(Znam za horoskop, sačuvajbože
želim..
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: želim..
Hidden očito želi da može nositi samo ovakve grozote:


(Znam za horoskop, sačuvajbože
)
(Znam za horoskop, sačuvajbože
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- Hidden_soul
- Devil in details
- Postovi: 4982
- Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: On stranger tides
Re: želim..
Odlicno, prvog cu nosit u vremenu oko bozica, odlicno ce pristajat uz moj outfit Grincha.
A ovaj drugi...well, njega cu u svecanim prigodama nosit. Aww zelim ih oba!
I znas sto? Ovi se satovi vjerojatno daju popravit da pokazuju tocno vrijeme.
Tvoj bicikl i dalje ne moze bez pedala nikuda
A ovaj drugi...well, njega cu u svecanim prigodama nosit. Aww zelim ih oba!
I znas sto? Ovi se satovi vjerojatno daju popravit da pokazuju tocno vrijeme.
Tvoj bicikl i dalje ne moze bez pedala nikuda
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: želim..
Na ti:

“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- Hidden_soul
- Devil in details
- Postovi: 4982
- Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: On stranger tides
Re: želim..
Dobro, dobro, eto, sad sam zadovoljna, povuci cu se u miru u svoje odaje
Da ne bude jos da moja uvijek mora bit zadnja!
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."
Re: želim..
Upast u rupu u prostorno-vremenskom kontinuumu a la Doctor Who i završit u paralelnom svemiru u kojem nisam ovako beskorisna, malo da vidim kako to izgleda.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: želim..
zelim kuhat
isprobavat nove recepte
radit finu mediteransku hranu i zelim jest blitvu
sto mi se dogadja
isprobavat nove recepte
radit finu mediteransku hranu i zelim jest blitvu
sto mi se dogadja
Measure of a woman is her sense of humor
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: želim..
Spremna si za udaju?Zita je napisao/la:zelim kuhat
isprobavat nove recepte
radit finu mediteransku hranu i zelim jest blitvu
sto mi se dogadja
OT: Na more opet.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- Temida
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 02 svi 2011 23:28
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: svugdje, a nigdje
Re: želim..
slobodan dan....samo jedan!
Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong...
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: želim..
@moloko
joj nebi bas
al nebi bilo lose da imam pokusnog kunica
yap. to zelim. nekog hononarca
al nebi bilo lose da imam pokusnog kunica
yap. to zelim. nekog hononarca
Measure of a woman is her sense of humor
Re: želim..
ajde ajde...Temida je napisao/la:slobodan dan....samo jedan!
ot. da više počne taj godišnji!!!!
Re: želim..
zelim da se torbe same posloze
i da se stvari same zapakiraju
i da se odnesu u auto
i auto da me odnese na more
(ok, moze me i odvesti)
i da baka ne hrce
ako vec hrce, onda bar da zvucno izolira vrata
i da se na plazi ne trebam klati za pol kvadrata plaze
i da debeli mali njemci ne skacu ko svinjcad sa mola i smoce mi jedini sudoku koji imam
i da se njihove njemacke mame ne deru : hans!!!! Uve! kom cu mia saci! kartofen pupufel zalaten ge-esen!
i da kad se vratim sa sugave plaze me ne ceka sto pitanja i preporuka kako provesti ostatak dana
...
ma jebem ti more!
necu nikam!
i da se stvari same zapakiraju
i da se odnesu u auto
i auto da me odnese na more
(ok, moze me i odvesti)
i da baka ne hrce
ako vec hrce, onda bar da zvucno izolira vrata
i da se na plazi ne trebam klati za pol kvadrata plaze
i da debeli mali njemci ne skacu ko svinjcad sa mola i smoce mi jedini sudoku koji imam
i da se njihove njemacke mame ne deru : hans!!!! Uve! kom cu mia saci! kartofen pupufel zalaten ge-esen!
i da kad se vratim sa sugave plaze me ne ceka sto pitanja i preporuka kako provesti ostatak dana
...
ma jebem ti more!
necu nikam!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: želim..
Kucnu pomocnicu. Ne znam jel mi vise fali snage ili volje...
bring your mind into my head...
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Re: želim..
Znati koji je Gagin sljedeći singl. Koza jedna blesava ne želi reć a već snima spot. Bude li You and I, ubit ću nekog. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
Mary of Silence
- Postovi: 558
- Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47
Re: želim..
želim da želim. Znači da ipak želim. Dobro je onda.
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: želim..
zavrsiti s prijavnicama, skeniranjima, slanjima i prijevodima. jebale me ambicije. u petak navecer.
morat cu ja uskoro opet do zadra, razbiti se. ko picka. ko zadnja drolja i slapa. <3
morat cu ja uskoro opet do zadra, razbiti se. ko picka. ko zadnja drolja i slapa. <3
ex invalid_user
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: želim..
Da ne želim ovo što želim.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: želim..
I drugi su to prošli. Shut up, na dobrom si putuinvalid_user je napisao/la:zavrsiti s prijavnicama, skeniranjima, slanjima i prijevodima. jebale me ambicije. u petak navecer.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: želim..
ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine3 banane split
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine3 banane split
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: želim..
LittleRedRidingHood je napisao/la:ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine banane split
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Re: želim..
LittleRedRidingHood je napisao/la:LittleRedRidingHood je napisao/la:ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine banane split
hahahaa ostavit cu ti komadic
...život je lijep... (:
- alice
- Postovi: 1332
- Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: in Wonderland
Re: želim..
voljela bih kad bih ti mogla objasniti, tiho, bez riječi, da me možeš potpuno razumijeti i vidjeti kako ništa nikad ne prestaje i da sve sjedne na svoje mjesto...i da je nečiji kraj njegov početak - da se sve nadovezuje i je jedina istina krug. sve je povezano. i to je divno...grlim te i znam da me sada možeš osjetiti...
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King
Martin Luther King


