Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Probala bih hranu koju zna spremiti. : D
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Nije mi palo na pamet da voli riskirati, ali sad ju počinjem vezati s tom idejom. :Đ
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Ja moram ne bit budna da bi mi na pamet pale stvari koje njoj padnu na javi. Zavidim joj malo tbh 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Sad ne samo da je na svakom Crol druženju, nego kreće i s organizacijom svojih! #biljarparti
+
ima deset puta više postova, holy shit.
+
ima deset puta više postova, holy shit.
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Ima da žali što nije došla na zadnje druženje jer je propustila upoznat svoju jedinu preostalu sestru po boji. Moderatorskoj. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Sva sreća pa postoji biljar partij koji ću pratiti i pojaviti se da ispravim tu pogrešku. I usput se nadam da će barem imati neki kaubojski element. :'D
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Oh for the love of-
Nisam ni mislila da ću od svih mogućih nebuloza koje sam na ovom forumu nadrobila ostat obilježena ovom kaubojskom.
Sad kad ispadne da je secretly biljarski maher i namjerava nas sve opelješit i osramotit.
Nisam ni mislila da ću od svih mogućih nebuloza koje sam na ovom forumu nadrobila ostat obilježena ovom kaubojskom.
Sad kad ispadne da je secretly biljarski maher i namjerava nas sve opelješit i osramotit.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
A fakat je vrh 
Ma, ako ne završim na hitnoj zbog spetljanosti s štapom i kuglama, biti će okej.
Nadam se da se sjeća kako ide taj biljar još od tih starih dana.
E, kaže li se biljar- biljar ili bil jar (bilijar?)? :Đ
Ma, ako ne završim na hitnoj zbog spetljanosti s štapom i kuglama, biti će okej.
Nadam se da se sjeća kako ide taj biljar još od tih starih dana.
E, kaže li se biljar- biljar ili bil jar (bilijar?)? :Đ
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
mnogo je simpaticna i u personi i ovako. 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Također. Imala sam osjećaj da je totalno divlja irl, ali me zapravo ne iznenađuje ni chill persona. Kad razmislim, malo je bliže iskustvu nego prva pretpostavka.
Možda će malo podivljati s vremenom i pokazati nam u Zagrebu kak' se to radi :Đ
e: mislim, divlja u najpozitivnijem smislu. Super mi je ta riječ
Možda će malo podivljati s vremenom i pokazati nam u Zagrebu kak' se to radi :Đ
e: mislim, divlja u najpozitivnijem smislu. Super mi je ta riječ
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
dosta sam divljala, fala lepa, i'll pass on that. 
zeljna divljanja?
zeljna divljanja?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Čini mi se da je u bedu zadnjih dana pa sam i ja malo u bedu jer ne volim kad je ona u bedu.
@r Ne znam, čula sam sve verzije, go wild. Ne da mi se gledat u hjp. Očito nije naša riječ, na engleskom je billiards, a i tamo je nezgodno za izgovorit. Ne mogu se sjetit nekog fonetičkog ekvivalenta, točnije da ima još neka riječ sa -illia- nizom u takvom okruženju. Ima brilliant al nije slično jer ipak ima r naprijed koje je poluvokal basically pa je izgovorni ulaz recimo to tako u sporni niz automatski drugačiji.
Tl;dr nemam pojma al mogu napisat seminar o tome? Probably?
@r Ne znam, čula sam sve verzije, go wild. Ne da mi se gledat u hjp. Očito nije naša riječ, na engleskom je billiards, a i tamo je nezgodno za izgovorit. Ne mogu se sjetit nekog fonetičkog ekvivalenta, točnije da ima još neka riječ sa -illia- nizom u takvom okruženju. Ima brilliant al nije slično jer ipak ima r naprijed koje je poluvokal basically pa je izgovorni ulaz recimo to tako u sporni niz automatski drugačiji.
Tl;dr nemam pojma al mogu napisat seminar o tome? Probably?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
@slapa - Neb' ja divljala, krv pregor'la. Ali sigurno bi bilo zabavno kad bi drugi podivljali :Đ
Jezičari su kul
Eto, majkem', nisam upoznala loše.
(ali ni ne studiram na filozofskom, pa onak)
+
Fakat imamo dugi streak u pitaj me temi.
Jezičari su kul
Eto, majkem', nisam upoznala loše.
(ali ni ne studiram na filozofskom, pa onak)
+
Fakat imamo dugi streak u pitaj me temi.
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
It's her own damn fault, treba prestat postavljat takva pitanja.
Il otvorit zasebnu temu za to. Il ih zapisat negdje, doradit, copyrightat i dopustit mi da to pitcham ljudima u gaming industriji. I know people who know people, hit me up, al hoću dio profita 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Keep telling' yourself that, mhm. Ja sam ti ruke tjerala da pišu odgovore. 
Dizaćemo masne pare!
Dizaćemo masne pare!
I have no money and I have to scream.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Nisi, al tek tolko da znaš, postavljat ridikulozne (in a good way) SF-ish hipotetike (to je sad riječ) s vaguely moralno-etičkom problematikom u mom prisustvu je ko da, ne znam, mačketini staviš catnip negdje u blizinu pa se čudiš kad popizdi. 
Ne želi preuzet svoj dio odgovornosti tsk
Ne želi preuzet svoj dio odgovornosti tsk
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Sad zna kako je meni veći dio života.
Referenca:
Referenca:
ariadne je napisao/la:Na autopilotu sam cijelo prijepodne.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Bilo bi vrijeme da se uhvati upravljača očito. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
dijeli mudre životne savjete. 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Voli me zajebavat i volim kad me zajebava. Ima i ona mudrih 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
sluša super mjuzu i iznenađujuće raznoliku za nekog u tim godinama.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
I ona sluša super mjuzu. Doduše, natukla je i dosta godina.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
ovo skoro pa mogu potpisati.
+ planiram joj se javiti za cugu kad doletim gore.
+ planiram joj se javiti za cugu kad doletim gore.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Veselila bi me realizacija tog plana.
Ja ću se njoj svakako javiti kad se spustim dolje.
Ja ću se njoj svakako javiti kad se spustim dolje.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
konotativna. 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Jedva cekam opet malo setati s njom.
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
dobro je društvo. 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Također
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
well također. 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...