalo pobrinut će se komentatori i voditeljica Marina Jerković te ekipa Wipeouta. U svakoj emisiji sudjeluje osamnaestero natjecatelja i svaki od njih natječe se za sebe jer pobjednik svake epizode osvaja bogatu novčanu nagradu – 50 tisuća kuna.
slika

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 14 tra 2009 13:57

jao, onaj bucmasti mi je bio urnebesan.
i jadničak se nakrco blata... :lol:

scorp
Postovi: 12
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:29

Post Postao/la scorp » 14 tra 2009 14:41

ok je emisija,iako su mi voditelji malo bezveze...ali super je kako se svi na startu bahate i onda padnu na prvoj prepreci...onog debelog tonija ili kako se već zove mi je bilo žao :D

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 tra 2009 17:31

da.. ja isto ne kužim zakaj se taj bucmasti prijavio.. al završetak mu je bio najjači.. konačno dođe do užeta i onda.. :D
slika

Odgovorite