Kaj slušate?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 21 ožu 2019 22:49


nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 21 ožu 2019 23:32


Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 21 ožu 2019 23:34


Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 22 ožu 2019 07:58

Mmm zelim spavat. Zelim na plazu. Zelim spavati na plazi!

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la degenereginald » 22 ožu 2019 08:00

https://youtu.be/cO_9ALIM47w
Petak!

Well, the world has started spinning
'Cause the weekend is beginning
So grab anything that moves and bring some cash!


Ovo je zapravo bolja i starija verzija petka od Rebecce Black? :O
Mind. Blown.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la adamica » 22 ožu 2019 08:02


Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 22 ožu 2019 08:19

Björk :touched: big time sensuality

https://youtu.be/wHuXpWSNa-8
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la degenereginald » 22 ožu 2019 08:30

https://youtu.be/Q0oIoR9mLwc
Skužila sam prije tjedan dana da yammat zvuči kao moj autoplay/zadnje tri plejliste. Toliko sam basic da ih nisam ni trebala kreirati, šteta vremena. Valjda yt svima u zgb daje iste preporuke, uopće ne znam. Eto nas, friški iz kalupa :'D

e: https://youtu.be/LQiOA7euaYA
Hop, a hip, a hop. Moram ić, isuse, ne da mi se.
I have no money and I have to scream.

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 22 ožu 2019 08:59

^Pa... da. Tako su svi recimo silovali onu Syriu duboko uvjereni u jedinstvenost svog glazbenog izričaja :')

backspace

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la backspace » 22 ožu 2019 09:15

Rundeka, vidim na fejsu da ce vodit setnju uz potok črnkas. Frajerkovic 🤘

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 22 ožu 2019 09:37


Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 11:59

cim sam procitala od spejsice "opanke" ovo je pocelo svirat u mojoj glavi. jedna cura iz razreda je bila opsjednuta ovom pjesmom kad smo jos u skolu isli, ne znam jesam se sjetila, a kamoli cula tu pjesmu hmm 15 god? :lol: ajme koji tres, ali moram priznt da sam pustila cijelu i evo sjedim i smijem se ko kakav kreten.

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 22 ožu 2019 12:00

^Ne diraj mi u Brenu. Čuj treš
And she never misses a beat <3

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 12:04

:lol: ha gle, nasprem ovog sto danas snimaju, brena je alfa i omega.
"obuci me minimalno, da se vidim maksimalno" :lol:
idemo dalje, samo jako! sta sad, đe je alkohol? jel rano?

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 22 ožu 2019 12:08

Ne dodvoravaj mi se sad, kasno je za to ☝️

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 12:10

cuj to, sinko, jesi bila na koncertu u areni? ha ? ha?

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 22 ožu 2019 13:29

Upadam u Sajsi vrtlog, someone save me.
Mesec nas je video
Mesec je aplaudirao
tresni me nesanicom
i drhtacu ceo dan, ceo dan, ceo dan

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 22 ožu 2019 13:40

Pazi ovo, kamata za bezobraznu misao. Hjao Ivana! <3

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 16:42


Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la degenereginald » 22 ožu 2019 17:58

Slušam samo buku i bes.
e: al zapravo, u bircu svira queen - don't stop me now i ful dobro paše uz zvuk prometa i krčkanje razgovora uokolo. Fucking A.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 22:49

:lol: omg, the flashbacks...

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 23 ožu 2019 00:08


backspace

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la backspace » 23 ožu 2019 09:20

https://youtu.be/fLNFt7iahuE

Hot mi je bome takva sva nabrijana

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 23 ožu 2019 09:40


Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Bash » 23 ožu 2019 10:12


Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 23 ožu 2019 10:46

Za sve dobre i nježne duše ovog CroLa:

https://youtu.be/zZdN_THK17Y

osim za Fuji jer ona već gušta na Vranskom jezeru u divnom društvu :touched: 🐎
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
xotwod
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 ožu 2019 00:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la xotwod » 23 ožu 2019 10:52

🌈🌈🌈🌈

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 23 ožu 2019 11:08

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 23 ožu 2019 11:22

E da bar!

Oh time, do as I wish
Time, do as I wish

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la talented miss cohen » 23 ožu 2019 12:00

^ M mon amour <3 <3 <3


Stars and stars and stars keep it to themselves.

Odgovorite