preporucite neku dobru seriju

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la degenereginald » 12 vel 2020 21:36

Prvih par epizoda Big Moutha jebeno razaraju. Valjda su svi na twitteru koje pratim fakat bili u pravu, who knew. 🤷

e: epizoda 3 i već je eh :'(((((((((((
I have no money and I have to scream.

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la prostorvrijeme » 13 vel 2020 11:22

Ne znam da li je netko već preporučio https://en.wikipedia.org/wiki/Good_Omens_(TV_series)

Forica hehe :kokice:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la degenereginald » 04 tra 2020 00:24

Euphoria
Znam da kasnim jedno milijardu godina, ali what else is new. Super je, preporučam ful, plakala sam jednom, triggeralo me bar pet puta-> would do again. Sad ću misliti da su svi gen Z-ovci u SAD-u vaki, kao što su mi skinsi i misfitsi oblikovali sliku britanskih tinejđera.
+
Nekak sam cijelo vrijeme bila anksiozna kad god bi likovi bili sami sa ženama u seriji, majkemi očekivala sam da će ubit trans likicu u najmanju ruku. Kondicioniranа lošim tv iskustvima, užas nad užasima.
+
Tinejđerske serije su najbolje serije :fact:
(makar je ova prva in a long ass fucking time koja me baš držala uz monitor)
+
Zendaya mi je nekak užasno hot u onim svojim dnevnim outfitovima. Kratke hlačice i hudica, J A O . A i inače, al ok. + Hunter Schafer, you can hurt me any day & any way you want, makar su ti obrve malo meh. + Fez i Kat su <3
+
A vidim da je nedavno i najavljena druga sezona. Fingers crossed da kvaliteta na padne!

I brza runda:
Tiger King- 7/10, nikad neću prijeći preko toga da Joe Exotic skuplja klince narkomane koji uopće nisu gej, onak kaj. Lol mullet appeal. Def zaslužuje i neku nagradu za najgori pirs ikad. + jebe mi se za muža Carol Baskins, ali kaj sad.

Don't fuck with cats - 3/10, nije me ni zanimalo, ne znam što mi je ovo trebalo ovo u životu, uopće me nije briga za psihopate ubojice, fuck off and die. Ali istraživački kopamo-detalje-iz-fotki dio mi je uvijek uzbudljiv, pa samo zato nije 1/10.

Avenue 5 - 5/10, doslovno samo zato što je sf, pola scenarija mi djeluje kao da su probali imat bilo što prije deadlinea, ali kajću kad mi treba doza.

Marc Maron: End Time Fun - 8/10, onaj tip iz Glow-a, solidno, solidno. Ušla bez ikakvih očekivanja.

E, i Snowfall je super duper.
+
BARRY je dost kul!
+
Olive Kitteridge je jako super. Ovaj imdb review bude preporučio seriju bolje neg ja :'))))))))))))))))))))))))
Less fun than Guantanamo.
1/10

Why is the media so negative? In a typical day, I hear about death from car crashes, house fires, plane crashes, robberies, mine explosions, terrorist bombings, cancer, ALS, MS, CVAs, MIs, suicides, industrial accidents,, schizophrenia, Alzheimer's, Parkinson's, drownings, lightning, drug overdose, alcoholism....you get the picture. Do I really need to spend 4 hours watching a mini-series about dusfunctional depressing people in some remote town with no socially redeeming value? This town is worse than Cabot Cove where there was a murder every week for its 12 year run; it's a miracle there was anyone left to die in that dreadful little village. With the media scouring the world to tell me repeatedly each day the worst, most depressing news they can find, do I really have any room left in my brain for a a story combining all the possible bad things that can happen to everyone in its cast? Warning!!!! If you have experienced any tragedy in your life, are on anti-depressants, or are concerned about the daily inhumanity of man to man coming to you on a multimedia barrage, DO NOT WATCH THIS MOVIE. Strongly suggest a Hallmark production set in a beautiful location where two good looking people fall in love and drive an expensive flashy car.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Skincare Perzefona
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 ruj 2020 01:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la Skincare Perzefona » 15 lis 2022 04:05

Volim humoristične sitkome, jer tako pustim "mozak na pašu"... stoga preporučam ovo:

1. Will and Grace (Will i grace)
2. Two and a half men (Dva i pol muškarca)
3. War at home (Rat u kući)

4. Everybody loves Raymond (Svi vole Raymonda)
5. Modern family (Moderna obitelj)
6. Jerseylicious (Cure iz Jerseya)

7. Friends (Prijatelji)
8. Bibin svijet
9. Zabranjena ljubav

10. Desperate Housewives (Kućanice)
11. The Nanny (Dadilja)
12. Ljubav, navika panika
18. Sex and the city (seks i grad)

Avatar
distant dreamer
Postovi: 142
Pridružen/a: 05 vel 2013 11:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la distant dreamer » 20 pro 2022 20:07

Smuca li se netko još ovuda??
Ako da, preporučam, za ljubitelje ScyFi/Fantasy .. neki vole reći, "sexy nuns with guns", ali serija je puno više od toga.
Warrior Nun, 2 sezone su na Netflixu (na žalost i tu su otkazali, ali ekipa se bori za treću, twitter gori pa ako vam se da, skoknite gore i podržite ih/nas).
Dajte im šansu

https://www.youtube.com/watch?v=qBdSfbljde4&t=5s

ako nekom treba malo više uvjeravanja

https://www.youtube.com/watch?v=qHAsZ_9MkrY

In this life or the next!

ElenN
Postovi: 4
Pridružen/a: 17 ožu 2023 23:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la ElenN » 18 ožu 2023 00:22

The Last of Us
The White Lotus
Big Little Lies

Avatar
Sotto Voce
Postovi: 5
Pridružen/a: 12 svi 2023 05:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la Sotto Voce » 12 svi 2023 21:14

:kokice:

the wheel of time

Odgovorite