ovo ili ono?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 23 stu 2012 18:01

mlijeko....

caj crni ili zeleni?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 27 stu 2012 11:59

Zeleni.
Jogurt ili kefir?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la DoubleTrouble » 27 stu 2012 13:17

Kefir. To mi je jedina ovisnost
:dada:
Van Morrison ili Rihanna?
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2012 13:17

ne mogu vjerovat da ću ovo napisati... Rujana

crno ili bijelo?

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Angela07 » 27 stu 2012 13:22

bijelo

ovca ili krava?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2012 13:23

ofca :srce:
majmun ili nilski konj?

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Angela07 » 27 stu 2012 13:24

majmun

ruža ili orhideja?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2012 13:26

hm... aj ruža
nokia ili samsung?

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Angela07 » 27 stu 2012 13:29

nokia

pješke ili lift?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2012 13:29

LIFT
zebra ili žirafa?

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Angela07 » 27 stu 2012 13:31

oboje :D

tigar ili lav?

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Lena Plava » 27 stu 2012 13:54

(Besramno ću se ubacit :D )

tigar

novac ili slava?
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la JaNNa » 27 stu 2012 14:00

novac
kitty ili mickey?

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 27 stu 2012 19:46

kitty....


era ili enigma?

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 27 stu 2012 19:50

enigma
knjiga ili film ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 27 stu 2012 20:08

film....


poker ili uno?

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 27 stu 2012 20:09

poker
ruke ili noge ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 27 stu 2012 20:18

ruke.....


ljubicasto ili rozo?

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 27 stu 2012 20:26

ljubičasto
štikle ili cipele ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 28 stu 2012 00:50

kad imam luksuz biranja uvijek cu odabrati cipele..trenerka ili tajice? :D

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 28 stu 2012 00:51

isuse trenerka !

haljina ili minica ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 28 stu 2012 00:54

pfff haljina :) sta nosis zimi ispod hlaca,strample ili pidzamicu? :krezub

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 28 stu 2012 00:57

ništa, hodam gola okolo.
balerinke ili štikle ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 28 stu 2012 00:58

:wow: :faint:
sta si se ti stikli nadovezala? balerinke..a stikle ili stikle? :)

Plague

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Plague » 28 stu 2012 01:02

jebale vas štikle. :D

da si u situaciji u kojoj ti prijeti ostati bez jednog oka i možeš birat kojeg - lijevo ili desno?

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 28 stu 2012 01:09

jeli može ono srednje ? ma kako da na ovo odgovorim, riga mi se ...
koreanku ili ruskinju ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 28 stu 2012 01:10

ruskinju :) tange ili gace? :)

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 28 stu 2012 01:11

tange definitivno
duga ili kratka kosa ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 28 stu 2012 01:13

duga..oci ili usta? :)

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la lia » 28 stu 2012 01:14

oci
male ili velike sise ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Odgovorite