a ne ne, te njene deformacije tijela i face su dobile totalno novu dimenziju nakon njenog 'i liked it' odgovora. o da

i sad dan nakon, super mi je film. opet ću ga brijem pogledat.
gledala sam još dont brejk maj turbofolk hart. one dvije siluete žena u prvoj sceni su odmah dale (meni i strejt švalerima) pozitivnu ocjenu: goooood one
poslije njega je bio oslo. i onda još prijelaz i izlet u petak. prijelaz je bio uberfilozofski za mene (čitaj: niđe veze), ali me nasmijao u par navrata i zadnja scena, odnosno način završetka mi je produžio život za 10 minuta sigurno
još jedna konstatacija vezana uz zff, svi filmovi su depra, to mi se učinilo dok sam još sinopsise čitala, kasnije se samo potvrdilo. to je isto zanimljivo. makar, za duhove sam čula da je smiješan. ne mogu potvrditi ni negirati jer čovjek koji mi je to rekao nema uopće otvoren credibility file kod mene kad se radi o filmovima.
a jesam se ja raspisala ha. bome jesam.