...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 20 kol 2013 18:35

^
uf... sad je i meni KFC pao na pamet... grrrrrrrrrrrrr...

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Jadzia Dax » 20 kol 2013 18:54

Prvi put gledam hokej na travi, cure su baš zgodne :wow:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DEFIANCE » 20 kol 2013 19:40

...a baš si mislim koliko me nije bilo ovdje :confused:

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 20 kol 2013 21:59

roza_surla je napisao/la:Mekić. Check! :D
Sljedeća stanica > roštilj na gruntu. slika

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Erica » 20 kol 2013 23:29

DEFIANCE je napisao/la:...a baš si mislim koliko me nije bilo ovdje :confused:
Falila siiiii :)

Vrtim si scene u glavi i baš mi je frkljaškla!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 21 kol 2013 00:46

ex invalid_user

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 21 kol 2013 13:27

JaNNa je napisao/la:^
uf... sad je i meni KFC pao na pamet... grrrrrrrrrrrrr...
Karlofac? :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 21 kol 2013 13:29

:roll:
ot. jesmo nas dvije počele opet komunicirat??? kada se to dogodilo???

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 21 kol 2013 13:56

^
:happycry:


OT:
Bojim se da ću večeras biti prekrepana za trčat. :/

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 21 kol 2013 14:07

JaNNa je napisao/la::roll:
ot. jesmo nas dvije počele opet komunicirat??? kada se to dogodilo???
kad si joj poslala pm :D
...život je lijep... (:

Avatar
roza_surla
Postovi: 429
Pridružen/a: 03 ruj 2011 14:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roza_surla » 21 kol 2013 14:09

Go me! :)

Funkcije u funkcijama unutar funkcija... .zid.
Roza nije koza
Niti surla znaci da je kurva

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 21 kol 2013 14:31

Mark Kanemura je takav luđak. Jedan od najdražih plesača slika što se pojavio u SYTYCD (sad pleše s Gagom).
Koreografija mu je out of this world. :happycry: Jenni (budući da je ballroom plesačica) isto svaka čast na ovoj raw otplesanoj kombinaciji jazza, hip-hopa i bollywooda. slika


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lhXV9k2vPnQ[/youtube]

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la mystera76 » 22 kol 2013 12:31

kupiti ili ne kupiti..kee way?ufff.....

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 22 kol 2013 12:52

The deadline for the submission of the tender is early September and I would ask you to prioritise this  request as time is of the essence.

Odlučnost i ja. slika
Ili pak: ja i odlučnost. :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 22 kol 2013 13:06

gleda tablica mene, gledam ja nju... oću je ispisat danas ili ću sve ostavit za sutra?
nisam ništa cijeli tjedan radila... užas! ovo je produženi godišnji...
idući tjedan ću ziher naje... od količine posla kad se svi vrate...

hm... job ili net?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 22 kol 2013 13:07

net naravno : )

ont. otici vidjet kako napreduje renoviranje ili ostat jos na netu!
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 22 kol 2013 13:08

net naravno!

Gost

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Gost » 22 kol 2013 16:29

o glupom razgovoru s frendom u biti pitanju i odgovoru: sto ye 100% u zivotu? -100% je kad nesto napravis, a sve ostalo ti je ispod :D eto ceka me moya statistika skup netocnih podataka a valjda cu i to polozit vec yednom...

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zenia » 22 kol 2013 20:16

Mislim da Al-Qaeda vrbuje članove oglasima na Crolu.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 22 kol 2013 21:42

Toliko me je nabrijala na Orphan Black, a skida mi se puževom brzinom.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 22 kol 2013 22:45

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F0k-OWxI ... g1zhOJgue0[/youtube]

Ukrajinke :lol: :lol:

Još kad bi pjevale na ukrajinskom :roll:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 23 kol 2013 00:26

slika
...život je lijep... (:

Gost

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Gost » 23 kol 2013 01:48

lec i spavat ili ic na nocno kupanje...mozak mi treba hladjenje pod hitno a more ye toliko toplo da ce bit ko da u yuhi pliva ipak mozda hladan tusss

Avatar
malikoraknaprijed1
Postovi: 29
Pridružen/a: 22 kol 2013 07:48

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la malikoraknaprijed1 » 23 kol 2013 05:05

...šta ove žene rade petkom u 6 ujutro?!

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2013 07:33

ma koje žene?
shizika ti je bila u mekiću na doručku, Ohica na koncertu od Balaševića, Megan je čitala, a ja sam spavala... :lol:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 23 kol 2013 08:33


Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 23 kol 2013 10:39

kavici, jos nisam ni jednu popila. aaa
...život je lijep... (:

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sascha » 23 kol 2013 11:46

jel meni uistinu na celu pise dodi i zajebavaj me? ili udruga za tude probleme? nisam nikuda za ici.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la black.cat » 23 kol 2013 19:59

bili su to lijepi dani treniranja :prisjeca se:

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 23 kol 2013 22:46

Dok nisu počeli pjevati mislila sam i da je pjevač lezba. :'D

Odličan naslov pjesme. <3

Odgovorite