koncert: lepa brena, arena zagreb 13.6.

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Zita

koncert: lepa brena, arena zagreb 13.6.

Post Postao/la Zita » 10 tra 2009 15:53

okej-totalno idem na to.
o tome se govori godinama i koliko sam cula njeni koncerti su pravi spektakl i da se nesmiju propustiti
nisam jos nasla podatke gdje kupiti ulaznice pa ako netko zna-neka se javi
http://www.jednajebrena.com/tour.htm
:nesvjest:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 10 tra 2009 17:23

Jel to zakašnjela prvoaprilska šala :eek:?

Ftica
Postovi: 126
Pridružen/a: 01 tra 2009 23:24

Post Postao/la Ftica » 10 tra 2009 18:08

:D :D :D

Zita

Post Postao/la Zita » 10 tra 2009 19:32

tamara3 je napisao/la:Jel to zakašnjela prvoaprilska šala :eek:?
hahaha :D:D:D nije. bas bi isla na njen koncert.
pa ne moram bit turbo folk frik da pozelim otic na brenu. zaboga :D
zena mi je totalno kul
ona bu jos prodala prije karte nego U2

Avatar
Galactic babe
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 lis 2008 16:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U jednom malome kutku univerzuma

Post Postao/la Galactic babe » 20 tra 2009 19:07

Nas nekoliko dolazi, pa ipak je to Brena!
Frendica negdje naručila karte, samo neznam gdje, ne mogu se sjetiti, samo znam da sjedeća karta košta 150 kn. Kao da ću sjediti :D :D
Al svejedno, Brena je Brena i na taj koncert moram ići il mi đaba 25 godina čekanja. A ne ne ne ne.... Premda bi mi bilo draže da mi dođe tu pod nos, u Pulsku Arenu, to bi tek bio odličan spektakl, no nema veze, i ovako će biti odlično! Samo da se i to desi!!!!! :ura: :ura: :plese: :mase:

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 21 tra 2009 18:40

tamara3 je napisao/la:Jel to zakašnjela prvoaprilska šala :eek:?
kaj jel sala? :) to kaj ova dolazi, il to kaj bu zita isla? :D

Zita

Post Postao/la Zita » 21 tra 2009 20:06

kak ste zloceste :D:D:D
vidis-dobro da je tema ozivjela pa da me podsjetila na koncert jer sam totalno zaboravila :D:D:D
idem potrazit dal ima karata na netu :osica: :D

galactica-molim te pitaj frendicu di je kupila karte

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 21 tra 2009 21:03

Ja sam je gledala 80ih u Beogradu. Želim je se takve sjećati. Red Brene, red Miroslava Ilića, red Cuneta, pa sve nogom miču žicu od mikrofona na stageu. Šta ću, beogradsko derle, nije me moglo zaobići :D .

Ali za Đoleta mi je jebeno žao da nisam išla :cry:

Ftica
Postovi: 126
Pridružen/a: 01 tra 2009 23:24

Post Postao/la Ftica » 21 tra 2009 22:00

ticklebook je napisao/la:Ja sam je gledala 80ih u Beogradu. Želim je se takve sjećati. Red Brene, red Miroslava Ilića, red Cuneta, pa sve nogom miču žicu od mikrofona na stageu. Šta ću, beogradsko derle, nije me moglo zaobići :D .

Ali za Đoleta mi je jebeno žao da nisam išla :cry:
a jesi možda išla na Đoleta u BG-u? na neki od onih njegovih 6-7 novogodišnjih koncerata u Sava centru koje je svojedobno priređivao?
ja sam ga slušala 2 puta uživo - jednom u Kotoru, drugi put u ZG-u u Domu sportova. prije 7 godina, bog te... :eek:

Brene uživo se sjećam kroz maglu. bijah klinka i kao prava mala ozlojeđena kokoš, tog sam popodneva plakala jer me nisu htjeli voditi u sportsku dvoranu na - Brenu. :D ugl. stari se na kraju smilovao i odveo me. ne sjećam se koja je godina bila. valjda negdje krajem 80-ih. poslije se više nismo 'sretale', ne brojimo li nezaobilazne polup'jane exkurzijske audioisječke, kad bi obavezno netko u busu započeo pjevat neku Breninu. :wink:

no, sad mi se sve to čini daleko, kao da su crtice iz nekog prethodnog života. nije da sad ponekad ne zaplačem... samo, definitivno, ne za Brenom... :!: :D :D :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 22 tra 2009 01:06

Nisam. Spremam se svake godine. Ali krajem godine MORAM ići. Njegovi koncerti u Sava Centru su THE koncerti. Sve ostalo su samo gostovanja.
Ne želim više odlagati stvari koje želim :cool:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 22 tra 2009 14:26

ako buden tu u zg..iden..to se ne propusta :D

Avatar
Galactic babe
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 lis 2008 16:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U jednom malome kutku univerzuma

Post Postao/la Galactic babe » 24 tra 2009 06:53

Došle karte jučer! :) 150kn tribine, bele dugačke katre od nekog polurecikliranog papira, još bolja je spika što sjedala nisu numerirana pa se može sjest di češ(bar broj sjedala ne piše na karti). Koncert počinje u 21:00, 13.6.09.
Ima dole neki žig na karti, mislim da piše Ticket line i preko njih ih je naručila, odma su joj poslali preporučeno poštom, dobila lijepo i račun i karte. Mislim da karata još ima, bar ih je bilo prošlu sedmicu, pa ko želi ić, nek si kupi kartu da poslije ne bi požalio.
Ipak je to Brena, a ne neka od raznih "drmuša" sa Istoka. Bar od onih što sam čula koji su bili na nekim od njenih koncerata kažu da Brena svaki put napravi spektakl kada se pojavi na pozornici. Živi bili pa vidjeli! :) :) :) :)

Avatar
Carla del Ponte
Postovi: 68
Pridružen/a: 04 stu 2005 20:10

Post Postao/la Carla del Ponte » 26 tra 2009 01:28

Jedna je Brena!!
Kupile pet (5) karata, stižemo 13. 6. u ZG, karte se kupuju na www.ticketline.hr, pa tko voli - nek izvoli.. mi ćemo izvoliti!!!!
:) :)
Playing for the other team.

Zita

Post Postao/la Zita » 28 tra 2009 17:41

tak je :D:D


e-a di je bolje-parter ili tribine?!?!

Avatar
Carla del Ponte
Postovi: 68
Pridružen/a: 04 stu 2005 20:10

Post Postao/la Carla del Ponte » 28 tra 2009 19:03

a, čuj, gušti su gušti... možda da razmisliš jel ti paše laktariti se dole u parteru za svojih pol kvadrata prostora ili pak sjediti gore na tribini i ne biti baš blizu stejdža i - brene. :aha:
ja uzela tribine da se ne bih dole gurala s nekim tinejdžerima, mislila da su mjesta numerirana, a kad ono - nisu! hm, hm, hm... sve mi se čini da ćemo morati doći u ZG ranije nego što smo mislile! :)
Playing for the other team.

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 30 tra 2009 20:34

brena breeeeeeeeeee :inlove:
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 01 svi 2009 18:50

da Lepa Brena i Slatki Greh...

ok..mogu shvatiti zahebanciju..pa ako ekipa ide iz zahebancije..parodiranje ex YU spike i nostalgije..za tim vremenima i "glazbom"...ali..nishta vishe od toga..jelda? jelda?
nechete mi rech da zaista osjechate tu glazbu..txtove..a tek publika...jelda?

+ shto ista ekipa zdushno kenjka kontra thompsona i slichnih pojava..pa..ono...sorry..ali..koja je razlika..mislim..shto se same glazbe..kvalitete iste..i txtova tiche..
eeee..tu sam vech zbunjena..prilichno....i..opet..nikoga ne ismijavam..podhebavam..samo mi nije jasno...
ali..ako to nekoga chini sretnim i zadovoljnim..superishka..ali..onda dozvolite i da thompsona..zdravko shkender..djuka dzhajich..i slichni....imaju isti uchinak..na..neku drugu ekipu.

i misho kovach..naravno.
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
Galactic babe
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 lis 2008 16:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U jednom malome kutku univerzuma

Post Postao/la Galactic babe » 03 svi 2009 15:52

Fala Bogu pa osjećam glazbu, srećom pa nisam santa leda, a bome nisam luđak da bacam samo tako pare na ulaznicu i put do Zg.
Svatko ima svoje ukuse i o njima je bezvrijedno raspravljati zbog mogućnosti ulaska u konfliktne situacije. Svatko ima pravo da mu se sviđa što mu se sviđa, svatko ima nešto svoje i ljude ne bi trebalo provocirati i ismijavati samo zato što svoju okolinu osjećaju na sebi svojstven način.

A ti, draga naša Vizijo, imaš očito svoju viziju nas koji imamo nešto svoje i ako tvoj opseg shvaćanja ne doseže granice čak niti obićnoga osjećaja glazbe, to nije naš problem i naša stvar. To je tvoj stav o nećemu, samo mislim da bi puno bolje bio uvažen bez prizvuka podsmjeha i izruge u njemu. A i malo manjka namjerno loše pismenosti (ne znam dal stvarno misliš da ti je to fora??) ne bi ti doista škodilo.
No opet, svatko ima nešto svoje i to je tako.
U svakom slučaju, prije nego nešto popljuješ, savjetujem ti da otvoriš svoje srce i uši bar na tren i da u player ubaciš Brenin zadnji album pa onda daj neki finalni post. Ako slučajno nemaš zadnji album, rado ću ti ga pokloniti da malo proširiš vidike kulturnosti i prihvaćanja različitosti.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 03 svi 2009 22:32

ne mogu ja to. brena.brena. brena.
kako se opustiti kad znam mozda njezine 2 pjesme...i to samo refrene. :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 04 svi 2009 11:25

ah Brena, nekad znala puno vise pjesama..sad mi ona je podsjetnik na neke dane, sto uopce nema veze za Yu-nostalgijom..jednostavno kod mene od Borodina pa preko Jinxa, pa Dragovic do Hanke Paldum..uopce se ne "kalupiram" u jednu vrstu glazbe..jednostavno ju slusam srcem, i ako "pogodi" tu neku nit, "moja je pjesma..zapravo uopce mi nije bitno tko pjeva, nego pjesma, pjesma, muziku koja mora imat dusu!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 04 svi 2009 21:42

slika

meni je fascinantna ova naslova. lepa brena uljepsana. ma ne bi joj covjek dao vise od 25. :D
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Odgovorite